Telefon posiada dwa gniazda SIM, pracujące w zakresie częstotliwości – UMTS: 900/1800/1900 MHz, WCDMA: 900/2100 HSDPA: 21 Mb/s, HSUPA: 5,76 Mb/s. Jest to jednak pasywne rozwiązanie, co oznacza, że w sytuacji kiedy jedna karta jest aktywna, nie będziemy otrzymywali powiadomień z drugiej. Całość można synchronizować z komputerem za pomocą WiFi 802.11b/g/n, Bluetooth 4.0, MicroUSB 2.0, bądź interfejsu DLNA. Zasięg Wi-Fi jest wystarczający, aby nie występowały zakłócenia w przesyle danych nawet w dużym mieszkaniu. Mobilny hot-spot w testach również nie przysparzał kłopotów – sygnał był wystarczająco silny i stabilny. Ponadto skorzystamy również z GPS / A-GPS. Geolokalizacja cechuje się dobrą skutecznością i precyzją działania zarówno w samochodach, jak i na zewnątrz budynków. Sygnał wyszukiwany jest zazwyczaj w kilka sekund i jest stabilny. Po podłączeniu słuchawek możemy też korzystać z dobrodziejstw radia FM.


Zdjęcia można wykonywać za pomocą głównego aparatu BSI o rozdzielczości 8 megapikseli z przysłoną F2.0, z wykorzystaniem zaawansowanych funkcji, takich jak ujęcia panoramiczne, nagrywanie w zwolnionym tempie, HDR, a także szeroki zakres efektów do nałożenia po wykonaniu zdjęcia.


Aparat fotograficzny robi całkiem przyzwoite jak na tę półkę cenową zdjęcia, lecz nie bez śladów szumu. Jeśli fotki pstrykamy w pełnym słońcu i pobawimy się ustawieniami, to możemy uzyskać przyzwoite kolory, ale z powodu zastosowania silnych algorytmów odszumiających zdjęcia nie są zbyt szczegółowe. W słabszym świetle nie pomaga nawet dioda doświetlająca, szumy są aż nadto widoczne.

Poniżej kilka przykładowych zdjęć:







Producent zadbał również o możliwość rejestrowania klipów wideo w jakości HD i z prędkością 30 fps. Nie odbiegają one znacząco od jakości zaprezentowanych zdjęć. Zauważalne jest jednak słabe działanie cyfrowej stabilizacji obrazu. Niestety nie są najwyższych lotów jest też dźwięk na nagraniach.

Na uwagę zasługuje także wydajna bateria Honora Holly. Akumulator o pojemności 2 000 mAh przy umiarkowanym użytkowaniu może zasilać telefon przez ponad 2 dni, a wbudowany system zarządzania energią potrafi wydłużyć ten czas o dodatkowych 30%.


Gdy Holly trafi do mniej „hardcorowego” użytkownika, ten czas zapewne wydłużył by się do 3 dni. 8-godzinny test, na który składało się ok. 30 minut słuchania muzyki, oglądania wideo i surfowania w sieci i 30 minut przeznaczonych na rozmowy oraz pstryknięcie kilku zdjęć i zarejestrowanie paru minut filmu, zaowocował zużyciem energii na poziomie 45-50 procent. W trybie czuwania, smartfon zużywa bardo mało energii. Czas ładowania akumulatora, wynoszący 3,5 godz., to przeciętny wynik.