Jesteś tutaj:-, Apple, Inne, Microsoft, Newsy, Oprogramowanie, Pozostałe, Sprzęt-IVONA rozwija portfolio głosów i języków najszybciej

IVONA rozwija portfolio głosów i języków najszybciej

Firma IVONA Software wzbogaca portfolio głosów i języków syntezatora mowy IVONA, prezentując kolejne angielskojęzyczne głosy: Nicole – australijski angielski, Geraint i Gwyneth – walijski angielski. Razem z dotychczasowymi brytyjskimi i amerykańskimi, IVONA oferuje teraz imponujący zestaw 14 anglojęzycznych głosów, wszystkie wykonane w najdokładniejszej i wielokrotnie nagradzanej technologii – BrightVoice.

Andrew Furlong, Technology Support Manager w Vision Australia, narodowej agencji wspierającej osoby niewidome i słabowidzące, mówi: „Jesteśmy zachwyceni wysoką jakością głosów syntezatora mowy IVONA w języku australijskim, która na pewno zaowocuje dalszą poprawą jakości i skuteczności naszych usług i produktów, opartych na syntezie mowy”.

Język angielski uznaje się za najbardziej uniwersalny język ludzkości. Jest też najczęściej używany w komunikacji międzynarodowej”, wyjaśnia Łukasz Osowski, Prezes Zarządu IVONA Software „Szacuje się, że około 328 milionów ludzi posługuje się angielskim, jako językiem ojczystym, a dodatkowe 1,6 miliardów osób na całym świecie zna język angielski, jako dodatkowy obcy. W rezultacie, fonetyka, słownictwo i gramatyka różnią się w zależności od regionu świata. Dlatego IVONA udostępnia tyle różnych odmian głosów angielskich. Od lat jesteśmy zaangażowani w tworzenie dokładnych, naturalnie brzmiących głosów, które odzwierciedlają specyfikę kulturową każdego kraju i regionu świata.”

Nowe głosy syntezatora mowy IVONA są oparte na technologii BrightVoice, która zapewnia najwyższą jakość, dokładność i zrozumiałość mowy. Potwierdzają to wyniki badania dokładności syntezatorów mowy 2011, corocznej kompleksowej oceny produktów Text-to-Speech przeprowadzonej przez niezależną organizację Voice Information Associates i magazynu ASRNews.

Syntezator mowy IVONA posiada obecnie najszybciej rozwijane portfolio, 33 różnych głosów mówiących w 14 językach, z gotowymi rozwiązaniami przygotowanymi m.in. dla telekomunikacji, producentów urządzeń mobilnych, twórców aplikacji i technologii wspomagających osoby niepełnosprawne. Deweloperzy mogą korzystać z syntezatora mowy IVONA, bezpłatnie w okresie testowym, przyłączając się do inicjatywy „IVONA for Developers” (www.ivona.com/pl/developer). Serwis oferuje wsparcie systemów Android, iOS, MeeGo, Linux, Windows Phone 7, jest dostępny w formie bibliotek do wbudowania w urządzeniu (IVONA SDK) oraz w chmurze (IVONA SpeechCloud) obsługiwanej przez interfejs http. IVONA jest kompleksową technologią syntezy mowy, prostą w użyciu i dostępną dla wszystkich programistów, którzy chcą dostarczyć najlepszych wrażeń użytkownikom swoich aplikacji i usług.

źródło: IVONA

Kan

Autor |2011-12-02T06:24:08+01:002 grudnia 2011 06:24|Kategorie: Android, Apple, Inne, Microsoft, Newsy, Oprogramowanie, Pozostałe, Sprzęt|Tagi: , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. s1k0r3k 3 grudnia 2011 w 00:25 - Odpowiedz

    Dodają nowe języki, ale sluchając syntzatora mowy czyającego tekst, może sz…..g jasny trafić. Nie wiem jak niektórzy, ale ja tego gufna nie mogę słuchać i film wyłączam, bo niektórzy przerabiają i konwertująrazem z filmem.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.