Jesteś tutaj:-, Internet, Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Play-Play na kartę – pakiet Internetu 1GB za posiłek w McDonald’s

Play na kartę – pakiet Internetu 1GB za posiłek w McDonald’s

Użytkownik Aplikacji McDonald’s za każdy zakup produktów McDonald’s dokonany w okresie Promocji i zarejestrowany w Aplikacji McDonald’s otrzyma Pakiet internetu 1GB w Play na kartę. Promocja trwa od dnia 29 stycznia 2018 r. (od godziny 00:00) do dnia 04 marca 2018 r. do godz. 23:59.

Super Goście

 

Aby zostać użytkownikiem Aplikacji McDonald’s należy pobrać na posiadany smartfon lub inne urządzenie mobilne z dostępem do Internetu, działające w systemie iOS lub Android, odpowiednio z AppStore albo ze sklepu Google Play, Aplikację McDonald’s (występuje tam pod nazwą
McDonald’s, której deweloperem jest McDonald’s) i po jej zainstalowaniu na urządzeniu, zarejestrować się w Aplikacji McDonald’s jako jej użytkownik. Warunkiem koniecznym rejestracji jest podanie danych osobowych oraz adresu e-mail, a także zaakceptowanie regulaminu aplikacji i polityki prywatność i zawartych tam zgód.

super goscie2

 

Użytkownik Aplikacji McDonald’s za każdy zakup produktów McDonald’s dokonany w okresie Promocji i zarejestrowany w Aplikacji McDonald’s otrzyma określoną liczbę punktów. Jeżeli Uczestnik w kolejnych (następujących po sobie) trzech tygodniach, w tym samym dniu tygodnia, dokona zakupu i zarejestruje ten zakup w Aplikacji, za każdy taki kolejny zakup otrzymywać będzie zwiększoną liczbę punktów. Dodatkowe punkty przyznawane będą za ilość dokonanych zakupów. Zdobyte punkty Uczestnik Promocji będzie mógł wymienić na nagrody, zarówno w okresie Promocji, jak i w okresie następnych 30 dni.

Rejestracja zakupu w Aplikacji polega na wpisaniu w odpowiednim oknie Aplikacji kodu znajdującego się przy dolnej krawędzi paragonu fiskalnego potwierdzającego zakup produktów McDonald’s.

Regulamin akcji promocyjnej „Super Goście”: TutajAutor |2018-01-29T16:14:16+02:0029 stycznia 2018 16:14|Kategorie: Aplikacje, Internet, Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Play|Tagi: , , , , , |3 komentarze

3 komentarze

  1. Thx 29 stycznia 2018 w 16:20 - Odpowiedz

    Kolejna „zdrowa” promocja…

  2. Iva 29 stycznia 2018 w 22:09 - Odpowiedz

    Przykre, ale mas, rację

  3. Jadwiga 30 stycznia 2018 w 10:02 - Odpowiedz

    Jako bizneswoman (kobieta biznesu) nawet w delegacjach czy wyjazdach służbowych nigdy nie korzystam z ww. przybytku. Nie wyobrażam sobie również aby zabrać tam na meeting (spotkanie biznesowe) moich biznes partner’s (partnerów biznesowych). Zacząć trzeba od tego: jak można nazwać „restauracją” coś co z restauracją nie ma nic wspólnego? Zniesmaczona i oburzona.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.