Jesteś tutaj:-, Plus, Sprzęt, Telefony, Testy i opinie, Top30, Top7-Test Plusfon 401i

Test Plusfon 401i

Dane podstawowe

Plusfon 401i to pierwszy polski telefon oznaczony marką operatora komórkowego, który trafił w nasze ręce. Aparat trafił do nas we wczesnym stadium jeszcze bez pudełka i niektórych akcesoriów. Jak poinformował Plus, oprogramowanie telefonu zostało stworzone w Polsce, a urządzenie oparte jest na modelu GSM/WCDMA Huawei U120 i produkowane jest w Chinach. Grafikę oraz część oprogramowania telefonu zrobiła polska firma Looksoft.

Plusfon 401i

Testowany przez nas aparat w klasycznych kształtach obudowy wygląda filigranowo (105×45.5×15.5 mm) i jest lekki (90 g) oraz wygodnie układa się w dłoni. Wyróżnia się jasnobrązową metaliczną obudową z ciemniejszą wstawką na niebiesko podświetlanej klawiatury oraz srebrną opaską z boku obudowy. Nad wyświetlaczem mamy grawerowane logo sieci Plus. Całość – łącznie z klawiszami alfanumerycznymi i funkcyjnymi – jest po prostu elegancka.

Plusfon 401i

Plusfon 401i

Plusfon 401i

U nas dużo punktów za „wrażenie ogólne”. Jednak równie ważne jest to co ma w środku.

Plusfon 401i

Żeby móc po raz pierwszy skorzystać z telefonu należy założyć kartę SIM. W tym celu należy zdjąć obudowę, a to niestety nie jest takie proste. Gładka pokrywa nie ułatwia zadania, gdyż ustępuje dopiero po naprawdę sporym wysiłku. Na szczęście jest to operacja, której nie robi się codziennie, więc ta niewielka niewygoda nie powinna wpływać na ocenę funkcjonalności tego modelu. Telefon uruchamiamy klawiszem z czerwoną słuchawką. Pierwsze przebudzenie urządzenia – wita nas logo Plusa i hasło „Razem Lepiej”.

Do Menu głównego możemy wejść przy pomocy lewego klawisza znajdującego się pod wyświetlaczem lub czterokierunkowego przycisku nawigacyjnego. Plusfon 401i ma 1,8-calowy ekran, który wyświetla 262 tys. kolorów i ma rozdzielczość 176×220 pikseli. Wyświetlacz z dużą, czytelną czcionką, zapewnia dobry kontrast nawet w intensywnym świetle słonecznym. Pozytywnym zaskoczeniem jest wygląd Menu telefonu z animowanymi ikonkami. Jest ono bardzo czytelne, a jego układ jest klasyczny – czyli ikonki są ułożone w trzech rzędach i trzech kolumnach.

Plusfon 401i

Po menu poruszamy się za pomocą czterokierunkowego przycisku nawigacyjnego i dwóch klawiszy funkcyjnych. Centralnie umieszczono ikonkę z logo Plusa, która prowadzi nas do globalnej sieci i oczywiście do serwisu mobilnego operatora.

Plusfon 401i

Pod nią znajduje się odtwarzacz muzyczny (Moja muzyka, Lista odtwarzania.

Plusfon 401i

U góry mamy „Kontakty”. Książka telefoniczna telefonu pomieści do do 1000 rekordów. Kontakty możemy pogrupować. Możemy stworzyć 10 nowych pozycji lub skorzystać ze standardowych czterech domyślnych (Rodzina, Znajomi, Współpracownicy i Znajomi ze szkoły). Do każdego wpisu możemy dodać: Pseudonim, telefon komórkowy, domowy, służbowy, faks i adres mailowy. Można też każdej osobie podporządkować, mnóstwo dodatkowych danych takich jak: adres zamieszkania zdjęcie, indywidualny dzwonek i urodziny.

Plusfon 401i

Lewą kolumnę w menu otwiera ikonka z Połączeniami. Standardowo znajdziemy w niej takie pozycje jak: Wszystkie, Nieodebrane, odebrane i Wykonane. Ponadto, obok ww. zakładek pokazujących poszczególne rodzaje połączeń, producent zamieścił także manager połączeń, w którym można sprawdzić liczbę minut wydzwonionych, odebranych i sumaryczne wyliczenie, ile czasu spędziliśmy na rozmowach.

Niżej to pozycja „Wiadomości”. Na liście mamy Skrzynkę SMS, MMS, e-mail, wiadomości push i informacje lokalne.

Plusfon 401i

Dość bogato wyposażony Organizer ukryto pod ikonką „Dodatki” w najniższej pozycji z lewej strony Menu. Wszelkie pozycje dostępne w organizerze są większości użytkowników doskonale znane. W dodatkach znajdziemy pozycję PlusMega prowadząca do oferty operatora. Niżej Alarmy (6, zupełnie niezależnych budzików) z możliwością ustawienia na konkretny dzień tygodnia lub codziennie. Kolejna pozycja to standardowy Kalendarz, Zdania, Notatki, Synchronizacja Kalkulator, Konwerter jednostek, Konwerter walut. W kalendarzu wybrać można widok z dniami miesiąca, tygodnia lub z godzinami dnia. Kolejna pozycja to Dyktafon. Pod Dyktafonem Czas na świecie, Stoper, Minutnik oraz czasem bardzo Przydatne Numery usług min. 112, Pogotowia Ratunkowego Policji Staraży Pożarnej itp. Kolejne opcje menu po prawej stronie są także wygodnie i przystępnie ułożone ikonka w kształcie kostki prowadzi do działu „Rozrywka”, a w niej znajdziemy Gry.

Plusfon 401i

Na początek producent zainstalował wesołą gierkę Zab-O-Lot. Kolejna pozycja może zaskakiwać, bo znajdujemy tutaj nietypowo Aparat fotograficzny, ale o nim później. Jeżeli rozrywka, to też i muzyka i taka pozycja także widnieje w tej kategorii. Musimy pamiętać, że aparat posiada system zabezpieczeń mający przeciwdziałać używaniu danych cyfrowych w sposób sprzeczny z wolą ich wydawcy Digital Rights Management (DRM). Wszystko, to co uda nam się zgromadzić w naszym telefonie znajdziemy w „Galerii”.

Plusfon 401i

Pod tą pozycją są m.in. wykonane przez nas zdjęcia, filmy, zainstalowane gry i aplikacje Jawy, czy ściągnięte z Internetu pliki muzyczne. Ostatnia ikonka to „Ustawienia” naszej komórki. Skoro Plusfon 401i ma kolorowy wyświetlacz to można na nim ustawić np. tapetę – ze zdjęciem bliskiej osoby. Jasność wyświetlacza reguluje się za pomocą 6 stopniowego ustawienia kontrastu. Można także ustawić czas podświetlania ekranu lub klawiatury.

Plusfon 401i

Plusfon 401i oferuje 5 profili i jeden profil dodatkowy używanego w trybie offline, ale posiada, również opcje tworzenia dwóch całkowicie nowych profili. W ramach profilu można ustawić typ oraz głośność dzwonka w połączeniach głosowych, wideo, wiadomości, dźwięki klawiszy, podświetlenie, wibracje oraz głośność w grach i słuchawce. W menu Profile zauważymy drobną niedoróbę, klawisz wyciszenia „#” uaktywniał nam profil „Zebranie”. Naszym zdaniem powinien uaktywniać „Cichy”, którego charakteryzuje nawet przekreślona nutka.

Funkcje i wyposażenie

Telefon został wyposażony w zestaw multimedialnych funkcjonalności: aparat fotograficzny z możliwością nagrywania i odtwarzania plików wideo, odtwarzacz muzyczny. Bluetooth i slot na kartę pamięci microSD (w zestawie jest karta 512 MB) dopełniają zakres możliwości tego urządzenia.

Plusfon 401i

Aparat, wraz z lusterkiem umieszczony jest z tyłu telefonu obok głośnika. W funkcje fotograficzne wchodzi się bardzo prosto, wystarczy tylko wcisnąć przycisk na prawej, bocznej ściance. W przypadku kamery producent nie wzniósł się na wyżyny. 1,3-megapikselowy czujnik potrafi wykonać zdjęcia w ośmiu formatach – aż od wielkości zdjęcia 1280×1024 pikseli. Wykonywane fotografie są stosunkowo dobrej jakości i powinny zadowolić większość użytkowników. W gorszych warunkach oświetleniowych zbraknie nam lampy błyskowej lub diody oświetlającej scenę dostępnych w wielu innych telefonach.

Przykłady:

Kliknij
Kliknij
Na zewnątrz W domu

Balans bieli możemy ustawić na: auto, na zewnątrz lub w pomieszczeniu w trybie nocnym, przy żarówce oraz świetle fluorescencyjnym. Możemy zastosować jeden z efektów: sepia, czarno-białe czy kolorowe. Zdjęcia możemy później dowolnie edytować: (kadrować, dodawać tekst, ramkę, zrobić odbicie lustrzane lub powiększyć). Dysponujemy zoomem cyfrowym, przy czym większy zoom oznacza mniejsza rozdzielczość fotki. Znajdziemy także opcję samowyzwalacza (10s) oraz zdjęć sekwencyjnych (1, 4 lub 9 zdjęć).

Kamera jest też w stanie nagrywać filmy (MP4, 3GP, 3G2 ) w rozdzielczości: 176×144 i 128×98 px. Długość nagrania zależy tylko i wyłącznie od ilości wolnej pamięci.

Przykład:

 • Video 1
  Video 2
 • Plusfon 401i, to telefon multimedialny. Oprócz wykonywania fotek, potrafi także odtwarzać pliki MP3, AAC, AAC+, eAAC+. Wśród rozrywkowych funkcji znajdziemy także obsługę 72-tonowych dzwonków polifonicznych i MP3.

  Plusfon 401i

  W trakcie korzystania z odtwarzacza muzycznego można sterować ustawieniami. W opcjach znajdziemy „korektor”, który pozwoli nam na ustawienie equalizera. Możemy dobrać brzmienie w zależności od słuchanego gatunku: Neutralny, Pop, ClassicRock, Live, Duża sala). Wejście słuchawkowe pozwala na podłączenie dowolnego akcesorium z wtykiem jack 3,5 mm. Producent w ustawieniach proponuje nam jeszcze przesył dźwięku wykorzystujący moduł komunikacji bezprzewodowej Bluetooth (A2DP), ale nie pokaże nam dźwięku klasy stereo. Całkiem dobrze sprawuje się również wbudowany głośniczek, który jak na tak małe urządzenie, gra bardzo głośno.

  Poruszając temat multimediów, należy wspomnieć o standardowych dzwonkach dostępnych w telefonie. Trudno może mówić o jakości Hi-Fi, ale osobiście uważam, że brzmią one naprawdę świetnie.

  Plusfon 401i działa zarówno w systemie GSM jak i 3G. Aby rozpocząć wideokonferencję należy wybrać nazwę lub numer telefonu a następnie wybrać Połączenie wideo z menu kontekstowego. Następnie należy patrzeć w obiektyw aparatu fotograficznego, który znajduje się z przodu telefonu. Obraz w połączeniach wideo możemy sobie ustawić w Menu w pozycji „Połączenia wideo”. Tylko od nas zależy w której części wyświetlacza będzie widoczny nasz wizerunek. Możemy także ustawić, czy chcemy widzieć wizerunek osoby, z którą rozmawiamy, czy tylko nasz. Główny aparat fotograficzny znajdujący się z tyłu telefonu.  Autor | 2007-10-15T12:47:20+00:00 15 października 2007 12:47|Kategorie: Artykuły, Plus, Sprzęt, Telefony, Testy i opinie, Top30, Top7|Tagi: , , , |452 komentarze

  452 komentarze

  1. premier 18 października 2007 w 10:35 - Odpowiedz

   Pierwsza strona, zdjęcie pudełka, napis dość spory "EDGE", potem w recenzji czytam, że nie ma…. co jest… "oszukali nas?"

   • Kan 18 października 2007 w 10:55 - Odpowiedz

    Już poprawiłem. Pudełko dostałem dopiero dziś. Jak robiłem ten test to opierałem się na danych z telefonu i Huawei, gdzie było, ze nie ma EDGE. Teraz skonsultowałem i ma. Przepraszam Andrzej

  2. SIMIO 18 października 2007 w 11:35 - Odpowiedz

   Przewidywana cena?

   Można będzie go zakupić u operatora bez umowy?

   • Lea 18 października 2007 w 14:12 - Odpowiedz

    Telefon dostępny będzie w sprzedaży od 19 października br. w ramach oferty MixPlus oraz Plus dla klientów indywidualnych i biznesowych w cenie od 1 zł.

   • A_da_M 20 października 2007 w 09:56 - Odpowiedz

    Witam. Mam takie pytanie może to szczegół ale dla mnie to istotne, mianowicie czy jest opcja trybu pełnoekranowego przy odtwarzaniu filmów video?? Z góry dzięki za odp. pozdrawiam.

   • swistak 23 października 2007 w 21:53 - Odpowiedz

    nic wielkiego. kolejny maly bubel

   • pakal 24 października 2007 w 22:17 - Odpowiedz

    Mam ten telefon kilka dni, jednak za chiny nie mogę uruchomiż ani jednej aplikacji java. Udało to się komuś?

   • pakal 25 października 2007 w 07:50 - Odpowiedz

    Mam pytanie, czy komuś udało się uruchomić na tym telefonie jakąkolwiek aplikację java? Mam go od kilku dni i niestety mam z tym problem.

   • Danielo 28 października 2007 w 14:14 - Odpowiedz

    Mam nurtujące pytanie: otóż czy fonik posiada minimalizacje odtwarzacza??.. prosze o szybką odpowiedz…

   • Danielex 28 października 2007 w 23:07 - Odpowiedz

    Witam…

    Mam w zasadzie dwa pytania:

    1) Czy można minimalizować odtwarzacz, tj w sonny ericssonach?

    2) Jakiej jakości robi zdjęcia?

    Pozdrawiam…

    P.S. Odpowiedzi proszę o wysyłanie na mojego maila:

    danie_007(małpiszon)tlen.pl

   • Malina 30 października 2007 w 13:45 - Odpowiedz

    Czy ten telefon ma dzemke???

   • smigol 30 października 2007 w 18:32 - Odpowiedz

    pierdolta sie z tym gównem bo wam łeb upierdole

   • aluuuus 31 października 2007 w 17:04 - Odpowiedz

    witam serdecznie. aktualni ejestem posiadaczka tego telefonu i jestem mile zaskoczona. w telefonnie podczas odtwarzania mozna minimalizowac liste odtwarzania. i ma drzemke! ja am jednak takie pytanko do posiadaczy tych telefonow mianowicie jesli isstawie w swoim własnym utworzonym profilu glosnosc dzwonka np np 6 to po jakims czasie "sam"ąutomatycznie ustawia glosnosc na poziom 1

   • pablo 2 listopada 2007 w 13:41 - Odpowiedz

    chińskie gówno! To zaden polski telefon!! sprowadzany z korei ! Na google mozna znalezc go juz pod inna nazwa!! Nie [polecam!!!!!!!!1

   • adrianello16 4 listopada 2007 w 20:50 - Odpowiedz

    mam problem gdyz mam ten teelfon ale bez przyczyny zmienia mi sie głosnosc dzwonka z 5 poziomu na 1 bez mojej pomocy nie wiem jak to zmienic moze mi ktos pomoc…?

   • doNata 6 listopada 2007 w 14:54 - Odpowiedz

    Może mi ktoś powiedzieć jak tu się zmienia dzwonki sms i jak moge wyłączyć dźwięk klawiatury albo chociaz z zmienic na inny 🙂 prosiłabym zeby wyslac odp na meila [email protected] albo na gg 8622132

   • michalluc 7 listopada 2007 w 19:35 - Odpowiedz

    czy ten telefon obsługuje format WML

   • MAteusz 13 listopada 2007 w 12:12 - Odpowiedz

    yyy… mam pytanie może ktoś wie ja w tym telefonie sie włącza wideo rozmowy? Proszę o odpowiedź ma e-mail. Pozdrawiam.

   • udarowa 18 listopada 2007 w 19:19 - Odpowiedz

    czy można zdją simlocka i ile to kosztuje

   • udarowa 18 listopada 2007 w 19:32 - Odpowiedz

    czy można zdjąc simlocka i ile to kosztuje

   • fgnhgfngf 20 listopada 2007 w 12:13 - Odpowiedz

    jak zkonfigurowac ten telefon?>

   • abyś 23 listopada 2007 w 09:03 - Odpowiedz

    tak, jest dostepny bez umowy cena ok 550zł

   • asiak 24 listopada 2007 w 17:45 - Odpowiedz

    nie sugerujcie sie tym ze ktoś ten telefon wyszedł pod inna nazwa czyli Huawei U120 bo to jego oryginalna nazwa telefon nie wszedł na polski rynek ogólnie do wszystkich sieci tylko jak telefon PLUSA przyjmując nazwę plus fon 401i ale simloka pewnie można ściągnąć jak w każdym telefonie

   • asiak 24 listopada 2007 w 17:48 - Odpowiedz

    a jego dokladna cena detaliczna to 549 zł

   • justa 24 listopada 2007 w 18:55 - Odpowiedz

    Mam ten telefon od paru dni i niemam do niego zadnych zastrzezeń…

   • edson 26 listopada 2007 w 14:43 - Odpowiedz

    plusfon.xad.pl – zapraszam na forum poświęcone dla tego telefonu!!!

   • alo 29 listopada 2007 w 19:24 - Odpowiedz

    Można mieć inny motyw? proszę o odp.

   • 2312 30 listopada 2007 w 12:08 - Odpowiedz

    Mam pytanie czy można zgrywać mp3 z komputera takie co trwają 3 do 5 min ?? odpowiedzi proszę wysyłać na maila

   • Dorota 1 grudnia 2007 w 09:51 - Odpowiedz

    Cześć zastanawiam sie nad tym telefonem a samsungiem M600 co polecacie?

   • AA 1 grudnia 2007 w 15:24 - Odpowiedz

    Telefon robi super zdjęcia, można zminimalizować odtwarzacz, osobiście polecam, jestem bardzo zadowolony 😉

   • dariel22 2 grudnia 2007 w 18:43 - Odpowiedz

    witam czy ktoś wie gdzie jest kamera z wideorozów prosze o kontekt moje gg to 5959219

   • Patrycja 3 grudnia 2007 w 17:10 - Odpowiedz

    A mi po ok. miesiącu popsuł się aparat! Sam z siebie…!!!!! Krótko trzyma bateria… A i ja mam jeszcze ten brązowy a on ma śliską obudowę z tyłu i nie można (a jeśli się już uda to z wielkim trudem…) otworzyć i dostać się do baterii. Ale na ogół telefon bardzo fajny 😉

   • joj 5 grudnia 2007 w 20:23 - Odpowiedz

    mam problem!! blokuje mi polaczenia.. daje zieloną sluchawke i nic;/ za chwile pisze ‚zakonczono’ sprawdzalalm w ustawieniach ale nie moge znalezc problemu! blagaam o pomoc.. na gg : 1206835

   • Radek 19 grudnia 2007 w 15:46 - Odpowiedz

    Odtwarzacz MP3 da sie minimalizować (od. dla Danielo) Aplikacje Java latwo uruchomic ;] Co do telefonu to ogolnie jest spoko :PP Troszke slaby glosnik jak na telefonmuzyczny 🙂

   • DjRower 19 grudnia 2007 w 19:27 - Odpowiedz

    Witam. To nie jest telefon muzyczny tylko multimedialny więc nie miej pretensji do głośnika.

   • sylwia 22 grudnia 2007 w 18:01 - Odpowiedz

    heey wszystkim… mam pytanko… otóż mam ten telefon od jakiegoś czasu i nadal nie wiem jak można włączyć jakiś dźwięk do sms-ów… czy w ogóle jest taka możliwość?? z góry dziękuje…

   • pajek 27 grudnia 2007 w 17:16 - Odpowiedz

    siema mam ten tel juz tydzen jest spoko w obsludze i przelecial juz pare kilometrow ale sie trzyma choc telefonik nie do rozpoznania pozdro>

   • marta 29 grudnia 2007 w 17:04 - Odpowiedz

    hej:0 mam pytanie gdzie w tym telefonie jest skrzynka nadawcza i wersje robocze?:):D z góry dzieki za odpowiedź:):*

   • Tośka 1 stycznia 2008 w 17:44 - Odpowiedz

    Telefon Plusfon 401i jest zarąbistym telefonem. W przeciwieństwie do słów faceta który testował ten telefon, ma on i USB i słuchawki i nawet T9. Jest SUPER. A gry uruchamiają się bardzo prosto po wybraniu folderu ROZRYWkA wybieramy GRY potem interesującą grę i środkowym uruchamiamy.

   • martyna1 3 stycznia 2008 w 12:28 - Odpowiedz

    mam telefon od 2 miesiecy i NIE JESTM ZADOWOLONA. gdybym wiedziala co to bedzie nie bralabym go.

    1. zepsul mi sie slot na MicroSD

    2. klawiatura swieci tylko 6sek. nawet jezeli sie ustawi inaczej

    3. slabe sluchawki

    4. brak motywow (dostepny tylko 1)

    5. bardzo ciezko znalezc jakiekolwiek aplikacje java a jezeli juz mamy to nie dzialaja

    OGOLNIE NIE POLECAM

   • Asica 4 stycznia 2008 w 12:34 - Odpowiedz

    Witam. Jestem posiadaczką tego tel i jestem z niego zadowolona lecz nie do końca ponieważ głośność dzwonków ścisza i mi sie sama nie odczytuje wszystkich zdjęć np przesłanych z nokii oraz ostatnio zaczął sie zawieszać i myślę wiec nad zmiana tego tel choć go polubilam

   • przemekeu 8 stycznia 2008 w 20:02 - Odpowiedz

    jeśli ktoś zna link jakiejś giełdy z wyświetlaczami do telefonów to napiszcie proszę bo wyświetlacz mi poszedł w tym telefonie nr gg-6105561

   • luki888 14 stycznia 2008 w 14:58 - Odpowiedz

    Hehe wiedzialem ze jest dobry bede go miał i napewno sie nie zawiode

   • Aniaa 15 stycznia 2008 w 17:51 - Odpowiedz

    Co ja mam zrobic jesli nie chcacy xzle włozyłam karte pamieci i brakuje mi części gdzie ja moge to kupic prosze o szybką odpowiedz!!!

   • Ania 15 stycznia 2008 w 17:57 - Odpowiedz

    Ja mam taaaki problem ze przez przypadek xzle włozyłam karte pamiwci i tam cos sie pospułii brakuje czesci czy ktos wie gdzie to mozna kupic prosze szybka odpowiedz na mojega e-meila

   • aniaaa 15 stycznia 2008 w 17:59 - Odpowiedz

    gdzie mozna znaledz czesci do tego telefonikuu

   • anulaa 15 stycznia 2008 w 17:59 - Odpowiedz

    gdzie moge kupic czesci do tego telefonu??????

   • duffy78 22 stycznia 2008 w 10:51 - Odpowiedz

    można zmienić dzwięk smsa wchodząc do profilu i edytując go. piszę o plusfon 401i

   • dganii14 3 lutego 2008 w 18:34 - Odpowiedz

    mam telefonik i jest zarabisty polecam

   • piotrek 4 lutego 2008 w 17:55 - Odpowiedz

    mam ten tel z miesiac i nie jest zly ma on tryb pelnoekranowego odtwarzania filmow i posiada minimalizacje odtwarzacza a co do aplikacji java to ja jej tez nie moge uruchomic.

   • marszal222 4 lutego 2008 w 21:55 - Odpowiedz

    Telefon jest do bani i nie porecam go nikomu bedziecie tylko żałować jak ja teraz. jeden wieliki bupel Plusa GSM.

   • ^^kasia 6 lutego 2008 w 08:59 - Odpowiedz

    super telefonik ale nie mogę odbierać danych przez Blootuth :,(

   • DjRower 12 lutego 2008 w 16:57 - Odpowiedz

    Witam. Mam 2 pytania.

    1. Wiem że to z przodu to czujnik światła, więc dla czego jak jestem w ustawieniach połączeń jest opcja obraz w obrazie.?? To dotyczy ustawień wideo.

    2.Nie wiem czy to jest wada telefonu czy systemu. Jak mam jakieś gry i aplikację to nie chce mi ich instalować.

    Pisze ,,Sprawdzanie nie powiodło się" , ,,Instalowanie nie powiodło się" instaluję pliki jar i jad. Skoro te nie działają to w jakim formacie powinny być pliki żeby telefon je odtworzył??

   • damianyou 12 lutego 2008 w 22:10 - Odpowiedz

    jak wyłączyć dzwięk klawiszy w ty telefonie? pomocy bo mnie to bardzo denerwóje prosze odpiszcie na moj adres emeil

   • bossDamian 6 marca 2008 w 15:13 - Odpowiedz

    czy mogę ręcznie zablokować klawiaturę ????

   • dex 7 marca 2008 w 15:33 - Odpowiedz

    http://www.huaweimobile.xt.pl

    Wszystkomające forum o telefonach firmy Hauwei czyli Plusfon i Playset

    Java, tapety, porady , odpowiedz na Twoje pytania

    To wszystko znajdziesz u nas!!!

    http://www.huaweimobile.xt.pl

    Plusfon i Playset wkońcu bez tajemnic

   • grzeziom 13 marca 2008 w 13:16 - Odpowiedz

    Wysmienity telefon.swietny odtwarzacz muzyczny i wszystko inne.gry do pobrania z plus.pl

   • Nati712 25 marca 2008 w 10:59 - Odpowiedz

    BADZIEW STRASZNY OKROPNE ZDJECIA DO TEGO 2 RAZ W REKLAMACJI NIE TRZYMA BATERIA WSTRETNY JEST NIE POLECAM NIE JEST WART NICZEGO JESTEM NIE ZADOWOLONA CIGLE REKLAMUJE STRASZNY BADZIEW ODRADZAM POCZYTAJCIER INNE OPINIE TYLKO KTOS KTO MA SZCZESCIE ZE SIE NIE PSUJE MOZE DAC POZYTYWA

   • xxx 25 marca 2008 w 13:01 - Odpowiedz

    aplikacje java da sie instalowac tylko przez laduj.pl bo plus porobil blokady bo sam probowalem przez kabel tel dobry wszystko dziala tylko troche mala kartaa 1gb dostałem trochę muzy od brata i kolegi no i prawie cala karta zapelniona a tak wogle to zajebiaszczy telefon

   • ds10 31 marca 2008 w 07:10 - Odpowiedz

    Wtam telefon ma wele udogodnien suber dla poczonkujocego jest zadzieszke menu ale wada kiety sie puszcza mp3 lub klipy filmowe do czyma 1 dzien baderia i buzniej po sluchaniu ma wade sie zawieszac do momentu jak sie niewyjmie baderie buzniej pracuje telefon sam na nasluchu czyma 1,5 dnia Uwaszam ze pszynajmej 2000 mAh pojemnosc baderi powino wyeliminowac niekture zachowania telefonu . pozdrawiam Darek N.S

   • Olcia 12 kwietnia 2008 w 13:16 - Odpowiedz

    Może mi ktoś powiedzieć jak można wyłączyć dziek klawiszy w tym telefonie???proszę:)

   • dziczek 16 kwietnia 2008 w 12:57 - Odpowiedz

    witam zdj bardzo fajnie!!!!!!!!!!!! jest mozliwosc pelnego ekranu jak ze na obrazkach tak i na filmach mozna minimalizowac otwarzacz,ten telefon ma dzemke

   • george_35 21 kwietnia 2008 w 11:25 - Odpowiedz

    witam

    Mam probleM budzika i notatnika. Po prostu po paru dniach przestaje dzwonić.Wszystko wlączone jak powinno być a on nie dzwoni . Pomożcie

   • Natalia 7 maja 2008 w 09:48 - Odpowiedz

    witam chce tylko powiedziec ze to fowno sam sie zcisza z poziomu 5 na 1 ponadto panel sie zciera jak mydło jest nie fajny a w plusie uniewaznili mi chamy gwarancje bo 2 razy reklamowalam aparat to jest sciema niech nikt go nie kupuje trzeszczy przy muzyce karta pamieci sue psuje nie łaczy sie poprze zkabel usb a zeby odczyutac instrukcje trzeba miec w kompie jakies super sterowniki szajs jie polecam w ogole nie polecam nie kupujcie tego gowna

   • Sara 5 czerwca 2008 w 11:25 - Odpowiedz

    Mam pytanie..czy ktos wie jak sciagnac simlocka za darmo z Plusfona 401i..prosze piszcie na moj [email protected]…z gory dzieki

   • Oriflame 29 czerwca 2008 w 09:43 - Odpowiedz

    🙂 Moja koleżanka go ma i jest z niego bardzo zadowolona, POLECAM!!

   • plusfon401i-super fon 10 lipca 2008 w 19:40 - Odpowiedz

    Odp na pytanka:

    1) tak ten telefon ma drzemkę ale trzeba ją włączyć przy ustawianiu alarmy

    2) odtwarzacz minimalizujesz (jesli wchodzisz w niego przyciskiem pod zieloną słuchawką) tym samym guzikiem, a jeśli przez galerię to poprostu wracasz przyciskiem minimum

    3)zdjęcia robi jakości najwyższej niby to 1,3mpx ale robi zdj jakby miał 3mpx pytajcie dalej lecz nie o java (sam tego rozgryżć nie mogę

   • [email protected] 5 lutego 2009 w 14:02 - Odpowiedz

    siemka mam ten fonik ale mam cos z wejściem na karte pamieci gdzie da to zrobic? i wogule nieda java wgrywac a motywów niema a muzyki bez karty pamięci masz okolo 8MB kurde poprostu niewiem gdzie by dało naprawić te wejscie na karte pamięci . Plusfon mi sie widzi ale jestem w kurwiony tym ze wejscie raczej nieda zrobić może bendzie cut jeżeli ktos ma info na ten temat prosze pisać email [email protected]

    albo EPULS Danielek95_tcz

  3. fritz 18 października 2007 w 12:55 - Odpowiedz

   mam pozytywne wrażenia, tel wydaje się udaną konstrukcją, miłe zwłaszcza, że konstruktorzy pomyśleli o gnieździe na mini-jacka i usb. jeśli jest wykonany solidnie i będzie kosztować nie więcej niż 400 zł (pewnie początkowo będzie tylko w plusie, ale potem pojawi się w komisach) – to może zyskać uznanie klientów

   drobna uwaga do autora testu: proszę zwróć uwagę na liczne literówki i błędy w tekście (np. powtórzenia). test wygląda momentami jak brudnopis, a nie artykuł w bądź co bądx solidnym serwisie – do którego zaglądam codziennie:)

   • Kan 18 października 2007 w 13:14 - Odpowiedz

    Dzięki za podpowiedź. Postaram się jeszcze poprawić ten test. Miło się czyta, ze ktoś zagląda na serwis codziennie, to dopinguje do pracy. Pozdrawiam Andrzej

  4. nyczaj100 18 października 2007 w 15:03 - Odpowiedz

   Po pierwsze nie jest to ani polski telefon, tylko chiński Huawei (podobnie zresztą chińskie są odtwarzacze DVD i inny sprzęt, w tym komórka podobna do Samsunga polskiej marki Manta). Należy rozróżniać markę od faktycznego producenta. Co do komórek to jedynym polskim był Bratek firmy Tele Novell, ale tak naprawdę wyglądał jak Dancall, więc w jego polskość też powątpiewam (prawdziwie polski mógł być w tym przypadku jedynie firmware).

   Po drugie nie jest to pierwszy telefon brandowany przez Plusa. Pierwszy był Hagenuk Duet (o ile pamiętam oferowali go ponad 10 lat temu) i w swoim czasie był to super postępowy telefon z dużym wyświetlaczem i cienki nawet jak na dzisiejsze czasy.

   PS

   Czy obecni klienci bezabonamentowi, którym nie skończyła się jeszcze umowa będą mogli kupić Plusfona taniej?

  5. dawid23 19 października 2007 w 18:43 - Odpowiedz

   witam ogladalem dzis w sklepie plusa atrape tego telefonu i musze powiedziec, ze wyglada jak dziecko noki:) i nawet ładny jest!! jak nie jutro to napewno ma byc w poniedzialek w sklepie to go obejrze dokladnie

  6. A_da_M 20 października 2007 w 09:57 - Odpowiedz

   Witam. Mam takie pytanie może to szczegół ale dla mnie to istotne, mianowicie czy jest opcja trybu pełnoekranowego przy odtwarzaniu filmów video?? Z góry dzięki za odp. pozdrawiam.

   • dyzio 26 października 2007 w 15:09 - Odpowiedz

    w pusfonie masz mozliwosc odtwarzania filmow w formacie pelnoekranowym

   • moron 11 listopada 2007 w 17:42 - Odpowiedz

    hej mam ten telefon od 4 tygodni i powiem tak!ma tryb pelno ekranowy ale nie wiem czemu pisze ze ma java a zadna gra i aplikacja ni da sie zainstalowac a przedni aparat nie me………..zal po prostu!a wideorozmowa?pisze ze jest a nie da sie bo pisze ze brak umts!!!

  7. dawid23 20 października 2007 w 12:01 - Odpowiedz

   dam ci znac w poniedzialek lub w wtorek jak go bede juz mial:)

  8. alaa 20 października 2007 w 19:06 - Odpowiedz

   ja juz mam tel telefon;)

   • anka 25 października 2007 w 16:52 - Odpowiedz

    hej mam takie pytanie mam zamiar jutro kupić ten telefon tylko sie waham jak myslicie dobry on jest???

  9. michau 21 października 2007 w 10:07 - Odpowiedz

   Czy słuchając muzyki w tym telefonie da sie robić inne rzeczy, jak np. pisanie sms’ów? 😀 Tryb pełnoekranowy do wideo też by sie przydał, jest taki? 😀 Z góry dzięki za odp. ;]

   • lipka 27 grudnia 2007 w 13:18 - Odpowiedz

    w filmach da rady zrobic tryb pelnoekranowy i muzyke mozna zminimalizowac i pisac smsy tylko nie mozna w tym czasie jak sluchasz muzyki ogladac obrazow

  10. wilczysko 22 października 2007 w 07:05 - Odpowiedz

   >>Producentowi udało się upchnąć w urządzeniu dwie kamery. Jak nietrudno się domyśleć, ta umieszczona z przodu telefonu przeznaczona jest do funkcji wideorozmów w sieci 3G.<<

   Kan, bardzo proszę o zweryfikowanie danych dotyczących Plusfona, a w szczególności obecności na pokładzie drugiej kamery. Jeżeli nie wierzysz obcemu facetowi, który pojawia się w komentarzu pod tekstem, wystarczy zadzwonić do PR operatora. Wiem, że pracy nad utrzymaniem strony w jakim takim porządku jest mnóstwo, ale IMHO – umieszczanie niesprawdzonych informacji, szczególnie w formie "testu" obniża znacząco wartość serwisu.

   • Kan 22 października 2007 w 08:48 - Odpowiedz

    Testowany model miał oczko kamery, co widać na zdjęciu. W ustawieniach telefonu także była opcja drugiej kamery do rozmów wideo. Jak napisałem w podsumowaniu nie mogłem sprawdzić działanie rozmowy 3G pomimo dość dużej ilości prób.

    Pprawdopodobnie spowodowane to było jakimś blędem w oprogramowaniu, poinformowaliśmy o tym producenta oprogramowania. To był aparat we wczesnym stadium. Postaram się wyjaśnić dokładnie jak to jest z tą drugą kamerą i obiecuję, właśnie dlatego by serwis trzymał wysoki poziom poinformować o tym w tym teście. Dziękuję za zwrócenie uwagi. Pozdrawiam Andrzej i przepraszam jeżeli wprowadziłem w błąd.

  11. wilczysko 22 października 2007 w 11:21 - Odpowiedz

   Być może oryginalny Huawei ma kamerę do wideorozmów – na ten temat nie będę się wypowiadał, bo po prostu nie wiem. Jako, że działam w konkurencyjnym serwisie (pozwolisz, że nie podam nazwy, powiązane IP sam możesz sprawdzić), zasięgnąłem informacji u źródła, w dziale technicznym operatora (nie w dziale obsługi klienta, zapewniam). Spytałem m.in o wielkość matrycy wideokamery. W odpowiedzi otrzymałem informację, że Plusfon nie dysponuje drugą kamerą, a jedynie ma sprzętową możliwość obsługi wideorozmów, natomiast to "oczko" jest czujnikiem światła (vide niektóre UMTS-owe Nokie). Napisałem, bo mi się ludzie w komentarzach burzą, że przecież Telix testował i tam jest napisane, że ma kamerkę. No to prostuję: Plus twierdzi, że nie ma, a nie sądzę, żeby operator zaniżał parametry własnego telefonu.

  12. Posiadacz od dzis 22 października 2007 w 12:29 - Odpowiedz

   witam chcialem powiedziec ze ten tel posiada T9 w tescie a w opisie jest napisane z nie ma xD pozdro

   podczas ogladania filmikow mozna przelaczyc na caly ekran

   nie mozna zmieniac motywow i java cos mi nie za bardzo wchodzi..;/ ale tak poznatym to bedzie ;p

   • Marcin 22 października 2007 w 14:19 - Odpowiedz

    hej tel jest taki sobie ma go moja siora zdjęcia robi do bani a tak to dobry jak sie da Mp3 na ful to charczy w głośniku ale z wyglądu jest ładny jak coś chcecie pytać to @

   • karlos 20 sierpnia 2008 w 20:29 - Odpowiedz

    widziałem twoją matkę jak goliła sobie klate

  13. Marcin 22 października 2007 w 14:21 - Odpowiedz

   aha mój @ to [email protected]

   • duffy78 22 stycznia 2008 w 10:59 - Odpowiedz

    czy widziałeś kiedyś kogoś słuchającego muzyki z telefonu przes słuchawki bo ja raczej nie. wszyscy słuchają tylko przez słuchawki a tam brzmi nieźle

  14. hoodzix 23 października 2007 w 19:07 - Odpowiedz

   jako posiadacz od wczoraj tego telefonu moge powiedziec z cala pewnoscia ze NIE POSIADA 2 KAMERY, A TO COS Z PRZODU DO CZUJNIK SWIATLA (rysunek z instrukcji komorki). Co do T9 to posiada – tylko niestety uzywajac polskich znakow "zjada" pozostala liczbe znakow w sms’ie. Na razie tez nie moge wylaczyc tego, by glosnosc dzwonka podczas, gdy ktos do nas dzwoni, nie narasta stopniowo;/ Dzwonki standardowe sms za ciche. Bluetooth dziala, aparat robi zdjecia w miare-moze w lecie bedzie robic ladniejsze fotki. Wyswietlacz i menu ok. Muza gra w miare glosno i czysto. Klawisze mysle ze wygodne, moze za male ciut "c". Karta dziala i dziala jak pendrive. Polaczenie z komputerem przez bardzo wygodny program. Java – mi nie udalo sie uruchomic pewnego programu, z ktorym SE k300i nie mial problemow. Jak cos to pytac, to napisze wiecej. Ogolnie – kilka upierdliwych wad ale reasumujac nie zaluje ze kupilem.

   • tomi 24 października 2007 w 15:31 - Odpowiedz

    podaj gg hoodzix to sie cos ciebie popytam o tym foniku bo chce se kupic go ???? prosze

  15. hoodzix 24 października 2007 w 17:57 - Odpowiedz

   gg nie podam – mail to [email protected]

  16. tomi 25 października 2007 w 08:34 - Odpowiedz

   ok napisałem

   • hoodzix 4 grudnia 2007 w 13:39 - Odpowiedz

    ok odebralem

  17. ann 25 października 2007 w 17:27 - Odpowiedz

   hej mam pytanie jak się sprawuje ten telefon bo mam zamiar sobie jutro go kupić tylko waham sie troche

  18. Framen 26 października 2007 w 18:54 - Odpowiedz

   A co z tym dzwiekiem narastajacym nie da sie sie ustawic zeby odrazu byl normalny dzwonek czy to przeszkadza ?????

  19. czesio 26 października 2007 w 21:15 - Odpowiedz

   Witam, czy jakiś posiadacz plusfona mógłby napisać coś o tym fonie na moim forum??bardzo mi na tym zależy aby forum się rozwineło 🙂

   http://www.plusfon.fora.pl

  20. Kurczak 27 października 2007 w 11:10 - Odpowiedz

   Nie miałem jeszcze tego telefonu w ręce, ale z moich informacji wynika, że ma tylko jedną kamerę, a to "oczko" z przodu to czujnik światła.

  21. cami_no1 27 października 2007 w 17:46 - Odpowiedz

   qrcze a co z gierkami jakie gierki mozna na niego sciagnac zeby chodzily? przeszlam juz calego zabolota i mi sie nudzi:P a… jeszcze jak skonfigurowac neta???help

  22. ja 28 października 2007 w 09:30 - Odpowiedz

   wlasnie wie ktos jak internet skonfigurowaz zeby dzialal

  23. Skala 28 października 2007 w 14:28 - Odpowiedz

   mam pytania jak przestawic zeby mi zapisywal filmiki na karcie pamieci a nia na telefonie chodzi mi przesylanie przez Bluetooth

   • dzema211 6 grudnia 2007 w 17:31 - Odpowiedz

    fajny ten telefonik ma wiele funkcji i jest lekki jak na zwykłego urzytkownika jest super

   • kamilinio17 13 marca 2008 w 11:21 - Odpowiedz

    do Skala: niestety nie da sie tego przestawic bo on automatycznie zapisuje wszystkie pliki przeslane na pamiec telefonu. jedynym rozwiazaniem jest to, ze po kazdym przeslaniu plikow trzeba zrobic OPCJE i ZAZNACZ WSZYSTKO, a nastepnie OPCJE i WYTNIJ. potem wchodzi sie w karte pamieci i OPCJE i WKLEJ.

  24. konri0 28 października 2007 w 16:39 - Odpowiedz

   w necie znalazłem zdjęcie tego fona z logiem vodafone oto link http://www.cellularmagazine.it/forum/files/posted_
   images/user_21457_vodafone.jpg

  25. Danielex 29 października 2007 w 00:51 - Odpowiedz

   Witam…

   Mam w zasadzie dwa pytania:

   1) Czy można minimalizować odtwarzacz, tj w sonny ericssonach?

   2) Jakiej jakości robi zdjęcia?

   Pozdrawiam…

   P.S. Odpowiedzi proszę o wysyłanie na mojego maila:

   danie_007(małpiszon)tlen.pl

  26. hoodzix 29 października 2007 w 14:34 - Odpowiedz

   do Skala – w ustawieniach krecenia filmow. Czyli przelacz na kamere w tryb video (by po nacisnieciu nagrywalo) i tam masz ustawienia -> a potem zapisz w…

   DO Danielex – mozna minimalizowac odtwrarzacz a zdjecia robi jakosci jako tako (masz przeciez przyklady)

   • Skala 29 października 2007 w 14:41 - Odpowiedz

    Ile wam bateria trzyma i czy ladowaliscie 12godz na wyloczonym tele

   • Skala 29 października 2007 w 14:46 - Odpowiedz

    Chodzi o to ze przesylam z noki na fona film i mi wyskakuje ze mam za malo miejsca a film trwa tylko 10minut.Mi sie wydaje ze film zpisuje sie na fonie a nie na karcie i jak to zmienic

  27. Skala 29 października 2007 w 14:48 - Odpowiedz

   Ile trzyma wam bateria ladowaliscia 12godzi na wyloczonym

  28. Dżony11Palcuf 30 października 2007 w 10:01 - Odpowiedz

   hmmm….menu przypomina mi Sagema a aparat SE…taki Mix śmieszny xD

   • Karol 19 grudnia 2007 w 20:51 - Odpowiedz

    A mi menu też przypomina Sagema, profile jak u Nokii, jak wejdziemy do zakładek m.in.Galeria to wygląda jak w Siemensie a w dodatku momentami przypomina mi właśnie SE…nie wiem czemu…:) Ale kit z tym… A i bateria super trzyma… Ciągle pisze sms-y i trzyma mi po 2-3 dni (oczywiście jak słucham również odtwarzacza)

  29. dawid1692 30 października 2007 w 16:07 - Odpowiedz

   Może mi ktoś powiedzieć ile trzyma w nim bateria?

   Oto moj mail

   [email protected]

  30. adek 31 października 2007 w 18:35 - Odpowiedz

   mam zamiar kupić ten telefon, wydaje mi się że jest niezły a wy co sądzicie

  31. bodek z niwisk 31 października 2007 w 18:40 - Odpowiedz

   KUPUJ! KUPUJ! Ja też mam zamiar go kupić! Jest niezły i ma z przodu kamerę chociaż inni mówią że nie ma.

   • Rafał2223 5 grudnia 2007 w 22:01 - Odpowiedz

    heh i dobrze ci mówia. z przodu to on ma czujnik świetlny

   • Martin 30 grudnia 2007 w 19:04 - Odpowiedz

    Z przodu niema kamery,to tylko jest czujnik swiatła.

   • dganii14 3 lutego 2008 w 18:34 - Odpowiedz

    mam ten telefon i polecam

   • jankes 28 września 2008 w 19:02 - Odpowiedz

    ma z przodu kamere jak sobie młotkiem wbijesz

  32. hoodzix 31 października 2007 w 18:43 - Odpowiedz

   bo nie ma…

  33. luk 31 października 2007 w 22:13 - Odpowiedz

   mój telefon też "sam" automatycznie po pewnym czasie zmienia poziom głośności z poziomu 6 na 1 , a czy może ktoś wie czy to jest wada telefonu czy to jakoś można zatwierdzić na stałe?? proszę o odpowiedż

   • jansonp 4 listopada 2007 w 10:54 - Odpowiedz

    no mam ten sam problem nawet na glosnym otoczeniu gdzie nie powinnien sie zmieniac poziom dzwonka zlazl do jedynki, powrocilem do ustawien fabrycznych i dopiero byl w tym ustawieniu na 6. nie wiesz jak zrobic juz tak zeby sie nie sciszal ? pozdrawiam

  34. hoodzix 1 listopada 2007 w 01:39 - Odpowiedz

   niestety mam tak samo… troszke bledow ma ten soft… moze go zmienia???

  35. pioter 1 listopada 2007 w 09:26 - Odpowiedz

   telefon nie ma 2 kamer- to z przodu to czujnik światła

   a narastającego dzwonka nie ma w ustawieniach

   • hoodzix 4 grudnia 2007 w 13:39 - Odpowiedz

    właśnie że ma

  36. hoodzix 1 listopada 2007 w 10:36 - Odpowiedz

   no rzeczywiscie nie ma i dlatego ciagle jest narastajacy niestety…

  37. wisnie_1968 1 listopada 2007 w 21:37 - Odpowiedz

   mam pytanie,czy w tym plusfonie można przypisac zdjecie do danej osoby w książce telefonicznej.prosze o odpowiedż

   • kola 29 listopada 2007 w 10:01 - Odpowiedz

    tak

   • duffy78 22 stycznia 2008 w 10:55 - Odpowiedz

    tak można ale nie przez książkę telefoniczną tylko przez obrazki

  38. sieben 2 listopada 2007 w 01:40 - Odpowiedz

   ale shit! kolejne chińskie badziewie :/ javy sobie nie wgracie bo kto do tego zrobi gry lub appsy? ogólnie plus ostatnio nie ma żadnego ciekawego telefonu w ofercie (wiem bo właśnie chciałem wziąć nowy i przedłużyż umowę) chyba tylko rolnik z bocianowa na mazurach chcialby ten chiński "plusfon". ludzie kupujcie sobie coś od porządnych i sprawdzonych firm, a nie takie buble! zobaczycie że za rok nikt już nie bedzie o nim pamiętał, tylko wy, nieszczęśni użytkownicy…

   • bert 4 listopada 2007 w 05:54 - Odpowiedz

    śluchaj sieben, jak nie miałeś go w ręku to się nie odzywaj! A co do dostępności javy- na necie już mają rzeczy do pobrania, w jeśli chodzi o telefony "porządnych i sprawdzonych firm", to one też się sypią, znajomego 6131 padła po 2 dniach, póki co mój "chinski bubel" przeżył więcej, po za tym jego cena pozwala mi przymknąć oko na jego niedoskonałości…

  39. hoodzix 2 listopada 2007 w 08:43 - Odpowiedz

   sieben – moze masz racje ale licze po cichu ze moze nie bedzie tak zle;)

   wisnie_1968 – tak mozna przypisac fotke bez problemu

  40. wisnie_1968 2 listopada 2007 w 11:25 - Odpowiedz

   Powiedzcie jak mozna przypisac fotke do osoby w ksiazce telefonicznej,z gory dziekuje

  41. kamilos 2 listopada 2007 w 18:21 - Odpowiedz

   Czy ten telefon ma podczerwień..

  42. hoodzix 2 listopada 2007 w 18:28 - Odpowiedz

   wydaje mi sie zeby dac do kontaktu zdjecie, te kontakty musza byc skopiowane na telefon

  43. bambas 2 listopada 2007 w 18:38 - Odpowiedz

   Ile trzyma bateria???

   • Essele 4 listopada 2007 w 08:01 - Odpowiedz

    Bateria przy zwykłym użytkowaniu nie wiem ile wytrzyma, z tego co wyczytałem jeżeli pracujesz z telefonem i często go używasz to dwa dni. Pozdrawiam

   • bambas 4 listopada 2007 w 09:18 - Odpowiedz

    thx za odpowiedz ;]

  44. plusfonik 2 listopada 2007 w 21:56 - Odpowiedz

   ja mam takie pytanie.. ile ten telefon może byc w salonie 2 miesięce??? czekam na odp.

  45. nowak 3 listopada 2007 w 09:08 - Odpowiedz

   witam wszystkich.mam problem z Blutooth.ponieważ ja mogę wysyłać do wszystkich ale za to nikt nie może nic przesłać do mnie…jak miał ktoś taki problem i go rozwiązał to proszę o szybka odpowiedz na gg.7243945 lub e-mail [email protected]

  46. hoodzix 3 listopada 2007 w 15:05 - Odpowiedz

   dzis sprobowalem przeslac przez bluetooth z nokii e50 i poszlo bez problemu.

   kamilos-czytaj specyfikacje telefonu-nie ma irdy

  47. dawid1692 3 listopada 2007 w 20:00 - Odpowiedz

   Witam. Mam takie pytanie. Obiło mi się gdzieś o uszy że ten telefon ma ograniczenia na wielkości pliku mp3 (do 10mb) i mp4 oraz 3gp (do 30mb).

   I tu jest moje pytanie czy to prawda, niech to ktoś sprawdzi co ma ten telefon i odpowie. Jeśli to jest prawda to lipa.

   • bert 4 listopada 2007 w 05:41 - Odpowiedz

    Nie wiem Dawid1692 skąd o tym się dowiedziałeś, że plusfon ne odtwarza zbyt dużych plików, ale mój model bez problemu czyta nawet ponad 20-megabajtowe mp3, a co do rozmiaru filmów, nie wiem czy jakieś ograniczenia.

  48. cmill 4 listopada 2007 w 12:46 - Odpowiedz

   mam pytranbko jak konfiguracje wap.mam zrobic w tym telefonie jak nigdzie nie ma ?:?

   • Ponurak 4 listopada 2007 w 14:02 - Odpowiedz

    1. tel nie ma z przodu kamery

    2. problem z bluetooth jest taki, ze zapisuje w pamieci tel, ktory ma 8 mega i nie mozna tego zmienic zeby zapisywal na karte

    3. Mozna przypisac obrazki do kontaktow jesli sa w pamieci tel

    4.Narastajacy dzwonek mozna zmienic w opcjach profilu najlepiej uzyc profilu zwykly bo tylko miedzy tym a milczeniem mozna przeskakiwac klawiszem skrotu, mozna tez ustawic dowolny plik dzwiekowy

    5. Narazie nie ma na niego zadnych dzialajacych aplikacji java i jest tylko kilka gier w serwisie plusa (11 zl )

    Gdyby ktos mial pytania albo znalazl na niego aplikacje niech pisze na maila

   • qu34 7 listopada 2007 w 12:55 - Odpowiedz

    Przykro mi mylisz się 🙂

    Telefon ma z przodu kamere VGA albo jakąś inną ( to ta malutka kropeczka ) Lecz aby wogole się połączyć i skorzystać z funkcji wideo rozmowy twój telefon musi być w zasięgu 3G.

    Osobiscie uzywam motoroli e1000 i wiem coś o tym.

    Gry podałem niżej, lecz nie wiem czy bedą działać.

  49. Ponurak 4 listopada 2007 w 14:36 - Odpowiedz

   6. Tel nie ma ograniczen co do wielkosci odtwarzanych jak i nagrywanych plikow mam na nim 80 mb film i wszystko ok. Co do nagrywania dyktafonem i kamera trzeba poprostu przestawic na zapisywanie na karcie i brak ograniczen co do dlugosci.

   7. WAP w telefonie jest skonfigurowany, zeby laczyc sie z netem i wysylac mms’y trzeba uaktywnic usluge krotkim kodem znajdujacym sie na stronie plusa.

   e-mail: [email protected]

  50. hoodzix 4 listopada 2007 w 16:31 - Odpowiedz

   ponurak – niby w jaki sposob w profilu wylaczyles dzwiek narastajacy, he??? przeciez tam takiej opcji nawet nie ma…

  51. Prawdomówca 4 listopada 2007 w 17:19 - Odpowiedz

   Tak szczerze to nie polecam tego telefonu…po pierwsze to telefon ktory jest w wiekszej czesci produkowany w Chinach.Po drugie,to jest pierwszy telefon Plusa wiec moze byc kijowy(produkowany w duzej ilosci kiepskiej jakosci).Najlepiej kupowac telefony znanych i sprawdzonych marek jak NOKIA czy SONY ERICSSON;) Rozwazcie czy nie lepiej dac troche wiecej kasy na markowego fonika,ktory pare dobrych lat wytrzyma czy kupic tanszego a pozniej go wyklinac i zalowac swojej decyzji;)Pozdrawaim;)

   • Nikt 4 listopada 2007 w 21:10 - Odpowiedz

    Co do Prawdomówcy..to nie jest pierwszy tel plusa..kiedyś plus wprowadził na rynek pierwszy tel. z wbudowaną anteną wewnętrzną:)

   • Karol 19 grudnia 2007 w 21:00 - Odpowiedz

    Jakoś wolę kupić plusfona niż stale zacinającego się i DROGIEGO SonyEricssona czy też drogą, przereklamowaną Nokię…A poza tym SE produkowany jest w dwóch miejscach przeczytaj sobie… nakczęściej to: Made in China, Finished in Japan… itp…:)

  52. Ponurak 4 listopada 2007 w 19:09 - Odpowiedz

   Rzeczywiscie hoodzix masz racje, w kazdym razie u mnie z dzwonek nie narasta

  53. hoodzix 4 listopada 2007 w 19:36 - Odpowiedz

   ponurak- a mozesz mi napisac jakiego formatu (mp3, standardowy itp) dzwonka uzywasz oraz jakie masz ustawienia w profilu? dzieki i pozdrawiam

  54. b.a.c.u. 4 listopada 2007 w 20:26 - Odpowiedz

   CZY KTOS MOZE NAPISAC COS O WYDAJNOSCI BATERII W TYM TELEFONIE…?? OCENA BATERII W SKALI 1-10

   Z GORY DZIEKI…!! 😉

  55. hoodzix 4 listopada 2007 w 20:54 - Odpowiedz

   mi bateria trzyma na razie 2-2,5 dnia. ocene wystaw sam

  56. wiz 4 listopada 2007 w 21:28 - Odpowiedz

   Jak formotowaliście baterie? do 3 ładowań po 12 godzin na wyłączonym telefonie?

  57. bono 5 listopada 2007 w 13:18 - Odpowiedz

   * prawdomówca, hehe teraz to mnie zastrzeliłeś, SE to sprawdzona firma? to badziew jakich mało. właściwie powinien sie nazywać dresfon, bo sami małolaci kupiją SE, huawei jest chińska firmą z kapitalem państwowym, produkt nie jest z górnej półki, ale kosztuje 350zł. kup jakąś nokię z porównywalnymi parametrami za taka kwotę. To ze produkcja jest chinska uwazam akurat za +, nawet nie wiesz ile na codzień uzywasz elektroniki zrobionej w chinach. ech ty ignorancie.

  58. hoodzix 5 listopada 2007 w 13:56 - Odpowiedz

   bono – co do SE to sie nie zgodze bo mialem 2 pod rzad. porzadna firma a kupuja te komorki dzieciaki z tego powodu, iz porownywalna nokia jest o wiele drozsza.

  59. qestion 5 listopada 2007 w 14:23 - Odpowiedz

   Witajcie 🙂 Czy ktoś może mi podpowiedzieć, jak ustawić dzwonek na smsa?

  60. hoodzix 5 listopada 2007 w 14:33 - Odpowiedz

   musisz wejsc do edycji jakiegos profilu i tam to bedzie.

  61. Ponurak 5 listopada 2007 w 20:34 - Odpowiedz

   hoodzix mam jako dzwonek zwykla mp3 max glosnosc i wyglada na to ze nic wiecej nie zmienialem

   A baterie formatowalem zgodnie z instrukcja, sluchajac muzy przez kilka godzin dziennie musze codzien ladowac.

   W sumie gdyby nie beznadziejna bateria i aparat to tel bylby naprawde dobry zwlaszcza biorac pod uwage cene

  62. maylee 6 listopada 2007 w 07:06 - Odpowiedz

   LUDZIE POMÓŻCIE JAK SKONFIGUROWAĆ WAP I MMS???!!!

  63. maylee 6 listopada 2007 w 07:20 - Odpowiedz

   i jak ustawić żeby zapisywało mp3 na karcie a nie na telefonie???

  64. Bobo 6 listopada 2007 w 09:47 - Odpowiedz

   A czy ktoś wie, czy można przez to coś telefonować? Starsze modele telefonów miały taką opcję… i to bardzo pomagało…

  65. Ponurak 6 listopada 2007 w 17:03 - Odpowiedz

   maylee nie badz noobem zanim o cos zapytasz przeczytaj posty. Odpowiedzi na twoje pytania juz padly.

  66. ganja smoker 6 listopada 2007 w 22:14 - Odpowiedz

   jal w tym, telefonie zmienic dziek sms i wlaczyc wibracje jak tos wie to porosze dac mi znac na gg 2404978

  67. hoodzix 6 listopada 2007 w 22:21 - Odpowiedz

   wszystko robisz w edycji kontaktow!!! tak trudno to znalezc???

   • qu34 7 listopada 2007 w 12:43 - Odpowiedz

    A! wpisujemy z przeglądarki telefonu 😉

   • falcon 31 stycznia 2008 w 14:16 - Odpowiedz

    czy za te gry trzeba płacić?

  68. qu34 7 listopada 2007 w 12:47 - Odpowiedz

   Ponownie 🙂

   KONFIGURACJA MMS, GPRS, WAP:

   http://www.plus.pl/oferta_indywidualna/plus_ab
   onament/telefony/konfiguruj_telefon_przez_internet
   /konfiguracja_reczna/

   • qu34 7 listopada 2007 w 12:52 - Odpowiedz

    ^^ wybierać jakiś telefon i poprzepisywać dane do plusfona

    Konfiguracja:

    WAP: http://www.plus.pl/oferta_dla_firm/plus_abonament/
    telefony/konfiguruj_telefon_przez_internet/konfigu
    racja_reczna/konfiguracja_wap/

   • misiek 8 listopada 2007 w 19:03 - Odpowiedz

    ech ten telefon jest moze ograniczony albo ja nie umiem sie nim bawic, co z dzwiekami!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bo jak widze to nic nie ma :/ dzwiek sms niedostepny czyli nic nie ma, a jak ktos dzwoni to ten plusa :/ normalnie lipaaaaa….. jesli ktos moze mi pomoc prosze o kontakt 4543646……..

  69. mk 7 listopada 2007 w 19:43 - Odpowiedz

   czy da sie w tym fonie zdjac simlocka? piszcie na maila [email protected]

  70. daras 8 listopada 2007 w 15:28 - Odpowiedz

   a moze tak osoba testujaca uzupelni test o faktyczne dane techniczne sprzetu???szybkosc procka,ram…to zwykle laduje w testach sprzetu tego typu!!!no gierki o ktore ludziska pytaja,jak instalowac,jakie wchodza…to tez wazne no i ja aparat sie zachowuje na polu walki z czym ma problemy jakies proby zajezdzenia lub chociaz zawieszenia systemu…nedza ten tescik!!!

  71. Lvki 8 listopada 2007 w 16:12 - Odpowiedz

   Mam pytanie jak sie zmienia dzwiek na sms

   • pepe 22 lutego 2008 w 22:10 - Odpowiedz

    wchodziszw ustawienia-ustawienia telefonu-profile-zwykły-opcje-=edycja-dzw.wiadomoś
    ci. itd

  72. grzesiek 8 listopada 2007 w 19:51 - Odpowiedz

   jak wyłączyć dzwiek klawiatury w telefonie Plusfon 401i piszcie na GG 761278

  73. hoodzix 10 listopada 2007 w 14:44 - Odpowiedz

   zalamujecie mnie ludzie!!! nie umiec zmienic dzwonk sms czy polaczenia przychodzacego albo dzwiekow klawiszy… mam nadzieje w takim razie ze pomoge:

   Ustawienia-> ustawienia telefonu-> profile

   Tam w odpowiednim profilu mozna TO WSZYSTKO zmienic. pozdrawiam

  74. moron 11 listopada 2007 w 09:20 - Odpowiedz

   witam mam ten telefon od 3 tygodni i wszystko sie zgadza poza….tym ze nie dziala zadna aplikacja ani gra java nie da sie ich zainstalowac itd a przedni apara??nie da sie go wlaczyc jak zrobic zdjecie przednim aparatem?

   • LukaS 19 lutego 2008 w 12:41 - Odpowiedz

    NIe ma przedniego aparatu to jest czujnik światła czy coś takjego<Buhahahaha>

    A aparat Do video rozmów to też ten tylni:):)

  75. Anetka 11 listopada 2007 w 22:10 - Odpowiedz

   telefonik fajniusi :)) tylko nie moge dojsc do wideorozmów 🙁 prosze o pomoc

   • Ramson 13 listopada 2007 w 16:52 - Odpowiedz

    jak juz napisałem beda te rozmowy mozliwe ale od 20 stycznia bo plus bedzie miał 3G

    ;D

  76. Ramson 13 listopada 2007 w 16:50 - Odpowiedz

   Bułem w salonie 13.11.2007 i po przeczytaniu japonskich komentazy bez namysłu go biore wyszły na rynek softy poprawiajace wszystkie wady lecz nie ma ich jeszcze w polskiej wersi. co do wideo rozmow beda mozliwe od ok 20 stycznia 2008 gdyz plus przechodzi na siec 3G czy jakos tak i naprawde polecam ten telefonik ;D

  77. młoda 14 listopada 2007 w 11:22 - Odpowiedz

   bardzo podoba mi sie telfon ma fajne funkcje tylko szkoda ze nie ma podczerwienia

  78. Demon 14 listopada 2007 w 17:44 - Odpowiedz

   Siemanko czy ktoś ma gierki na Plusfona jak tak to piszcie na gg 11700012

  79. fasola89 15 listopada 2007 w 10:27 - Odpowiedz

   Czy ktoś ma do sprzedarzy ten telefon i po ile?

   • udarowa 18 listopada 2007 w 18:49 - Odpowiedz

    będę miał pod koniec tego tygodnia , ile możesz zapłacic

  80. Siwy 15 listopada 2007 w 16:45 - Odpowiedz

   Sony ericson to najwieksze badziewie jakie wyszlo na rynek.Nie znam zadnego wlasciciela ktoremu w SE dzojstik sie nie zje..ł.Juz wole to jeszce go nie mam ale z pewnoscia wezme go w mixie!!!!!

  81. dragon 16 listopada 2007 w 13:52 - Odpowiedz

   Ten telefon jest fajny ale z wyglodu mug być troche fajnieszy

  82. szafka 16 listopada 2007 w 14:11 - Odpowiedz

   mam pytanko czemu niemoge wejsc na neta na tym telefonie i czy mozna jakies gry do niego wladowac?? zatstanawiam sie po co go kupilem

   1 wada brak instalowania gier

   2 niemozna sie wbic na neta (przynajmiej u mnie)

   ale tez ma duze zalety ale one mnie nieciekawia:)

  83. hoodzix 16 listopada 2007 w 16:53 - Odpowiedz

   kupiles komorke by grac??? lol nad lolami…

  84. Destruktor 16 listopada 2007 w 20:31 - Odpowiedz

   Gierki na tego fona masz tu:

   http://www.mobilerated.com/huawei-u120-games.h
   tml

   Niestety można je wgrać tylko przez wap..przez kabel nie działają:/

  85. stanisław 17 listopada 2007 w 09:10 - Odpowiedz

   właśnie kupiłem ten telefon jest nawet w miarę;w wzwiązku z tym mam pytanie jak przypisać dzwonki do danej osoby.

  86. hoodzix 17 listopada 2007 w 15:22 - Odpowiedz

   bylo – trzeba skopiowac kontakty z karty sim na telefon

   • heh 18 listopada 2007 w 14:34 - Odpowiedz

    hoodzix ale Ty sie męczysz z tymi ludźmi. Normalnie współczucie ;p

   • hoodzix 4 grudnia 2007 w 13:38 - Odpowiedz

    nooooooo

  87. thomas 18 listopada 2007 w 14:22 - Odpowiedz

   czy chodzi wam oprogramowanie do tego tel na komputer bo nie mogę sie połączyć z moim tel ani wrzucać MP3 ani fotosów prosze o pomoc moje gg to 7296796

  88. thomas 18 listopada 2007 w 14:28 - Odpowiedz

   chodzi mi o asystenta plusfon nie może mi sie połączyć z tel co moze być tego przyczyną???????????

  89. Arab13 18 listopada 2007 w 16:32 - Odpowiedz

   witam czy wie ktos jak zmienic dzwiek sms’a ??

   z gory thx xD

   pozdro

  90. Arab13 18 listopada 2007 w 16:33 - Odpowiedz

   witam czy wie ktos jak zmienic dzwiek sms’a ??

   to moje gg 6308437 pisac prosze

   • Aneta 2 grudnia 2007 w 18:58 - Odpowiedz

    Ej wy ludzie telefonu w reku nigdy nie mieliscie! Jak mozna zaadawac takie debilne pytania nawet moj 6 letni brat wie jak to zrobic!!! Trzeba naprawde byc ulomnym zeby nie umiec zrobic takiej prostej rzeczy!!! hoodzix ja Cie podziwiam ze wytrzymujesz z takimi debilami.

    PS: wszystko pisze tylko trzeba umiec jeszcze czytac ze zrozumieniem;]

    pozdro dla "dzieci slonca"…

  91. hoodzix 18 listopada 2007 w 17:10 - Odpowiedz

   arab 13 – szukaj wyzej w moich wpisach – najpierw przegladnij forum, a potem zadaj pytanie:)

  92. mundek 19 listopada 2007 w 09:50 - Odpowiedz

   do dupy jest ten telefon

  93. Sylwia 19 listopada 2007 w 17:16 - Odpowiedz

   Wie kto jak zmienić sygnał sms??

  94. hoodzix 19 listopada 2007 w 22:37 - Odpowiedz

   to juz sie staje nudne Sylwia!!! pare linijek masz odpowiedz!!! tak trudno przeszukac wpisy??? co za ludzie!!!

  95. Arab13 20 listopada 2007 w 15:37 - Odpowiedz

   dobra juz umiem sms ale mam problem z polaczeniem sie z netem i niemoge mms odbierac i niemoge sie polączyc z wapem pomocy zrobcie cos prosze

   • Enny 20 listopada 2007 w 19:53 - Odpowiedz

    wiesz to trzeba sobie uaktywnić przez taki kod. Wchodzisz na strone plusa (jeśli masz plusa xD) i tambedzie kod który trzeba wpisac zeby mieć dostęp do wab i mms =)

  96. Luk526 20 listopada 2007 w 18:52 - Odpowiedz

   hejka…telefon zajebisty…am tyylko male pytanko…on ma w sobie ten czytnik kart ale wyswietla sie tylko jako dysk przenosny w windosach oprocz 9x a ja mam wlasnie windowsa 98…i jakiego sterownika mi potrzeba zeby mi wszystko dzialalo;>?

   prosze o odzew na gg numer 6816045

  97. megi 21 listopada 2007 w 22:06 - Odpowiedz

   Jak zmienic sygnał sms ? cały dzien sie z tym męcze nie moge zalapać Jesli mozecie napisać na maila [email protected] będe wdzięczna !!

  98. hoodzix 21 listopada 2007 w 22:35 - Odpowiedz

   megi-szukaj wyzej!!!

   • rzanetix 25 listopada 2007 w 19:44 - Odpowiedz

    hej,mam ten tel. i mi tez sie sam wycisza dzwiek:(czy ktos to zgłaszał do punktu plusa??co z tym zrobic??z góry dzieki za odp!

  99. lila 23 listopada 2007 w 08:55 - Odpowiedz

   hejka może mi ktoś powiedzieć jak zrobić żeby dzwonki mp3 zapisywały się na karcie a nie w pamięci telefonu bardzo mi na tym zależy więc proszę o odpowiedz pozdrawiam:)

  100. witek 23 listopada 2007 w 14:44 - Odpowiedz

   siema co mam zrobic zebym mogl przeslac komus jakis plik przez blutufa prosze o pomoc

  101. nika 23 listopada 2007 w 15:26 - Odpowiedz

   wchodzisz w ten ,np. obrazek który chcesz przesłac kilkasz (gorny prawy przycisk) opcje wyslij , szczałka w lewy bok, prze blotuf …cała filozofia…mam nadzieje ze sobie poradzisz…:*

  102. norbi 23 listopada 2007 w 15:35 - Odpowiedz

   co byście wybrali tego Plusfona czy NOKIE 5200???

  103. Arab13 23 listopada 2007 w 17:08 - Odpowiedz

   ja plusfona bym wybral i jeszcze jedno pytanko czy znacie moze jakies fajne stronki z motywami do plusfona??? bardzo mi to potrzebne pocoy prosze

   jesi jeszcze nieweicie jak zrobic dziwek sms to ja wam powiem 🙂 menu>ustawienia>ustawienia telefonu>profile>opcje>edytuj noi jest :):):):):)

   • BLELEL 20 grudnia 2007 w 18:26 - Odpowiedz

    cos ten twoj sposob nie dziala .

  104. piciaaa 24 listopada 2007 w 12:23 - Odpowiedz

   witam, zamierzam kupic tego fona, powiedzcie jak obsluga menu, do jakiej marki telefonu mozna je porównac? niektorzy pisza ze po ustawieniu glosnego profilu tel sam zcisza po jakimc czasie na poziom 1, o co z tym chodzi? to kwestia ustawienia czy to jakas wada? prosze o odpowiedz, z gory dzieki:-)

  105. kularz 25 listopada 2007 w 19:47 - Odpowiedz

   wycisza mi sie dzwiek w tym telefonie co robic??reklamowac??

  106. hoodzix 25 listopada 2007 w 19:55 - Odpowiedz
  107. piciaaa 26 listopada 2007 w 16:32 - Odpowiedz

   odnosnie tego dzwieku – czy po tym jak tel sie zciszy jest mozliwosc szybkiego ustawienia spowrotem glosnego profilu np tak jak jest to w nokiach czy za kazdym razem trzeba grzebac w ustawieniach by przywrucic glosny profil?

  108. hoodzix 26 listopada 2007 w 17:00 - Odpowiedz

   trzeba grzebac, no chyba ze bedziesz mial inny profil taki sam, to zmieniasz na niego (ale to nie rozwiazuje problemu). mozna zrobic tak jak ja: mam ustawiony jeden z klawiszy kierunkowych, tak ze od razu wchodzi mi w profile, edytuje szybko i zmieniam. moze komus tak tez przypasuje a nie ciagle przechodzic przez kolejne podmenu.

  109. piciaaa 26 listopada 2007 w 19:02 - Odpowiedz

   dzięki za informacje, czyli jest jakas mozliwosc zeby ciagle nie grzebac w menu tylko sobie to ulatwic;-) taka bzdetna wada a jakie robi problemy. pozdro

  110. hoodzix 26 listopada 2007 w 22:15 - Odpowiedz

   chociaz troszke – ale i tak z 5-10 razy dziennie tam wchodze…;/

  111. wg 30 listopada 2007 w 08:15 - Odpowiedz

   bardzo mi się podobają mądre stwierdzenia ludzi którzy piszą, że ten telefon nie jest polski. amerykę odkryli! pewnie że nie polski. na początku artykułu napisane jest że chiński. błysneli inteligencją 🙂

   a tak naprawdę to wygląda świetnie i jeśli soft się nie wiesza to może być naprawdę dobry telefony. tylko wyświetlacz mógłby mieć trochę lepszy.

  112. wieska 1 grudnia 2007 w 08:10 - Odpowiedz

   Ten telefon jest pojechany… nie wiem po co go bralam… Na dodatek sie zacina… ;/ i bateria krótko trzyma. !

   • kopciuszek 16 stycznia 2008 w 09:46 - Odpowiedz

    to poco go bralas ?? jak Ci sie niepodoba to zwróć go i bedzie git !!!!!!! a nie psujesz tu jego opinie !!

  113. wieska 1 grudnia 2007 w 08:11 - Odpowiedz

   i zdjęcia ciemne !!nie tak jak na stronce piękne i realne. Tylko ciemne i do du…. !!

   • ja 16 stycznia 2008 w 09:47 - Odpowiedz

    to se***** ustaw zeby bylo jasne matole !!

  114. hoodzix 1 grudnia 2007 w 10:19 - Odpowiedz

   jasnosc zdjecia zalezy od pory dnia oraz od miejsca gdzie sie zdjecie wykonuje… ale takze od ustawien jasnosci w samym telefonie… mi zdjecia wychodza tak jak tu pokazali, a w dobrych warunkach jeszcze lepiej.

  115. tgfdh 1 grudnia 2007 w 21:11 - Odpowiedz

   https://www.telix.pl/telefon/huawei-u120-1888.html to link strony na ktorej znajdzecie orginalna nazwe tego haweia bo tak sie nazywa tanie guwno

  116. Teo 2 grudnia 2007 w 15:50 - Odpowiedz

   dopstalam plusfona ale nie moge do niego oprogramowania znalezc jak ktos by wiedzial gdzie mozna dostac to piszcie na gg:7321497

  117. Mlodywilk 2 grudnia 2007 w 15:56 - Odpowiedz

   ELo mam takie pytanie bo poczytalem juz troche i niewiem wkoncu czy jest jakis limit z przesylaniem mp3(10mb) i filmow(30mb) prosze o odpowiedz kogos kto ma ten telefon juz od jakiegos czasu moje gg:9165513

   POZRDO

   • Aneta 2 grudnia 2007 w 19:05 - Odpowiedz

    Nie ma zadnego limitu;] zreszta wszystko pisze wyzej pozdro;*;*

   • Mlodywilk 2 grudnia 2007 w 21:19 - Odpowiedz

    no mam nadzieje dzieki za odpowiedz pozdro:*

  118. Mlodywilk 2 grudnia 2007 w 22:02 - Odpowiedz

   Jeden uzytkownik napisal: "Chodzi o to ze przesylam z noki na fona film i mi wyskakuje ze mam za malo miejsca a film trwa tylko 10minut.Mi sie wydaje ze film zpisuje sie na fonie a nie na karcie i jak to zmienic"

   to prawda??

   moze ktos na to odpowiedziec??

   POZDRO ANDRZEJ I RESZTA:*

  119. Adas Master 3 grudnia 2007 w 12:30 - Odpowiedz

   Test fajny,telefon też super.Znalazłem fajne forum o tym fonku,jest duzo pytań-i dużo odpowiedzi;] tutaj link:: http://www.plusfon.xad.pl/

   • piotrek_190E 3 grudnia 2007 w 13:30 - Odpowiedz

    witam a co z dostępem do nawigacji wgrywał już ktoś tom tom lub coś innego proszę o odpowiedź

  120. lol 3 grudnia 2007 w 14:14 - Odpowiedz

   a ja bede mial plusfona a wy nie!!!:D

   • hoodzix 4 grudnia 2007 w 13:37 - Odpowiedz

    ja mam 20 plusfonów:P

  121. Łukasz 4 grudnia 2007 w 15:01 - Odpowiedz

   skot wziośc gry na niego i jakie będą działać

  122. hoodzix 4 grudnia 2007 w 17:40 - Odpowiedz

   TY-wez sie nie podszywaj pod ksywe kogos, kim nie jestes, ok?? znajdz sobie swoja (odnosnie wypowiedzi ze niby mam 20 plusfonow) no chyba ze Cie na to nie stac nawet…

  123. piotrek_190E 5 grudnia 2007 w 12:12 - Odpowiedz

   koledzy spokojnie a więc miał ktoś doczynienia z nawigacja w tym telefonie chodzi to czy nie

  124. mała:) 5 grudnia 2007 w 20:15 - Odpowiedz

   Mam takie pytanie…mam ten tel od 2 miesięcy i mam problem z bluetoothem…nie chcą mi sie przesyłac długie mp3…wie ktoś może czy to trzeba zapisywać na karcie pamięci i jak??prosze o odpowiedź:) i dziękuje…

  125. Adas Master 6 grudnia 2007 w 22:01 - Odpowiedz

   Ten komentarz pisze z plusfona jak ktos ma jakies pytania to moje gg 10458104

  126. elcik 7 grudnia 2007 w 12:10 - Odpowiedz

   mam zamiar dzis kupic sobie ten tel mam nadzieje ze jest tak fajny jak wszyscy o nim mowia

  127. hoodzix 7 grudnia 2007 w 18:43 - Odpowiedz

   fajny-niefajny. ma kilka bledow wiec poczytaj sobie wszystkie wpisy badz zawitaj na plusfon.fora.pl

   • Sabina 16 lutego 2008 w 20:38 - Odpowiedz

    Hejcia, czy mógł byś mi podać więkrzą opinię? To mój e-mail [email protected] czekam ! Ejo .. ale czy mozna motywy popierać jakosik?;>

  128. godleś 8 grudnia 2007 w 13:17 - Odpowiedz

   lak zainstalować inne gry na tego tela ????????

  129. qul1 8 grudnia 2007 w 16:48 - Odpowiedz

   mam kilka dni ten telefon i jak na razie jestem z niego bardzo zadowolony. przez to coś "niebieskiego" wszystko chodzi, z javy nie korzystam więc nie wiem. dźwięk według mnie jest bardzo dobry jak narazie 🙂 jakość wykonania lepsza od noki nic nie trzeszczy ani nie przesuwa, klawisze chodzą precyzyjnie tak jak napisałem na wstępie dla mnie zajefajny telefon, oczywiście w porównaniu do jego ceny

  130. Szukam Gryyyyy :| 8 grudnia 2007 w 21:33 - Odpowiedz

   Cześć powiedzcie mi skąd można ściagnąc byle jaką gre na ten telefon (plissssss)

  131. czesiooo 12 grudnia 2007 w 15:42 - Odpowiedz

   Witam, zapraszam wszystkich posiadaczy plusfona, oraz osoby zainteresowane plusfonem na forum:

   http://www.plusfon.fora.pl

   oraz na nowy adres:

   forum.plusfon.com

  132. Misiek 15 grudnia 2007 w 20:50 - Odpowiedz

   Mam ten telefon od ok 1 tydz. i nie mam w 99% zastrzeżeń 1% to bardzo szybko prysowała mi się obudowa.Bardzo polecam Plusfona 401i !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   PS.czy w tym telefonie jest wygaszacz ekranu???????????

   piszcie na e-mail [email protected]

  133. opal 16 grudnia 2007 w 20:46 - Odpowiedz

   wie ktoś może jak wyłączyć dzwięk klawiatury?? bo w ustawied
   iach nic nie ma

  134. hoodzix 17 grudnia 2007 w 14:12 - Odpowiedz

   w profilach to znajdziesz!!

  135. chicior109 17 grudnia 2007 w 18:23 - Odpowiedz

   Nie wiem dlaczego ale w tym fonie nie moge nic przesłac przez bluetooth.:(Ani do mnie nic nie przychodzi .Ale ogólnie telefon ok

  136. chicior109 17 grudnia 2007 w 18:25 - Odpowiedz

   Czy mógłby mi ktoś powiedzieć czy w plusfonie można zmienic motyw i skąd je sciągac plx

  137. smichu111 17 grudnia 2007 w 18:30 - Odpowiedz

   Bardzo fajny tel ma duzo funkcji ale sie zcina .nie zawsze chce sie laczyc prze bluetooth .mp3 spox ladnie gram ale czy moze mi ktos powiedziec czeg jak dam na full to glosnik strasznie trzesczy .czy to wada telefonu czy poprostu mój tak ma. plx bede wdzieczny za odpowiedzi

  138. pytam,bo ciekawi mnie to 18 grudnia 2007 w 20:13 - Odpowiedz

   witam,ciekawi mnie czy telefon posiada blokade skrzynki odbiorczej sms,bo to moglaby byc bardzo przydatna funkcja,czekam na odpowiedzi,pozdrawiam.

   • THE END :D 20 grudnia 2007 w 16:48 - Odpowiedz

    Według mnie ten tel nie ma takiej blokady w opcjach sms nie znalazlem

  139. Radek 19 grudnia 2007 w 15:47 - Odpowiedz

   Spoko telefon Ł== mala wada jest to ze jak na telefon muzyczny ma troche slaby glosnik :PP :))

  140. zabcia123 20 grudnia 2007 w 18:37 - Odpowiedz

   Hej,ja mam takie pytanie,czy ten telefon ma DWA APARATY?????????

   • elo 21 grudnia 2007 w 12:23 - Odpowiedz

    Nie nie ma dwóch to z pzrodu to czujnik światła

  141. ajwona 23 grudnia 2007 w 18:28 - Odpowiedz

   jak z konfigurować ten telefon czytałam i weszłam na stronę plusa ale tam nie ma modelu: plus fon 401i. z góry dziękuje

   • mona 29 grudnia 2007 w 16:59 - Odpowiedz

    wejdz na strone plusa i wyslij im emaila z pytaniem o konfiguracje to ci przysla jak to sie robi.

  142. sib222 24 grudnia 2007 w 22:58 - Odpowiedz

   jak dla mnie telefonik fajny…elegancki wygląd łatwy w obsłudze…karta 512 MB w zestawie,słuchawki i USB…Plus sie postarał ;D PZDR

  143. arek 27 grudnia 2007 w 08:19 - Odpowiedz

   jestem posiadaczem tego telefonu i jestem z nigo zadowolony

  144. lipka 27 grudnia 2007 w 13:16 - Odpowiedz

   wiecie moze jak wrzuci na niego filmy z kompa????

  145. bullol 28 grudnia 2007 w 00:10 - Odpowiedz

   mam pytanko jakich programów uzywacie do konwertowania filmów do tego telefonu i czy macie dziwiek z filmów

  146. bullol 28 grudnia 2007 w 00:16 - Odpowiedz

   poniewaz uzywalem kilka programów demonstracyjnych i wszystko ok lecz dziwięku mi nie odtwaza

  147. mona 28 grudnia 2007 w 13:21 - Odpowiedz

   hej ja tez nie moglam wysylac i odbierac mms-ow wyslalam emaila do plusa i przyslali mi jak go skonfigurowac.teraz odbieram mms-y ale wysylac dalej sie nie da kto wie jak to sie robi????

  148. sfhgsgs 28 grudnia 2007 w 14:37 - Odpowiedz

   napisz chociaż jak skonfigurować żeby móc odbierać.

   • mona 29 grudnia 2007 w 17:06 - Odpowiedz

    Wyslij emaila do plusa oni ci powiedza jak to zrobic

  149. OKO 28 grudnia 2007 w 15:38 - Odpowiedz

   jak czegoś nie wiecie pisać 1880471 jak bede umiec to pomogę:)

  150. Arek22 28 grudnia 2007 w 19:21 - Odpowiedz

   Mam ten telefon lepszego telefonu nie morze być

  151. lapa 28 grudnia 2007 w 20:43 - Odpowiedz

   Aby zmienic dzwiek SMS czeba wejsc w ustawienia-ustawienia telefonu-profile-zwykły-nacisnac opcje-edycja-znalesc ”dzw.wiadomosci-wybierz-Galerja-i wybierasz;) Ja mam ten telefon od gwiazdki i w 2 dni go opcykałem ogołem jest fajny ale szkoda ze nie mozna wgrywac gier java 🙁

  152. Kora 29 grudnia 2007 w 11:04 - Odpowiedz

   Ja przez cały czas mam simensa C60 i nie narzekam a jak przeczytałam wasze komentarze na temat plusfona uważam żenie znacie sie na telefonach jeśli tak o nim piszecie !!!!ja uważam że jest to świetny i łatwy w użyciu telefon i polecam go wszystkim:P pozdrawiam Kornelia…

  153. Dawids 29 grudnia 2007 w 15:03 - Odpowiedz

   Plusfon 401i jest to telefon przyszłości. Posiada odtwarzacz MP3, dyktafon, kamere, aparat 1,3 M pix, duży ekran i bardzo proste menu. Dodatkowo posiada guzik muzyczny, kabael USB i słuchawki stereofoniczne!

   Dobre w nim jest to,że podczas kupna dostajemy karte 512MB.

   Pamięć telefonu to około 20MB, wic opłaca się go kupić.

   Ni wtykam wam farmazonów, bo sam od niedawna posiadam to cacko i jestem z niego zadowolony, a inni mi go tylko zazdroszczą!!!

   Pozdrawiam

  154. Matt 29 grudnia 2007 w 16:32 - Odpowiedz

   wow Dawids 20 MB ? sporo jakoś masz bo u mnie jest 8 MB hehe

  155. olo 29 grudnia 2007 w 16:53 - Odpowiedz

   moze mi ktos wyjasnic jak tu sie konfiguruje wapa?

  156. ewelina 29 grudnia 2007 w 20:11 - Odpowiedz

   a ja mam ten telefon od dzisiaj i jestem mile zaskoczona . Robi naprawde dobrej jakosci zdjecia. w obsłudze podobny do noki chociazbardziej skomplikowany ładnie sie prezentuje . Można go kupic po okazyjnej cenie 19 zl za aparat za abonament 36 zl dodatkowo jest karta pamoeci 512 kabel usb czytnik kart pamieci . Naprawde polecam bardzo dobrze te telefoniki sie sprzedają

  157. Danielo 30 grudnia 2007 w 10:38 - Odpowiedz

   Siemka. Mam pytanko… czy w plusfon ma dobry dzwiek mp3?? Czy są one dobrej jakisci? prosze o szybką odpowiedz

  158. Danielo 30 grudnia 2007 w 16:18 - Odpowiedz

   Odpiszcie na gg 9817124

  159. Versus 31 grudnia 2007 w 21:35 - Odpowiedz

   Hehehe – ale jak sie ma taka videorozmowe to albo ty widzisz kogos albo ktos ciebie – bo nie da sie patrzec na ekranik i byc w kadrze ( przypominam ze kamerka znajdoje sie z tylu telefonu )

  160. arkadiusz 1 stycznia 2008 w 11:00 - Odpowiedz

   mam tom komórkę ta komórka jest dla mnie super

  161. Ja10 8 stycznia 2008 w 15:06 - Odpowiedz

   Mam ten telefon od dwóch tygodni i jak narazie wszystko jest ok. Ma 1 kamere, a to sprzodu to czujnik swiatła. Tak, na tego fona darade wgrac mini opere (sam ją mam) gg i gry. Nawet NFS Pro street działa. Wiem nawet jak instalować te gry. Wrazie pytań piszcie na gg: 4401180. Polecam, to nie chinski bubel!

  162. zmartwiona 10 stycznia 2008 w 19:30 - Odpowiedz

   dlaczego w plusfonie 401i nie mogę wysyłać żadnych obrazków ani dźwięków przez Bluetoothu mimo że od kogoś odbieram bez problemu. Proszę o pomoc i szybką odpowiedź. PLIS!!!!!!!!!!!!!!

  163. Dominik 1996 14 stycznia 2008 w 11:41 - Odpowiedz

   mi się ten telefon podoba

  164. Emek1993 14 stycznia 2008 w 14:33 - Odpowiedz

   Fajny kupilbym sobie

  165. J17 14 stycznia 2008 w 21:11 - Odpowiedz

   MAM ten telefon i jest zajebisty !!!! polecam

  166. J17 14 stycznia 2008 w 21:16 - Odpowiedz

   aaa chciałbym sie spytac jaka mozna wlozyc karte micro sd (ile pamieci 2 gb 4 gb czy wiecej )

  167. JA :) 16 stycznia 2008 w 09:44 - Odpowiedz

   lol dzieci ale macie problemy….:/ jak czegoś niewiecie to niechisteryzujcie idzcie do salonu i sie zapytajcie….. wow… zreszta jak wam sie coś niepodoba w PlusFon 401i to se go wymiecie wiadomo ze niejest idealny…. trrzeba to zrozumiec 🙂 jestem pewna ze beda go udoskonalac 🙂 pzdr. dla wszystkich !!

  168. ne 16 stycznia 2008 w 16:58 - Odpowiedz

   jak go k… otworzyc??! ;/

  169. marekss 17 stycznia 2008 w 19:32 - Odpowiedz

   mam takie pytanie czy w plus fonie 401i dziala kart mikro sd 2gb

  170. a 18 stycznia 2008 w 10:25 - Odpowiedz

   bateria do pizdy w dupe ja sobie wsaccie

  171. damian 21 stycznia 2008 w 12:24 - Odpowiedz

   Witam… mam plusfona 601i od kilku dni i mam cały czas włączony EDGE.. czy to jest normalne??? jeśli nie to mam pytanko.. Kto wie jak można to wyłączyć???? Pozdrawiam..

   • TOM 18 maja 2009 w 04:25 - Odpowiedz

    PODAJCIE JAK POBRAC MINOPERE NA PLUSFONA601i dziekuje z gory.

  172. mp4 21 stycznia 2008 w 15:12 - Odpowiedz

   nie wiem czy se go kópowac. jedni mówią ze fajny a inni ze nie. chce sie naprawde dowiedziec jak jest z tymi grami itp ?

  173. lona24 23 stycznia 2008 w 13:01 - Odpowiedz

   Mam pytanie jak ustawić inny sygnał sms…??Bo już wszystko przeszukałam i dalej nie mogę znajeść jak…:(

  174. odorek 24 stycznia 2008 w 08:56 - Odpowiedz

   jka ustawic inny sygnal na smsy??? prosze odpiasc czekam na email

  175. hewij 25 stycznia 2008 w 14:31 - Odpowiedz

   Proszę o pomoc – jak sprawić żebysygnał sms był bardziej słyszalny bo na ustawieniu "głosne otoczenie" jest słabiutki ;( a może ktoś wie jak zmienić sygnał sms będę wdzięczny za pomoc

  176. Tibijczyk 29 stycznia 2008 w 16:55 - Odpowiedz

   hej mam plusfona 601i i bateria nie czymie aby 3/4dni a jak wam dluzej czymie to macie szczescie ja mam w nim slaba karte bo w prezncje dostalem dosyc dobry telefon ale go sprzedam 🙂 xD

  177. misiaaaa 30 stycznia 2008 w 16:18 - Odpowiedz

   mam problem z sygnałem sms-a . . . czy wie ktos jak można go zmienić ? proszę o pomoc..

  178. kris 2 lutego 2008 w 12:29 - Odpowiedz

   ma ktos softa do niego

  179. marszal222 4 lutego 2008 w 21:58 - Odpowiedz

   Nie polecam nikomu tego telefonu jeden wielki bupel jest do kito. A jak wszniecie bedziecie żałować tak samo jak ja teraz załuje że go wsiołem najchedniej bym go sprzedał 😛

  180. marszal222 4 lutego 2008 w 22:17 - Odpowiedz

   Dla tych co tak chwala ten tel do ja im go sprzedam za 500zł kubi ktoś go z chedziom sie go po spęte

  181. magda 11 lutego 2008 w 17:29 - Odpowiedz

   hey mam ten tel jakies 2miesiace i juz bateria sie wiesz wytrzymuje 1 dzien choc nie powinien..szybko sie psuje jest malo wytrzymalny bo juz mam szybke peknieta choc niewiem od czego!!bo nigdzie nie zleciał..moze mi to ktos wyjasnic??!nie kupujcie go!

  182. Madzia 15 lutego 2008 w 16:35 - Odpowiedz

   MAM PROBLEM PROSZE O POMOC JAK USTAWIC MOTYWY W PLUSFONIE 601i ? i czy w ogole idzie sciagnac i zmienic motyw? odp na gadu 6926912. pzdr

  183. dawidk96 16 lutego 2008 w 14:19 - Odpowiedz

   jak wgrać jakieś aplikacjie???????????????????????????

   jeśli ktoś wie to pisać: [email protected]

   Z GÓRY DZIĘX

  184. OMG 17 lutego 2008 w 11:12 - Odpowiedz

   Gry java najlepiej sobie sciagac z 4shared.com a potem wsadzac je na laduj.pl. Innych sposobów raczej nie ma. Gierek nie da sie przesyłać przez kabel ani Bluetootha. I jeszcze jedno nie szukajcie gier pod plusfona ale pod wyswietlacz 176×220. Pzdro

  185. kabakxxx2 18 lutego 2008 w 08:45 - Odpowiedz

   czy ktos wie czy można ustawic wygaszacz ekranu :(to niech napisze na gadu gadunumer5948494

  186. LukaS 19 lutego 2008 w 12:28 - Odpowiedz

   Mam Plusfona 401i. Jeżeli Chodzi O Gry___ Gdy Ściągam Sobie Jakieś Z Internetu I Wrzucam Na Fona To Niee Działają___DLACZEGO??

   Czy to błąd fabryczny?

   Czy wam też niee działają???

  187. madzia 19 lutego 2008 w 15:11 - Odpowiedz

   mi tez gry nie działają nawet ich ściągnąć nie mogę dlaczego??????

  188. kozka24 22 lutego 2008 w 16:20 - Odpowiedz

   Witam!!

   Mam taki problem z plusfonem.Zainstalowałam asystent Plusfon z płyty.Podłączyłam telefon kabelkiem usb do komputera połączenie jest moge sciągnąc wiadomosci,kontakty z telefonu na kompa .Ale nie moge sciągnąc obrazków ani muzyki ani z kompa na telefon ani z telefonu na kompa DLACZEGO???

  189. lewy 27 lutego 2008 w 11:41 - Odpowiedz

   pomocy wie ktoś jak wrzucać gry na plusfona 401i zapłace gg:11750843

  190. patka 27 lutego 2008 w 15:37 - Odpowiedz

   mi ten fonik bardzo się podoba a minimalizację odtwarzacza posiada wystarczy po uruchomieniu nacisnąć tą nutkę z lewej strony na górze

  191. mati 29 lutego 2008 w 15:04 - Odpowiedz

   fajny pozdro dla patki

  192. hamsterek19 29 lutego 2008 w 17:15 - Odpowiedz

   niemoge zmienic w nim profilu ciongle jest zestaw sluchawkowy a one nie som podlonczone jak hce zmienic na inny to zadnego nie moge wlonczyc co moge zrobic zeby to naprawic prosze o odpowiedz na mego meila pozdrawiam

  193. hamsterek19 29 lutego 2008 w 17:21 - Odpowiedz

   profile w moim plusfonie niedają się włonczyć działa tylko zestaw słuchawkowy hociaz one niesą podłonczone a wczesniej działały wszystkie profile nigdy mi sie tak niestało teraz niemoge włonczyc zadnego profilu co moge zrobic zeby to naprawic prosze o szybkom odpowiedz

  194. :/ 4 marca 2008 w 19:50 - Odpowiedz

   Witam!!!

   Mam problem. Zainstalowałam Asystent Plusfon z płyty którą dostałam w zestawie. Podłączam kabel usb do kompa i nic. Nie rozpoznaje sprzętu. Zaznaczę że to nie jest problem z wejściem usb ponieważ inne kable mi rozpoznaje. To chyba coś z oprogramowaniem. Jeśli ktoś wie co mam z tym zrobić proszę o kontakt moje gg: 11390253

   Z góry dzięki:)

  195. nicolka 7 marca 2008 w 16:27 - Odpowiedz

   Witam:) czy ktos wie, dlaczego nie dziala karta pamieci w tym telefonie?:(

  196. Bedi 8 marca 2008 w 16:11 - Odpowiedz

   Zapraszam na forum na temat +fona. Wszystko na temat przesyłania gier

   http://www.plusfon401.xad.pl/

  197. goplan1 10 marca 2008 w 13:21 - Odpowiedz

   siema da się minimalizować 😉 i jak oglądasz film to da sie też na całym ekraniku… Pozdrawiam wszystkich… i pojecam telefon do kupna warto xD

  198. Bozka 11 marca 2008 w 12:14 - Odpowiedz

   Mam ten tel. od miesiąca.Trudno sie w nim połapać.Może jest dobry dla młodych ludzi.Trace przy nim nerwy.Dla mnie jest za skomplikowany.Pewnie nie ma możliwości zwrotu , ale chętnie bym im zwróciła.Tel.powinien mieć proste komendy zrozumiałe dla wszystkich, nawet troszeczke starszych ludzi.Powinni to dobrze tłumaczyć w zawieraniu umowy.Pozdrawiam

  199. xbaranx 12 marca 2008 w 10:41 - Odpowiedz

   taki jeden napisal pytanie i napisal ze odp. mamy wyslac na jego [email protected] a go baran nie podał!!!! myslcie jak piszecie albo nie piszcie!!!!

  200. Pysia18 22 marca 2008 w 15:47 - Odpowiedz

   Witam….Kto mi pomorze?? Jak sie robi fotki wideo rozmowami?????? Prosze o jakis kontakt!!!!!

  201. Pysia18 22 marca 2008 w 15:48 - Odpowiedz

   Acha moj E-Mail!! [email protected]

  202. Sniupsers 31 marca 2008 w 08:03 - Odpowiedz

   witam… panel sie szybko zdziera… mam ten fonik 4 miesiace i bateria mi trzyma od 3 do 7 dni w zaleznsci od ustawien i sposobie korzystania z tego telefonu… minelo juz troche czasu wiec zadam pytanie jak wgrac aplikacje?? ale nie przez wap…poniewaz jak kiedys bawilem sie wapem to musialem doladowac konto na 15 miesiecy… heh… pozdrawiam i z gory dziekuje… http://www.sniupsers.yoyo.pl zapraszam

  203. Mateusz 3 kwietnia 2008 w 20:21 - Odpowiedz

   wy wszyscy jestescie głupi ci kturzy uwazają ze telefon Plusfon 401i do bani. bo ten telefon jest zajebisty a on zadnego czujnika nie ma z przodu tylko to sa video rozmowy bo juz to sprawdzalem ja mam tel 6miesiecy i nie nazekam jedynie co nazekam to tylko ze nie wiem jak wgrac jave na telefon. ja sie znam na nim wszystko moge wam powiedziec pisac na gg 12793228 lub pisac maile [email protected] i jesli ktos bedzie wiedzial jak wgrac Jave na telefon plusfon to pisac tez na gadu gadu lub na maila

  204. patryk 5 kwietnia 2008 w 10:29 - Odpowiedz

   trzy słowa super, ekstra, telefon

  205. biynias 6 kwietnia 2008 w 18:50 - Odpowiedz

   ten telefon jest spoko dziala wszystko jest ok

   a jedyne co mnie wkurza to w moim telefonie jesli nacisne delikatnie * to sie mi wlącza gwiadzka ale nie wiem czy dac do naprawy

  206. Mateusz 14 kwietnia 2008 w 13:45 - Odpowiedz

   HEH juz wiem jak wgrywac gry na plusfona wszystko wiem jak cos to pisac pomoge wam

   • Wolfff 16 kwietnia 2008 w 17:35 - Odpowiedz

    Wlasnie, podziel sie z nami wiedza!!!

   • djlukas 3 maja 2008 w 15:46 - Odpowiedz

    powiedz jak wgrac przez usb gry na plusfona:)

   • damian 15 stycznia 2009 w 17:00 - Odpowiedz

    jak wgrywac gry java na plufona 401i pomuż podziel sie zemnol

   • danio30042 22 czerwca 2009 w 13:46 - Odpowiedz

    napisz mi jak się wgrywa gry na komórkę plusfon 401i bo nie wiem .

  207. radek 16 kwietnia 2008 w 13:09 - Odpowiedz

   to napisz jak wgrac!! bo ja jakos nie moge

  208. dariusz1247 19 kwietnia 2008 w 19:36 - Odpowiedz

   jak mam uruchomić videorozmowy proszę o szybką odpowieć

  209. mati2691 20 kwietnia 2008 w 18:45 - Odpowiedz

   no podziel sie z ą wiedzą bo mi zawsze pokazuje "sprawdzanie nie powiodło się"

  210. Rambo181 8 maja 2008 w 17:26 - Odpowiedz

   Przeczytałem wszystkie komentarze i nadal nie moge sie zdecydować mam kupować ten telefon czy nie? Proszę o szybką odpowiedź.

  211. pigimaster 12 maja 2008 w 08:34 - Odpowiedz

   czy ktoś moze mi powiedzieć jak zmienić motyw w tym tandetnym telefonie i jak uruchomić gg bo ja ten telefon mam obcykany od a do z a gg nie mogę odpalić….

  212. pigimaster 12 maja 2008 w 08:36 - Odpowiedz

   rambo powiem ci krótko kup sobie nokie 5200 bo plusfon to takie gówno że za takie pieniądze to ja bym go nie kupił posłuchaj dobrej rady nie kupuj tego gówna

  213. meloman 13 maja 2008 w 16:39 - Odpowiedz

   telefon jest spox ale zkad brac na niego jakies aplikacje gry i tp prosze o maile na [email protected] info ze stonami z których mazna cos pobrac na niego

  214. gmonikag 16 maja 2008 w 08:20 - Odpowiedz

   MAm pytanie..gdzie w tym telefonie mozna ustawic sobie info o miejscowosci w jakiej sie jest..

  215. Wylimek 22 maja 2008 w 10:29 - Odpowiedz

   Siema wam Ja także Posiadam Plusfona Sciagnolem sobie Gadu-Gadu Wszytko LAdnie Pieknie Mi chodzilo A puzniej nagle przestalo Chodzi Polacza sie i puzniej szuka serwera i wyskakuje ze serwer chwilowo nie dostepny lub brak polaczenia z internetem prosze Pomozesz ktos gg 7507878

  216. MArcel 23 maja 2008 w 15:12 - Odpowiedz

   czy ktoś wie jak zainstalować grę w telefonie jeśli tak to prosze o odpowiedz na maila: [email protected]

  217. pawlo123456789 1 czerwca 2008 w 15:44 - Odpowiedz

   Witam powiedzcie mi jak zdjac simloka z PlusFona 401i

   Pozdro>

   • zły 27 lipca 2008 w 20:48 - Odpowiedz

    zrzucić z 10 piętra wieżowca, podobno każdy sim-lock zchodzi sam :))

  218. pawlo123456789 2 czerwca 2008 w 12:36 - Odpowiedz

   jak ktos wie to niech mi napisze na emaila: [email protected] jak zdjac simlocka z PlusFona 401i

   • mona 29 czerwca 2008 w 13:42 - Odpowiedz

    wiesz jak ściągnąc tego simlocka?

  219. Kruk 666 2 czerwca 2008 w 16:41 - Odpowiedz

   Witam wszystkich:) Mam do sprzedania PLUSFONA 401i w okazyjnej cenie:) Jak ktoś chętny proszę pisać na nr gg: 12394847 🙂

  220. Henik 10 czerwca 2008 w 17:20 - Odpowiedz

   czy mozna zdjac simlocka z plusfon 401i?????????

  221. Czarek 10 czerwca 2008 w 17:26 - Odpowiedz

   czy mozna zdajc simlocka z plusfon 401i?

  222. mario27 13 czerwca 2008 w 16:44 - Odpowiedz

   ratunku potrzebuje plyte glowna do 401i piszcie na e-mail [email protected]

  223. kuba 6 lipca 2008 w 09:52 - Odpowiedz

   siema.mam pytanko do posiadaczy tego telefona, bo zamierzam sobie go kupic i mam takie pytanie ile trzyma bateria w tym telefonie bez bawienia sie i z bawieniem sie ( sluchaniem muzyki, graniem, pisaniem sms, i rozmowa)

  224. Sniupsers 8 lipca 2008 w 21:47 - Odpowiedz

   mi trzyma ponad tydzien ale od czasu do czasu zadzwonie albo esa wysle i mam wlaczone auto wyl wieczorkiem a rano mi sie wlacza. a z graniem i muza 2 dni max zalezy jak dlugo sluchasz. czasem dzien.

  225. PRRRODIGY 9 lipca 2008 w 15:34 - Odpowiedz

   nie kupujcie tego gowna beznadziejny farba z obudowy odpryskuje bateria jest do niczego ma blokade nie da sie wgrac gier przez usb nie da sie zmienic motywu baaaa nawet nie ma niego zadnych motywow ja nie polecam go nikomu.

  226. kamil 17 lipca 2008 w 12:48 - Odpowiedz

   gówno zacina sie

  227. 909090 22 lipca 2008 w 12:41 - Odpowiedz

   jak się ustawia dzwonek na sms

   i ja się ustawia żeby nie pikała klawiatóra?

  228. zły 27 lipca 2008 w 20:46 - Odpowiedz

   Straszna kiła:( powiedzcie jak wymusić na sprzedawcy wymianę na całkiem inny telefon bo tego mam już dość. 3 razy już był reklamowany, a w odpowiedzi serwis pisał, że telefon sprawny w warunkach lab. i normal. A poza tym jak w telefonie "multimedialnym nowa bateria nie wytrzymuje 24h??? to kpina i tyle, a teraz go reklamują i dodają do niego zajedwabiste słuchawki… bez komentarza.

  229. Sniupsers 30 lipca 2008 w 13:57 - Odpowiedz

   nie narzekam na telefonik… znam swietna recepturke na wgranie aplikacji java na ten fon. wszystkie chodza 😀 mam okolo 50 aplikacji za niecale 2zl. nawet nie… pozdro… moj gg: 4688898.

  230. Sniupsers 30 lipca 2008 w 13:57 - Odpowiedz

   nie narzekam na telefonik… znam swietna recepturke na wgranie aplikacji java na ten fon. wszystkie chodza 😀 mam okolo 50 aplikacji za niecale 2zl. nawet nie… pozdro… moj gg: 4688898.

  231. Emmay 30 lipca 2008 w 21:43 - Odpowiedz

   Ale dziwne pytania zadajecie

   CO DO WYŁĄCZENIA DZWIĘKÓW KLAWIATURY:

   ustawienia->ustawienia telefonu->profile->np. zwykły-> opcje->edycja->Głośn.dźw.klaw-> I tutaj sobie wybieracie

   DZWONKI

   Nie znajdziecie tam raczej nic, musicie pościągac z neta i wpakować na kome ;p

   CZĘŚCI

   Bateria i inne pierdoły są do dostania, ale obudowy nie wymienicie bo jest na stałe.

   BATERIA

   Jaką kto wychoduje taką ma ;p

   SIMLOCK

   Nie ściągałam, programów też nie ma, ale podobno taki ‚zabieg’ kosztuje 100zl.

   Mam nadzieje, że wyjaśniłam kilka kwestii poprawnie, mimo, że telefon mam od 4 godzin 😛

   • bodzio2 10 listopada 2008 w 07:45 - Odpowiedz

    Masz racje nigdzie nie dostane do tego złoma nowej obudowy szybko się rysuja zwykle te złote kolory

  232. baniak 1 sierpnia 2008 w 13:44 - Odpowiedz

   Siema wszystkim ;)) Chcialbym kupic ten telefon tylko musze wiedziec jedna rzecz i prosze o odpowiedz czy w trakcie gry jak dostane sms-a moge go odrazu przeczytac czy musze wyjsc z gry ???

  233. sk95 5 sierpnia 2008 w 08:05 - Odpowiedz

   mam pytanie… czy są motywy do tego telefonu????

  234. Stivali 5 sierpnia 2008 w 13:46 - Odpowiedz

   Mam ten telefon od kilku dni. Wcześniej miałam Nokie 5200 i oba aparaty różnią się, ale nie narzekam. Ogólnie trzeba się przyzwyczaić do specyficznej obsługi, ale do każdego nowego telefonu trzeba się przyzwyczajać. Plusfon jest cienki w porównaniu z Nokia 5200 i jest w miarę przyjazny dla użytkownika, wystarczy troszkę pomyśleć i czytać, co pisze na ekranie. Zmienić dźwięk smsa jest łatwo, wystarczy w menu wejść do ustawień i potem profile. Takie rozwiazanie nie jest nowością, wiele telefonów jest zarządzanych profilami.

   W moim zestawie dostałam dwie pary słuchawek – małe, czyli zestaw słuchawkowy, dodatkowo większe słuchawki, których mogę używać słuchając muzyki z komputera, plus dodatkowo karta 2 giga.

   Jeśli ktoś chce gwiazdkę z nieba, to go plusfon na pewno nie zadowoli.

   Ale mniej wymagający znajdą tutaj i odtwarzacz mp3, kabel USB, można ściągać pliki z kompa, a dodatkowo ładuje nam się bateria w czasie takiego połączenia 🙂

   Ja jestem zadowolona

  235. ooo 6 sierpnia 2008 w 17:24 - Odpowiedz

   jak uruchomić gry java?? Pomóżcie pliss

  236. piepsz-z-wlosami 15 sierpnia 2008 w 13:41 - Odpowiedz

   Nie mam szyby

  237. moniika 19 sierpnia 2008 w 12:18 - Odpowiedz

   Czy wie ktoś może gdzie można dostać tapety, dzwoni ii gry na plusfona 401i.

   Podawana przez wszystkich strona jest nie aktywna. Znacie może inną??????

   • Dyzia16935 11 grudnia 2008 w 15:06 - Odpowiedz

    SLUCHAJ MONIA TAPETY I RESZTE SA TAKIE SAME JAK PRZY INNYCH MODELACH TYLKO W USTAWIENIACH USTAWIASZ PELNY OBRAZ I MASZ NA CALY WYSWIETLACZ

  238. zaabaa 23 sierpnia 2008 w 17:14 - Odpowiedz

   czy ktos wie jak sie zmienia dzownek na sms i na polaczenia ??

  239. moon95 23 sierpnia 2008 w 18:22 - Odpowiedz

   jeśli ktoś wie skąd można mieć motywy, dzwonki na plusfona 4001i. Oraz jak na niego wgrać GG to niech pisze na GG 6643070 z góry dzięx

  240. Sniupsers 31 sierpnia 2008 w 15:11 - Odpowiedz

   nie narzekam na telefonik… znam swietna recepturke na wgranie aplikacji java na ten fon. wszystkie chodza 😀 mam okolo 50 aplikacji plus komunikatory takie jak gg, papla. za niecale 2zl. nawet nie… pozdro… moj gg: 4688898.

  241. matiiiiiiiiiiii 6 września 2008 w 21:57 - Odpowiedz

   tey gry java wedlug mnie powinny byc w formacie MIDP 2.0 tak poszukalem;) pzdr

  242. vampire 12 września 2008 w 11:52 - Odpowiedz

   hej, mam pytanie- nie wie ktoś gdzie zlikwidować poslkie znaki? bo mu w h u j a smsow zabiera jak pisze 😐 szukałam tej opcji,ale nie znalazłam niestety, wogole chyba jej nie ma, ale może źle szukałam…

   jak ktoś wie niech pisze na gg 7140898

   dziękuje z góry

  243. Paula 17 września 2008 w 14:18 - Odpowiedz

   witam ! Ja osobiście jestem zadowolona z tego teleonu bo mam go juz od 6 miesięcy i jeszcze mi się nie zepsuł a obsługa jest bardzo łatwa. Żeby kliknąć aby był pełny ekran przy ogładaniu filmów video trzeba kliknąc ten przycisk po środku obok panela głównego. Zeby zmalimizowac odtwarzacz trzeba kliknąc na ten przycisk po lewej stronie, na ktorym jest melodyjka. Pozdrawiam i czekam na pytania

  244. hubert 21 września 2008 w 11:15 - Odpowiedz

   nie kupujcie plusfona!! to gówno a nie telefon zacina sie i same dzwonki sie zmieniaja na standardowe a jak juz go macie to nie kupujcie kartu 1gb lup wiekszej bo bedzie sie ciagle cacinal chinske gowno a ja musze go miec jeszcze 2 lata i 4miesiace 🙁 a r4az mui tak zrobil ze nie chciala mi karta pamieci czytac i musialem ja wyjac i wlozyc nie polecam go !!!! lepiej kupcie nokie lub motorole itp zeby byla znana firma bo do plusfonow jak chce sie jakis bajer kupic to nic nie ma na takiego fona nie polecam tego plusfona

  245. hubert 24 września 2008 w 14:55 - Odpowiedz

   KAN—rozmowy 3G sa jak jest full zasiegu

  246. hubert 24 września 2008 w 15:10 - Odpowiedz

   pytanko mam a co to jest ten czujnik oswietlania i do czego sluzy?? odpowiadac na moje gg 10031955

  247. jankes 28 września 2008 w 18:57 - Odpowiedz

   syf z tymi grami że muszą być specjalne dla plusfona. tel działa z kartą pamięci 4gb HC na 100% bo wkładałem od mojej nokii 5700

  248. gabi23 30 września 2008 w 20:41 - Odpowiedz

   WITAM, MIAŁ MOŻE KTOŚ TAKI PROBLEM Z PLUSFONIKIEM JAK JA, PO SKOPIOWANIU PRZEZ USB TAPET O FORMACIE JPEG TELEFON NIE ROZPOZNAŁ FORMATU, TYLKO GIF-Y, POMÓŻCIE PROSZĘ

  249. piotrek22 24 października 2008 w 11:10 - Odpowiedz

   witam mam plusfona 401i. mam problem z grami niemoge sciągnoc sobie żadnej gierki z internetu jak ktos z was wie jak bym mug sobie z tym problemem poradzic to prosze o przesłanie mi informaci bo ten telefon doprowadza mnie do szału

  250. murzyn 1 listopada 2008 w 13:55 - Odpowiedz

   mam plusfona pół roku to swietny telefon tylko mam problem z grami java jak ktos wie cos na ten temat to niech mi odpisz [email protected] gg;5301532

  251. Bea 2 listopada 2008 w 21:26 - Odpowiedz

   Mnie tam się nic nie zacina ani nie psuje tylko nie da się wyłączyć obsługi polskich znaków przez co trzeba ponad 2 razy więcej płacić za smsy no i oczywiście nie można sobie zrzucać z kompa żadnych darmowych gier tylko trzeba pobierać płatne ze strony Plusa więc nikomu nie polecam.

   • fankejszyn 7 maja 2009 w 17:00 - Odpowiedz

    Dypcys – w ustawieniach można zmienić język sms na np. angielski, wtedy nie bedziesz mial polskich znaków. ale nawet z polskimi mozna po prostu ich nie wklepywać. Zanim napiszesz kolejną bzdurę niczym nie podpartą zajrzyj w instrukcję.

  252. gelo 6 listopada 2008 w 19:08 - Odpowiedz

   fajny ten plus fon

  253. kkkkkkkk 8 listopada 2008 w 11:33 - Odpowiedz

   chciałem normalnie w swiecie go ogblokować i zrobił się biały ekran ludzie co jest ????

  254. bodzio2 10 listopada 2008 w 07:41 - Odpowiedz

   ten telefon ma złą obudowe szybko się rysuje

  255. kw 15 listopada 2008 w 18:00 - Odpowiedz

   nie poelcam telefonu … po miesiacu sie zapsul i sa wieczne problemy z wlozeniem karty. zdjecia sa marnej jakosci, po miajjac to ze sie zacina to nie nadaje sie niczego. wiec jak macie kupowac juz to sklescie z listy plusfona:)

   pozdrawiam

  256. Plusfon401i 16 listopada 2008 w 16:14 - Odpowiedz

   Odwali się! Telefon jest super

   • nuta 26 grudnia 2008 w 22:08 - Odpowiedz

    A wie ktos moze jak moge ustawic zeby pobierac dzwonki np z gazety? bo mi to nie dziala?:(

  257. martos 18 listopada 2008 w 09:14 - Odpowiedz

   mam problem z plusfonem401i 🙁 zablokowal mi jeden numer niemoge wyslac esa pomocy

  258. martos 18 listopada 2008 w 09:14 - Odpowiedz

   mam problem z plusfonem401i 🙁 zablokowal mi jeden numer niemoge wyslac esa pomocy

  259. Koki 26 listopada 2008 w 12:02 - Odpowiedz

   a ciekawe czy na tych telefonach działa podpis kwalifikowany sprzedawany w Plusie bo chyba już sprzedają podpis na telefon komórkowy w Plus? czy pytaliście już o to?

  260. pbtom12 28 listopada 2008 w 13:18 - Odpowiedz

   czy ktos wie czy może miec plusfon 2 giga karty pamięci??

   • ziomal 29 listopada 2008 w 16:10 - Odpowiedz

    a jak cos to sygnal sms ustawia sie w profilach

  261. ziomal 29 listopada 2008 w 15:59 - Odpowiedz

   mozna miec karte pamieci 2 giga

  262. jarmo007 8 grudnia 2008 w 12:55 - Odpowiedz

   mam plusfona i to niejes zły telefan 401i dla mnie wystarcza i lepiej się trzyma niz 601i

  263. pbtom13 8 grudnia 2008 w 13:52 - Odpowiedz

   ja mam plusfona 401i 2 giga pamięci i mi zajebiscie chodzi zadowolony jestem ale czy niewie ktoś z jakiej strony można sciągnąc motywy do tego telefonu??

  264. badylek :) 13 grudnia 2008 w 19:38 - Odpowiedz

   powiem tak … mam plusfona ale nie jest on rewelacyjnym telefonem dlatego ze nie nie ma lub bardzo trudno znalesc jaki kolwiek motyw gre java lub inną aplikację a pozatym bardzo sie muli czy jest karta czy też nie ma ……. znalazl juz ktos stronke z motywami????

  265. frycu 18 grudnia 2008 w 04:37 - Odpowiedz

   powiem tak mam telefon ten nie dlugo ale jest swietny mozna minimalizowac odtwarzacz filmy mozna wysfieltac pelnoekranowo dobra jakosc zdjec i fimow a jezeli chodzi o gry to trzeba pobrac ze stroniki certyfikat i w tedy beda chodzic szczerze polecam bateria trzyma bez zabawy ok.2 tyg. lub 8godz. sluchania muzki

  266. DAWID 25 grudnia 2008 w 14:30 - Odpowiedz

   Czy da się ściągnąć sim loka???

  267. agusia46 26 grudnia 2008 w 20:15 - Odpowiedz

   Ten telefon jest do kitu, zawiesza sie ,zamazane robi zdjęcia, głośnik charczy że muzyki nie słychać.

   Jednym słowem jest do kszanu.

  268. nuta 26 grudnia 2008 w 22:10 - Odpowiedz

   Jesli ktos wie jak moge ustawic zeby pobierac dzwonki czy tapety np z gazety, to prosze o odpowiedz:)

  269. ADIos 30 grudnia 2008 w 17:37 - Odpowiedz

   Posialem plytke z programem na kompa zeby wgrywac i zgrywac wszystko… Ma ktos moze link do niego ? Z gory dzieki

  270. grajek 2 stycznia 2009 w 10:10 - Odpowiedz

   Od pewnego czasu robi mi się cały bialy ekran , nawet po uruchomieniu od nowa ciagle to samo … raz na 10 razy uda mi sie właczyc go normalnie. Raz nawet po wyjeciu baterii telefon działał … Co jest grane wie ktos?

  271. FeniX91 3 stycznia 2009 w 16:26 - Odpowiedz

   Mam taki sam problem jak grajek, tyle że dzieje mi się to od spaceru na mrozie.

   Ogólnie nie polecam:

   *bluetooth już wymieniany, nie mogłem niczego dostać,

   *Problemy z wkładaniem karty microSD,

   *Porysowana obudowa,

   *Może krótko trzymać bateria(3 dni), jeśli ktoś słucha muzy,

   *Wolno wszystko działa.

   Mam telefon od roku.

   Pozdrawiam

  272. mati 16 stycznia 2009 w 20:08 - Odpowiedz

   witam 🙂

   mam prosbe.. bardzo wazne dla mnie . chcialbym uzyc tego telefonu jako modem’ i miec internet na kompie .

   otoz niemam plyty 🙁 tej ktorej jest w zestawie z tym telefonem. potrzbuje tej aplikacji ASYSTENT

   chyba dzieki temu programowi moge przesylac dane na kompa. jak mozna zdobyc tą aplikacje ?

   hmm moze są inne programy jakies albo inne sposoby zeby miec internet na kmompie o ??

   4765335 – moje gg 🙂

  273. Maciek 27 stycznia 2009 w 22:59 - Odpowiedz

   ma ktoś czytnik karty pamięci do Plusfona 401i

  274. Arek<> 30 stycznia 2009 w 21:20 - Odpowiedz

   Strasznie głupia jest ta komórka dlatego ze nie da sie tam dać żadnych gier z internetu

  275. alisza 8 lutego 2009 w 14:33 - Odpowiedz

   telefon jest ok mam go od prawie 2 lat i jestem zadowolona polecam

  276. romek 21 lutego 2009 w 16:52 - Odpowiedz

   gry na plusfona chodza.sam mam chyba z 15 na telefonie.trzeba najpierw skonfigurowac internet a pozniej wgrac gry przez strone http://www.plusfon.com i wszystko bedzie dzialac.gry moga miec rozdzielczosc nie wieksza niz 177 na 220 pixel.bo jezeli beda niec wiecej to bedzie ucinalo obraz

  277. nacia 2 marca 2009 w 16:46 - Odpowiedz

   extra

  278. Rajson 7 marca 2009 w 20:06 - Odpowiedz

   Plusfon to gówno ścierwo i dziadowstwo nie radze nikomu go kupywać miałem go po 5 dnniach blutu sie rozwaliło a teraz bateria jeden dzien trzyma na złom z tym!!!

  279. Lewanda 7 marca 2009 w 20:12 - Odpowiedz

   mam to gówno podpisałem umowe na dwa lata a teraz pluje sobie w twarz dlaczego ja to ścierwo kupiłem jaki ja byłem głupi.mam karte dwa giga i tel sie tnie tak że szok.Chętnie odpsrzedam ten telfon za jedyne 40zł z karta 2 giga kontakt pon numerem telefonu 607685342

  280. Krystian 9 marca 2009 w 13:11 - Odpowiedz

   Witam wszystkich mam do sprzedania ładowarke do plusfona 401i i karte microSD 512mb prosze o kontakt to moj numer gg.3815894 i tel. 721328714

  281. Łukasz 11 marca 2009 w 14:17 - Odpowiedz

   cześć interesował by mnie panel do plusfona nie masz na sprzedasz

  282. karolina411x 21 marca 2009 w 21:08 - Odpowiedz

   telefon ogółem fajny tylko dlaczego nie można na niego ściągać żadnych gier a jak już się ściągnie to nie działają? ? ?

  283. kxvy 24 marca 2009 w 18:37 - Odpowiedz

   gdy dotknę delikatnie klawisz muzyka już się włącza co bardzo w k…..a

  284. dfsdfsd 13 kwietnia 2009 w 10:39 - Odpowiedz

   ja mam pytanie gdzie przyciszyc dzwonek jak ktos dzwwoni bo jest za glosny

  285. Sail 16 maja 2009 w 13:48 - Odpowiedz

   Mam tel pół roku. Niektóre funkcje są OK, ale ogólnie jest źle.

   – Kiepska widoczność w jasny dzień

   – Najbardziej wkurzające jest wyłącznie się zdefiniowanych budzików, nastawiasz na cały tydzień i klops, po trzech dniach budzik nie działa, pomaga dopiero reset z wyciągnięciem baterii,

   – jeśli zostawi się zminimalizowany odtwarzacz audio z zastopowaną muzyczką na karcie SD bateria pada bardzo szybko (rekord to pad po 5 godzinach od naładowania)

   – sporo nielogiczności w menu – aby wybrać niektóre funkcje trzeba się nieżle poprzedzierać przez menu, brakuje prostych funkcji związanych z kopiowaniem plików,

   – dołączone oprogramowanie to tragedia, wolne i niefunkcjonalne i uwaga: w ogóle nie aktualizowane!!!

   – po połączeniu kablem USB i przejści w tryb czytnika kart telefon trzeba póżniej resetować i wpisywać pip=n,

   – i jeszcze troczę …

   Co jest OK?

   Świetny, czytelny kalkulator, standardowe wejście na kabel USB, standardowe wejście na słuchawki. Do tego do mojego egzemplarza za 1zł były dołączone ekstra słuchawki AKG (chyba były warte więcej niż ta namiastka telefonu)

  286. bidon 18 maja 2009 w 15:21 - Odpowiedz

   mam takie pytanie kto wie jak włączyć kamerkę do wideorozmów ??

  287. ann 12 czerwca 2009 w 17:12 - Odpowiedz

   prosze niech ktosz mi napisze na gg jak mam zanstalowac gg na telefon. sciągnełam z internetu w formacie jar. lub jad. wczucilam przez kabel USB na telefon i pisze ze niewłaściwy format. prubowałam tez sciągnąć gg przez telofon. sciąga się pięknie ladnie a na koniec nie chce zainstalowac. PROSZE O POMOC. pisac na gg 1182637. z góry dzieki :))

  288. sykugit 28 czerwca 2009 w 19:53 - Odpowiedz

   mam ten tel… i chcial bym dokupic nowa baterie nigdzie nie moge jej dostac ??????????????? pliss help!!!

  289. kris 27 lipca 2009 w 15:43 - Odpowiedz

   Witam Plus od dwóch tygodni nie chce ściagnać mi simloca z telefonu PLUSFON 401I ( HUAWEI U120e) po przeniesieniu do innego operatora. Gorąca prośba może ktoś mi podpowie jak to zrobić. Z góry dziękuję

   • comandso21 30 grudnia 2010 w 10:31 - Odpowiedz

    witaj, dokup x-sim na allegro, mi odblokowuje simloka w każdym tel. Pozdro

  290. investoPL 3 października 2009 w 12:53 - Odpowiedz

   telefon jest do dzwonienia i wysyłania sms a nie do grania a po za tym sa do tych modeli panele, obudowy chodzi mi o 401i

   • 724563672 17 stycznia 2012 w 19:27 - Odpowiedz

    :loljava*****:icon(‚:(‚)
    java*****:icon(‚:(‚)

    java*****:icon(‚:roll:’)

   • 724563672 17 stycznia 2012 w 19:31 - Odpowiedz

    :loljava*****:icon(‚:(‚)
    java*****:icon(‚:(‚)

    java*****:icon(‚:roll:’)

  291. kicia 29 grudnia 2009 w 15:21 - Odpowiedz

   nooo wlasnie takowego panelu nie moge znalesc ;/ a tel po roku wyglada strasznie choc dziala heh

  292. Bobek 8 stycznia 2010 w 11:58 - Odpowiedz

   MAM SPOSÓB NA DARMOWE GRY DO PLUSFONA!!!

   PISAĆ GG!!

   550290

  293. Kejtan 6 marca 2010 w 17:09 - Odpowiedz

   Jaki jest sposób na darmowe gry do plusfona poprosze o odpowiedz na mój E-mail [email protected]

  294. Hubert 20 marca 2010 w 11:43 - Odpowiedz

   Mam go już dwa lata i dwa miesiące no co prawda jest do dupy i był zawsze bateria mi słabo trzyma bo źle sformatowałem a tak to badziewie !!! w lipcu biorę w heyah samsunga corby a tego grata sprzedam za 50zł razem z kartą pamięci 512mb ładowarką, nieoryginalnymi lepszymi niz oryginalnymi słuchawkami, dwoma kablami usb(sprawnymi) kto z pomorza i chce plusfona za 50 zł troche porysowanego na klapce i na ekranie tronienienke niech pisze gg 10031955

  295. adrian 11 maja 2010 w 20:20 - Odpowiedz

   pszepraszam czy mozna kupic tylko ladowarke 😉 😉 ;)jak tak bardzio prosze sie zemna skontaktowac to muj numer gg 20807779

  296. Tygrysek 3 listopada 2010 w 21:15 - Odpowiedz

   Siemka mam taki problem, nie mogę połączyć telefonu z Komputerem poprzez usb. Instalowałem różne programy dosłownie chyba próbowałem wszystkiego i za cholerę nie chce iść… a wiec może mi ktoś wytłumaczyć krok po kroku jak połączyć tego plusfona(601i) do komputera.?
   Z góry dziękuję za pomoc.

   • pawcio1721 25 listopada 2010 w 23:49 - Odpowiedz

    Nowłaśnie ja tez nie moge go połonczyc bo mi wyskakuje takie cóś żeby wsadził ta płytkę ze sterownikami 😀
    A jak ktos niema tej płytki t oco ma robic ??

  297. jurny 3 listopada 2010 w 22:03 - Odpowiedz

   [quote][quote][quote]co według Ciebie wnosi ten model? [/quote]
   Jest to coś na poziomie nokii C3 ale ma więcej przydatnyhc funkcji. [/quote]

   i jest tańszy! [/quote]
   i… ma dual sim! 🙂

  298. pawcio1721 25 listopada 2010 w 23:43 - Odpowiedz

   Mam problem niemoge zainstalowac sterowników bo niemam płytki :/ Wiecie gdzie można znalesc sterowniki do niego 😀 z góry dzienki 🙂 😀

   • marcin 2 stycznia 2011 w 21:40 - Odpowiedz

    czy jest mozliwosc wymiany obudowy do plusfon 401i i z kad mam wziasc ta obudowe bo w komisach nie ma.

  299. wojtek 30 grudnia 2010 w 11:48 - Odpowiedz

   Witam,kupilem telefon przed wczoraj i ogolem mysle ze to sprzet bardzo dobry, ale..

   mam problem… gdy pisze sms-a i chce wyslac wiadomosc, daje na odbiorce a potem wpisujac ,,m”- literke kontaktu odbiorcy telefon sie resetuje i musze go na nowo wlaczyc.. wiecie co moze byc przyczyna?

  300. hugo 2 stycznia 2011 w 21:43 - Odpowiedz

   nie bierzcie tego telefonu. telefon ma praktycznie same wady:
   -ch*jowy aparat

   -brak mozliwosci posegregowania utworów muzycznych w płyty, wykonawców itd ! ! ! !

   -brak wi-fi ! ! !

   – brak kabla USB w zestawie !!!

   -bardzo mało intuicyjny

   -brak mozliwosci zalozenia hasla na klawiature ( tylko na poszczegolne foldery )

   na prawde ,nie polecam tego telefony, dawno nie widizalem telefonu z takim dupnym softem ! ! !

  301. Piotr 2 stycznia 2011 w 21:54 - Odpowiedz

   Klawisz (plus.pl) został tak przypisany przez operatora, że nie da się zmienić -próbowale 🙁

  302. kaaroluunka 10 lutego 2011 w 17:59 - Odpowiedz

   mam ten tel juz od roku no i wysylal mms az do dzis… nie wiem co sie dzieje GPRS mam wlaczony.. wie ktos moze dlaczego przestal wysylac mmsy? 😉

  303. ADIos 28 sierpnia 2011 w 18:15 - Odpowiedz

   Sprzedam plusfon za 10 zl kto z pomorza pisac gg 17200642

  304. ja007 21 października 2011 w 17:34 - Odpowiedz

   Witam
   Mam do was prośbę czy mógł by mi ktoś wytłumaczyć (ŁOPATOLOGICZNIE) jak wyłączyć wibracje?
   Z góry dziękuje za każdą pomoc

  305. regina 21 października 2011 w 17:35 - Odpowiedz

   Powiedzcie jak sciagnac focebooka bo w tym telefonie go brak

  Zostaw komentarz

  Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

  Specify GooglePlus Client ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for GooglePlus Login to work

  Telix.pl i jego kontrahenci używają cookies m.in. w celach: reklamowych, statystycznych oraz świadczenia usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Więcej w Regulaminie Więcej informacji

  Włącz ciasteczka (cookies), aby korzystać z niektórych funkcji portalu. Kliknięcie na przycisk Zaakceptuj oznacza zgodę na wykorzystanie cookies.

  Zamknij