REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-09-05 08:41 | | lenovo | tablet | ifa2017 | alexa | youtube
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

IFA 2017: Lenovo - z pakietem Home Assistant Pack komendy głosowe są jak rozmowa

Na targach #IFA zaprezentowany został Home Assistant Pack dedykowany Lenovo Tab 4. Nowe funkcje tabletów i nowe doświadczenia dzięki inteligentnemu asystentowi domowemu z usługą Amazon Alexa.

Tab 4 Home Assistant
Tab 4 Home Assistant

Z nowym pakietem Lenovo Home Assistant Pack tablety Lenovo Tab 4 jeszcze bardziej zyskały na wszechstronności. Home Assistant Pack współpracuje z usługą Amazon Alexa i zmienia każde urządzenie z serii Lenovo Tab 4 - Lenovo Tab 4 8, Lenovo Tab 4 10, Lenovo Tab 4 8 Plus i Lenovo Tab 4 10 Plus - w aktywowanego głosowo inteligentnego asystenta z ekranem1. Wszystkie informacje są wyświetlane na ekranie, towarzysząc odpowiedziom inteligentnego asystenta. Dzięki opcjonalnym pakietom Kid’s Pack i Productivity Pack na Lenovo Tab 4 można robić o wiele więcej. Jedno urządzenie może służyć jako domowy asystent, tablet do pracy 2 w 1 lub tablet dla dzieci.

Home Assistant Pack oferuje jeszcze lepszy dźwięk w Lenovo Tab 4, dodając do niego dwa donośne głośniki o mocy trzech watów, które potrafią wypełnić dźwiękiem duży pokój. Za pośrednictwem dwóch wbudowanych mikrofonów głos jest rozpoznawany z dowolnego kierunku i odległości do trzech metrów. Urządzenie waży zaledwie 300 g i można je swobodnie przenosić. Wystarczy podłączyć Lenovo Tab 4 do stacji dokującej, a na ekranie wyświetli się automatycznie interfejs asystenta domowego. Nie trzeba robić nic więcej.

Z pakietem Home Assistant Pack komendy głosowe są jak rozmowa. Wystarczy poprosić tablet, by odtwarzał muzykę2 lub włączył ekspres do kawy3. Na ekranie 10- lub 8-calowego ekranu Lenovo Tab 4 można sprawdzić aktualną prognozę pogody, rozkład dnia w kalendarzu, listę utworów i inne informacje. Jedyne co trzeba zrobić, to po prostu zapytać.

Inne opcjonalne pakiety akcesoriów Lenovo Tab 4

Jako jedne z najbardziej wszechstronnych tabletów na rynku, seria Lenovo Tab 4 oferuje jeszcze dwa pakiety akcesoriów, które umożliwiają dostosowanie urządzenia do potrzeb członków rodziny. Lenovo Tab 4 można zmienić w doskonały tablet dla dzieci przy użyciu pakietu Kid's Pack. Składa się on ze specjalnego konta Lenovo dla dzieci z treściami dopasowanymi do młodszych odbiorców i zaawansowanymi funkcjami kontroli rodzicielskiej. Pakiet Kid’s Pack obejmuje chroniącą przed wstrząsami gumową osłonę, filtr światła niebieskiego oraz kolorowe naklejki 3M.

Lenovo Tab 4 - Kids
Lenovo Tab 4 - Kids

Dla rodziców i nastolatków tablety Lenovo Tab 4 10 i Lenovo Tab 4 10 Plus mogą przeistoczyć się w wydajne urządzenia do pracy typu 2w1 z systemem Android. Umożliwia to opcjonalny pakiet Productivity Pack w skład którego wchodzi klawiatura Bluetooth pełniąca jednocześnie funkcję ochronnego futerału i podstawki. Pakiet integruje się z dedykowanym interfejsem do pracy z paskiem narzędzi do szybkiego przełączania aplikacji, obsługą wielu okien jednocześnie, a także z funkcją optymalizacji działania myszy i klawiatury.

Ceny pakietu Home Assistant Pack zaczynają się od 79,99 USD. Ceny i dostępność będą zależeć od kraju, a produkt wejdzie do sprzedaży w październiku.

źródło: Lenovo

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 5 (głosy: 2)
Tagi: | lenovo | tablet | ifa2017 | alexa | youtube Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 14

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)