Jesteś tutaj:-, Bezpieczeństwo, Newsy, Operatorzy, Play, Taryfy komórkowe-Play Ubezpieczenia dostępny także na iOS

Play Ubezpieczenia dostępny także na iOS

 Od rynkowego debiutu nowej aplikacji Play Ubezpieczenia minął ponad miesiąc. Ponieważ mobilna aplikacja dotychczas dostępna była dla klientów korzystających z urządzeń z systemem Android,  zgodnie z wcześniejszymi  deklaracjami Play oddaje właśnie swoim klientom kolejną wersję marketu, tym razem dedykowaną wszystkim użytkownikom iOS. Od teraz posiadacze iPhonów, mogą już pobierać aplikację ze sklepu AppStore.

Play Ubezpieczenia

Podobnie jak w przypadku androidowej wersji Play Ubezpieczenia po instalacji aplikacji, klient dostaje do dyspozycji rozbudowany, ale jednocześnie przejrzysty i prosty w nawigacji market ubezpieczeniowy Play. Całość zbudowana jest w modelu 6 kategorii takich jak: Dom i Rodzina, Podróże i Sport, Zdrowie, Bezpieczeństwo, Smartfon oraz Motoryzacja. Play Ubezpieczenia przygotowało ponadto dodatkową sekcję Ubezpieczenia od Play, w której proponuje swoim klientom niespotykaną dotychczas na rynku ubezpieczeń innowację w postaci pakietu Freemium. Klient Play dostaje do wyboru jedno z trzech ubezpieczeń na start, z którego bez jakichkolwiek opłat będzie mógł korzystać przez następne 12 miesięcy.

Zależało nam żeby pomimo różnic w systemach, żaden klient Play niezależnie od preferencji smartfonowych, nie odczuwał żadnej różnicy przy korzystaniu z usługi. Dlatego postawiony wcześniej nacisk na wygodę, intuicyjność i przejrzystość aplikacji, znalazł swoje odbicie w pracy nad jej kolejną odsłoną. Cały interface, wszystkie funkcjonalności, jak i sam proces rejestracji i zakupu, stał się bliźniaczą wersją aplikacji na androida. Dlatego od teraz również iPhonowcy, w kilku krokach mogą nabywać wyjątkowe produkty ubezpieczeniowe z naszego marketu – mówi Karolina Maniowska z Play Ubezpieczenia

Według najbliższych planów Play Ubezpieczenia, jeszcze w I kwartale br. klientom Play zostanie udostępniona wersja www marketu ubezpieczeniowego Play.

Partnerem technologiczno-wdrożeniowym projektu jest firma Protect.me.

źródło: Play

Warto przeczytać: Ubezpieczenia z aplikacją przeszły do PLAY (wideo)

Autor |2018-01-29T15:51:49+01:0029 stycznia 2018 15:48|Kategorie: Apple, Bezpieczeństwo, Newsy, Operatorzy, Play, Taryfy komórkowe|Tagi: , , , , , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. […] post Play Ubezpieczenia dostępny także na iOS appeared first on Portal telekomunikacyjny […]

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.