Jesteś tutaj:-, Nawigacje, Newsy, Tablety-Nowe kamery samochodowe i osobiste od TRANSCEND

Nowe kamery samochodowe i osobiste od TRANSCEND

Firma TRANSCEND zaprezentuje w trakcie zbliżających się Targów Computex 2015 nowe produkty: wideorejestrator samochodowy z podwójnym obiektywem, kamerę osobistą oraz szerokie portfolio produktów przemysłowych. Na odwiedzających stoisko firmy czekają również atrakcje w postaci specjalnych profesjonalnych pokazów z udziałem dysków SSD czy kamerek samochodowych.

Tegoroczna edycja Targów Computex, drugich pod względem wielkości targów teleinformatycznych na świecie, odbędzie się w dniach 2-6 czerwca w hali wystawowej Nangang w Taipei World Trade Center w Tajpej, na Tajwanie. Prezentacja produktów firmy TRANSCEND oraz pokazy specjalne będą miały miejsce na stoisku numer J0818.


Na targach Computex pokazana będzie przede wszystkim pełna oferta kamer marki TRANSCEND, łącznie z dwoma debiutującymi modelami. W czasie specjalnych prezentacji goście będą mogli poznać funkcje następujących urządzeń:

  • wideorejestrator DrivePro 220 – wyposażony w system ostrzegania przed niezamierzoną zmianą pasa ruchu oraz zbyt szybkim zbliżaniem się do poprzedzającego samochodu;
  • wideorejestrator DrivePro 520 – z podwójnym obiektywem, który może jednocześnie nagrywać to, co dzieje się na drodze, jak i we wnętrzu samochodu;
  • osobista kamerka zaprojektowana z myślą o bezpieczeństwie policjantów oraz pracowników ochrony.

Wpasowując się w aktualne trendy w świecie teleinformatyki, TRANSCEND zaprezentuje innowacyjne rozwiązania przemysłowe oparte na czterech koncepcjach: Internet Rzeczy, Internet Pojazdów, Inteligentny Dom oraz Przemysł 4.0. Wśród dedykowanych do zastosowań przemysłowych produktów TRANSCEND dostępne są przede wszystkim moduły pamięci DDR4 oraz dyski SSD: od 1,5-calowych SATA III, Half-slim SSD, mSATA SSD, mSATA mini SSD po najnowsze dyski SSD w formacie M.2. Ich niezawodność i stabilność w działaniu pokażą profesjonalne prezentacje antywibracyjnego testu SSD, oprogramowania do monitoringu żywotności SSD, test nagłego przerwania zasilania oraz praca w wysokich temperaturach.

Na Targach w Tajpej zobaczyć będzie można również nośniki pamięci i produkty multimedialne marki TRANSCEND takie jak nośniki dostosowane do produktów Apple, szybkie karty pamięci UHS-I Class 3, pendrive’y USB 3.0, urządzenia wykorzystujące łączność OTG, zewnętrzne dyski twarde, cyfrowe odtwarzacze muzyki oraz akcesoria.

O Targach COMPUTEX TAJPEJ

COMPUTEX TAJPEJ to największe w Azji i drugie co do wielkości na świecie targi teleinformatyczne. Ich historia sięgająca 1981 roku odzwierciedla rozwój branży ICT. Każdego roku wydarzenie skupia czołowych producentów, przedsiębiorców i wynalazców z całego świata, którzy prezentują najbardziej zaawansowane oraz innowacyjne produkty. Targi są odwiedzane przez ponad 38 000 gości zagranicznych.

źródło: TRANSCEND

KanAutor |2015-06-01T13:17:26+02:001 czerwca 2015 13:17|Kategorie: Inne, Nawigacje, Newsy, Tablety|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.