Jesteś tutaj:-, Operatorzy, Promocje, Reklama, Taryfy, Voip-INEA – Gdyby Kazimierz Wielki znał internet…

INEA – Gdyby Kazimierz Wielki znał internet…

Mieszko I, Kazimierz Wielki i Mikołaj Kopernik z dostępem do najszybszego internetu w Polsce?

INEA, jeden z największych operatorów multimedialnych w Polsce, startuje z kampanią reklamową wspierającą nową ofertę.


INEA uruchamia wiosenną kampanię reklamową nowej oferty, w której stawia na pierwszym miejscu internet. Łącze oferowane przez operatora to obecnie najszybszy Internet w kraju, co potwierdzają wyniki comiesięcznego rankingu Speedtest.pl.


Jak dostęp do szybkiego internetu INEA zmieniłby bieg historii Polski? Na to pytanie operator odpowiada, wykorzystując wizerunek trzech historycznych postaci, które miały przełomowe znaczenie dla dziejów Polski: Mieszka I, Kazimierza Wielkiego oraz Mikołaja Kopernika.


Chcemy pokazać klientom, że oprócz najlepszej rozrywki i telewizji, dajemy im także najszybsze łącze w Polsce. Szybki internet to przy postępującej cyfryzacji kluczowe narzędzie zarówno w pracy, jak i w domu, stąd też zajmuje strategiczne miejsce również w naszej nowej ofercie – mówi, Natalia Stroiwąs, Specjalista ds. Public Relations INEA.

Kampania wspiera nową ofertę INEA, w której wprowadzono zdecydowane zmiany – internet na pierwszy miejscu, nowe i przejrzyste pakiety, rozwinięta oferta mobilna i specjalne warunki dla seniorów. Operator proponuje zamiast dotychczasowych 4, wybór spośród 3 pakietów Internetu
w zoptymalizowanych cenach, gdzie przykładowo najniższy z nich, w porównaniu z poprzednią ofertą, zapewni podwójne przyspieszenie – w cenie 49,90 zł/mc klienci otrzymają prędkość łącza 50Mb/10Mb. Dla klientów zainteresowanych pakietem Internet + Telewizja, INEA oferuje łącze o szybkości 150Mb/15Mb oraz 3 pakiety telewizyjne: „Pakiet Komfort”, „Pakiet Ekstra”, „Pakiet Ekskluzywny”.

W ramach kampanii zaplanowano zintegrowane działania mediowe: outdoor z efektem day&light, spoty reklamowe w lokalnej telewizji, spoty radiowe w 11 lokalnych rozgłośniach, internet, działania w mediach społecznościowych, owned media, blogger relations oraz kampanijne materiały POS we wszystkich salonach obsługi klienta INEA. Kampania potrwa do końca kwietnia br.

INEA to operator usług multimedialnych i telekomunikacyjnych w Wielkopolsce i jedna z czterech największych sieci kablowych w kraju.

źródło: INEA

KanAutor |2017-03-02T10:36:18+01:002 marca 2017 10:36|Kategorie: Newsy, Operatorzy, Promocje, Reklama, Taryfy, Voip|Tagi: , , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. Fani1916 2 marca 2017 w 14:15 - Odpowiedz

    każdy kolejna kampania zawsze odchodzi do lamusa i to onlajnowe spojrzenie, pitu pitu, ciekawe jaka pewność, że ten net śmiga tak, jak obiecują.. ja najmłodszy nie jestem dlatego wierny neti z kabla jestem, pozdrwiam ineofani

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.