Goclever kończy działalność

W portfolio Goclever można było znaleźć m.in. tablety, netbooki, smartfony i smartwatche. Ofertę uzupełniały  kamery sportowe, zestawy do monitoringu domu oraz nawigacje samochodowe. Ciekawą propozycją były produkty „Active and Fun” – elektryczne deskorolki czy drony – a także gadżety dla melomanów oraz fanów wirtualnej rzeczywistości (okulary VR). Produkty Goclever nadal są dostępne w sprzedaży, lecz radzimy klientom ostrożność, ponieważ nie wszyscy sprzedawcy mogą rzetelnie informować o braku standardowej gwarancji.
Firma ogłosiła o zakończeniu swojej działalności na stronie internetowej. Goclever nie podał żadnej informacji o przyczynie upadłości firmy, ale możemy się spodziewać, że nie wytrzymała presji konkurencyjnej ze strony dużych chińskich producentów, którzy weszli na nasz rynek.
Goclever zakończyła swoją działalność. Firma szuka rozwiązania dla realizacji napraw gwarancyjnych

„Informujemy, że działalność serwisu gwarancyjnego została zamknięta w związku z zakończeniem działalności firmy. Zakończenie działalności wynika z wydanego postanowienia wskazanego poniżej. Mając świadomość spowodowanych tym faktem niedogodności dążymy do znalezienia rozwiązania  umożliwiającego realizację napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych w najbliższym czasie.

Produkty, które zostały naprawione przed datą ogłoszenia upadłości zostaną niezwłocznie odesłane do klientów w najbliższych dniach. Natomiast produkty, które nie zostały naprawione zostaną odesłane do właścicieli bez naprawy, jednakże właściciele tych produktów mają możliwość zgłaszania swoich roszczeń w zgłoszeniu wierzytelności podając wartość roszczeń w PLN (koszt naprawy produktu), wysyłając zgłoszenie w terminie 30 dni od daty obwieszczenia o upadłości  w Monitorze Sądowym i Gospodarczym. Ogłoszenie nie zostało jeszcze opublikowane. Powiadomienie o tym fakcie zostanie zamieszczone na stronie Spółki bezpośrednio po ukazaniu się obwieszczenia w MSiG.”

 

 

Źródło:
goclever.com


1 komenarz

  1. bobo 30 lipca 2019 w 13:58 - Odpowiedz

    a takie piękne smart………. będę miał unikata

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.