Jesteś tutaj:-, Newsy, Pozostałe, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia-Zasilaj wszystko naraz za pomocą Hama 2GN Schuko

Zasilaj wszystko naraz za pomocą Hama 2GN Schuko

Zasilaj wszystko naraz. Zadaniu sprosta listwa Hama 2GN Schuko z 2 gniazdami elektrycznymi i 3 portami USB, w tym z Power Delivery 65 W

Dzięki temu kompaktowemu i zmyślnemu gadżetowi można zasilić energią wszystkie niezbędne urządzenia – od telewizora, smartfona, słuchawek czy głośnika aż po sprzęt audio Hi-Fi. Za pomocą dwóch złącz USB-C z Power Delivery o mocy 65 W i funkcją Fast Charge spokojnie naładujemy też laptop. Wyróżnikiem listwy jest również oświetlenie LED.

Praktyczna listwa od marki Hama dzięki swoim niewielkim rozmiarom (5,3 cm szerokości, 4 cm głębokości i 22 cm wysokości) bez problemu zmieści się na blacie każdego stołu czy biurka. Przybiera klasyczny prostokątny kształt i została utrzymana w szaroczarnej kolorystyce. Z kolei sam kabel ma długość 1,4 m i jest zabezpieczony przed groźbą skręcenia oraz złamania, dzięki czemu swobodnie powinniśmy podpiąć listwę do gniazdka ściennego bez akrobatycznych wygibasów.

Listwa bez problemu naładuje laptop.jpg

Do dyspozycji dostajemy dwa gniazda elektryczne z uziemieniem, a także dwa obustronne porty USB-C i jedno USB typu A. W praktyce oznacza to, że możemy podłączyć do listwy niemal każdego rodzaju sprzęt – telewizor, kino domowe, smartfon, tablet, słuchawki, głośnik, czytnik eBooków, powerbank, kontroler do gier czy konsolę. Co więcej, oba porty USB-C obsługują technologię Power Delivery 3.0 o mocy 65 W z funkcją Fast Charge. Listwa poradzi więc sobie z naładowaniem notebooków i to bez oddzielnego zasilacza, wystarczy tylko zaopatrzyć się w kabel do ładowania USB-C na USB-C. Dzięki PD sam proces zasilania energią przebiega również znacznie szybciej i zawsze w sposób bezpieczny. Inteligentny chip sam rozpoznaje typ sprzęt, automatycznie dobierając do ładowania prąd o właściwym napięciu, bez ryzyka uszkodzenia akumulatora. Nie mowy też o ryzyku zwarcia.

Listwa jest utrzymama w ciemnej kolorystyce.jpg

Efekt takiego rozwiązania z liczbą i rodzajami gniazd? Nie trzeba już wybierać pomiędzy urządzeniami, bo można ładować i korzystać jednocześnie z wielu sprzętów w tym samym czasie.

Warto zaznaczyć, że wtyki obrócone są pod kątem 45°, co pozwala na wykorzystanie listwy z gniazdami USB do użytku w domu lub biurze. Model Hama 2GN Schuko dysponuje też ulepszonym zabezpieczeniem styków, aby uniknąć przypadkowego kontaktu.

Nie mogło tu zabraknąć dwupozycyjnego wyłącznika on/off, idealnego do wyłączania nieużywanych urządzeń i trybu czuwania, co pozwala na oszczędzanie energii. W listwie znajdziemy również ręczny przełącznik z oświetleniem LED o pomarańczowym kolorze, bez oślepiającego ostrego światła.

Listwa zasilająca Hama 2GN Schuko z 2 gniazdami elektrycznymi i 3 złączami USB jest już w sprzedaży, objęta dwuletnią gwarancją producenta. Sugerowana cena detaliczna wynosi 289 zł.

Wszelkie szczegóły na temat tej nowości produktowej znajdziemy na stronie pl.hama.com

Autor |2023-06-05T09:17:32+02:005 czerwca 2023 09:00|Kategorie: Akcesoria komputerowe, Newsy, Pozostałe, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia|Tagi: , , , , |2 komentarze

2 komentarze

  1. Jan 5 czerwca 2023 w 23:43 - Odpowiedz

    Zapomnieliście zaznaczyć że ten artykuł jest sponsorowany…

  2. Lentza 3 lipca 2023 w 17:59 - Odpowiedz

    Ciekawa listwa, bo pozwala właściwie zastąpić ładowarkę do laptopa. 65W pod USBC w moim Dellu wystarcza, wiec tutaj nie ma problemu. Do tego zostają inne porty pod np. monitor. No i podładuje się od razu telefon czy coś innego. Ciekawe rozwiązanie,od Hamy, które może zmniejszyć praktycznie ilość sprzętu pod biurkiem

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.