Jesteś tutaj:-, Lenovo, Newsy, Sprzęt, Tablety, Targi i konferencje-IFA 2017: Lenovo – z pakietem Home Assistant Pack komendy głosowe są jak rozmowa

IFA 2017: Lenovo – z pakietem Home Assistant Pack komendy głosowe są jak rozmowa

Na targach #IFA zaprezentowany został Home Assistant Pack dedykowany Lenovo Tab 4. Nowe funkcje tabletów i nowe doświadczenia dzięki inteligentnemu asystentowi domowemu z usługą Amazon Alexa.

Tab 4 Home Assistant
Tab 4 Home Assistant

Z nowym pakietem Lenovo Home Assistant Pack tablety Lenovo Tab 4 jeszcze bardziej zyskały na wszechstronności. Home Assistant Pack współpracuje z usługą Amazon Alexa i zmienia każde urządzenie z serii Lenovo Tab 4 – Lenovo Tab 4 8, Lenovo Tab 4 10, Lenovo Tab 4 8 tablet do pracy 2 w 1 lub tablet dla dzieci.

Home Assistant Pack oferuje jeszcze lepszy dźwięk w Lenovo Tab 4, dodając do niego dwa donośne głośniki o mocy trzech watów, które potrafią wypełnić dźwiękiem duży pokój. Za pośrednictwem dwóch wbudowanych mikrofonów głos jest rozpoznawany z dowolnego kierunku i odległości do trzech metrów. Urządzenie waży zaledwie 300 g i można je swobodnie przenosić. Wystarczy podłączyć Lenovo Tab 4 do stacji dokującej, a na ekranie wyświetli się automatycznie interfejs asystenta domowego. Nie trzeba robić nic więcej.

Z pakietem Home Assistant Pack komendy głosowe są jak rozmowa. Wystarczy poprosić tablet, by odtwarzał muzykę2 lub włączył ekspres do kawy3. Na ekranie 10- lub 8-calowego ekranu Lenovo Tab 4 można sprawdzić aktualną prognozę pogody, rozkład dnia w kalendarzu, listę utworów i inne informacje. Jedyne co trzeba zrobić, to po prostu zapytać.

Inne opcjonalne pakiety akcesoriów Lenovo Tab 4

Jako jedne z najbardziej wszechstronnych tabletów na rynku, seria Lenovo Tab 4 oferuje jeszcze dwa pakiety akcesoriów, które umożliwiają dostosowanie urządzenia do potrzeb członków rodziny. Lenovo Tab 4 można zmienić w doskonały tablet dla dzieci przy użyciu pakietu Kid’s Pack. Składa się on ze specjalnego konta Lenovo dla dzieci z treściami dopasowanymi do młodszych odbiorców i zaawansowanymi funkcjami kontroli rodzicielskiej. Pakiet Kid’s Pack obejmuje chroniącą przed wstrząsami gumową osłonę, filtr światła niebieskiego oraz kolorowe naklejki 3M.

Lenovo Tab 4 - Kids
Lenovo Tab 4 – Kids

Dla rodziców i nastolatków tablety Lenovo Tab 4 10 i Lenovo Tab 4 10 Plus mogą przeistoczyć się w wydajne urządzenia do pracy typu 2w1 z systemem Android. Umożliwia to opcjonalny pakiet Productivity Pack w skład którego wchodzi klawiatura Bluetooth pełniąca jednocześnie funkcję ochronnego futerału i podstawki. Pakiet integruje się z dedykowanym interfejsem do pracy z paskiem narzędzi do szybkiego przełączania aplikacji, obsługą wielu okien jednocześnie, a także z funkcją optymalizacji działania myszy i klawiatury.

Ceny pakietu Home Assistant Pack zaczynają się od 79,99 USD. Ceny i dostępność będą zależeć od kraju, a produkt wejdzie do sprzedaży w październiku.

źródło: Lenovo

Kan

Autor |2017-09-05T08:41:45+02:005 września 2017 08:41|Kategorie: Internet, Lenovo, Newsy, Sprzęt, Tablety, Targi i konferencje|Tagi: , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.