Jesteś tutaj:-, Aplikacje, Bez kategorii, Bezpieczeństwo, Foto, Gadżety, Inne, Internet, Konkurs, LG, LTE, Newsy, Operatorzy, Orange, Play, Plus, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek, Sprzęt, T-Mobile, Telefony, Top30, Top7-LG odkrywa nową półkę średnią, a na niej trzy wakacyjne smartfony z wybranymi cechami flagowców

LG odkrywa nową półkę średnią, a na niej trzy wakacyjne smartfony z wybranymi cechami flagowców

Dedykowany przycisk Asystenta Google, standard militarny, możliwość jednoczesnego stosowania dwóch kart SIM i karty SD oraz wydajne baterie – takie są trzy nowe smartfony od LG – LG K20, LG K30, LG K50, które właśnie pojawiły się w promocyjnych ofertach u operatorów i na rynku otwartym.

Wyjątkowe promocje na wakacje

Do końca wakacji potrwa promocja LG K40, w której LG przygotowało w prezencie słuchawki Skullcandy, kartę microSD 32GB oraz etui na telefon. Zestaw promocyjny o wartości 180 zł towarzyszył będzie również wprowadzeniu w Polsce LG K50. Po dokonaniu zakupu i zarejestrowaniu go na stronie strefalg.pl/promocjelg do klienta trafią słuchawki bluetooth Vibe Wireless oraz etui na telefon.
Dodatkowo firma przygotowała specjalne promocje na pozostałe tegoroczne smartfony – LG G8s ThinQ oraz LG Q60.
LG G8s ThinQ do 31 sierpnia 2019 roku dostępny będzie w zestawie promocyjnym o wartości aż 1000 zł, w skład którego wchodzi 400 zł w gotówce (czek BLIK) oraz roczna gwarancja na uszkodzenie ekranu.
Po znakomitym przyjęciu LG Q60 i wyprzedaniu wszystkich zestawów promocyjnych z głośnikiem XBOOM PK3, producent przygotował nową promocję, która potrwa do 31 sierpnia. Tym razem każdy, kto dokona zakupu i zarejestruje się na stronie strefalg.pl/promocjelg otrzyma 200 zł w gotówce (czek BLIK).
Więcej szczegółów: strefalg.pl/promocjelg


1 komenarz

  1. sq 14 sierpnia 2019 w 11:40 - Odpowiedz

    czyli jakie są cechy tych telefonów???

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.