Jesteś tutaj:-, Aplikacje, Bez kategorii, Foto, Huawei, Inne, Internet, Konkurs, Newsy, Operatorzy, Rozrywka, Rynek, Sprzęt, Top30, Top7-Dodatkowe punkty DXOMARK za wyjątkowe możliwości aparatu Honor 20 Pro

Dodatkowe punkty DXOMARK za wyjątkowe możliwości aparatu Honor 20 Pro

Globalna marka smartfonów HONOR uzyskała nową punktację od DXOMARK dla flagowego modelu HONOR 20 Pro. Konkurencyjne cenowo urządzenie plasuje się obecnie w pierwszej czwórce rankingu z wynikiem 113 punktów.

Wynik został zaktualizowany w związku z nowym protokołem testu DXOMARK. Wyjątkowe możliwości fotografowania nocą i szerokokątny aparat HONOR 20 Pro były głównymi elementami, które pozwoliły urządzeniu uzyskać wyższą pozycję w rankingu.

HONOR 20 Pro to flagowiec marki, która zapewnia wysokiej jakości produkty w przystępnych cenach. Niedrogi smartfon, konkurencyjny wobec znanych marek premium, jest wyposażony w imponujący aparat oferujący najlepsze wrażenia. Cztery kamery, w które jest wyposażony model, obejmują: stabilizowany aparat główny 48 MPixi teleobiektyw 8 MPix, który oferuje 3-krotny zoom optyczny, 5-krotny zoom hybrydowy i 30-krotny zoom cyfrowy. Do tego szerokokątny aparat 16 MPix, który rejestruje szczegóły przy kącie widzenia 117 °, a także dedykowana kamera makro o rozdzielczości 2 MPix uzupełniająca zestaw (choć ten aspekt wykracza poza obecny protokół testowy DXOMARK). Dodatkowo 7-nanometrowy podwójny układ NPU Kirin 980 zwiększa prędkość przetwarzania obrazu i usprawnia pozostałe funkcje, zapewniając doskonałe działanie AI.

 

HONOR 20 Pro został doceniony m. in. za: szybki i dokładny autofocus, szczegółowość w ujęciach zoomu, dopracowane detale i niewielkie straty światła w ujęciach fleszowych. W możliwościach wideo doceniono skuteczną stabilizację, dobre oddanie detali w jasnym świetle i sceneriach zewnętrznych.

 

DXOMARK jest branżowym standardem pod względem jakości obrazu i charakteryzuje się naukowym, obiektywnym podejściem, które umożliwia porównania w szerokim zakresie. Wszystkie urządzenia mobilne sprawdzane przez DXOMARK przechodzą identyczny, rozległy proces. Ogromna gama testów, od cieniowania kolorów zdjęć po stabilność ekspozycji wideo, obejmuje wykonanie ponad 1500 zdjęć i dwóch godzin nagrań. Badania przeprowadzane są zarówno w warunkach laboratoryjnych, jak i rzeczywistych, z wykorzystaniem szerokiej gamy obiektów. Testowaniem jednego urządzenia mobilnego zajmuje się kilkuosobowy zespół, który przez tydzień bada urządzenie pod wieloma kątami.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.