Jesteś tutaj:-, Bez kategorii, Newsy, Opinie ekspertów, Raporty i prezentacje, Rynek, Samsung, Sprzęt, Zdrowie-Co zrobić, aby poprawić samopoczucie w domu?

Co zrobić, aby poprawić samopoczucie w domu?

Bez względu na jakość powietrza na zewnątrz chcemy, aby przestrzeń naszego domu była miejscem, w którym dobrze się czujemy i komfortowo odpoczywamy. Istnieją jednak czynniki, które mogą negatywnie wpływać na nasze dobre samopoczucie. Co możemy zrobić, aby temu przeciwdziałać?

Zadbaj o czyste powietrze

Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, że powietrze którym oddychamy w domu może mieć jeszcze gorszą jakość niż to na zewnątrz. Zamiast godzić się na taki stan rzeczy, możemy postawić na skuteczny oczyszczacz powietrza Samsung, który usuwa aż do 99,97% mikroskopijnych cząsteczek. Dzięki zastosowaniu 3 filtrów mamy pewność, że oczyści powietrze z różnego rodzaju zanieczyszczeń. Filtr wstępny zatrzymuje m.in. kurz i sierść, filtr węglowy eliminuje niebezpieczne gazy i zapachy, a filtr HEPA usuwa alergeny, bakterie i roztocza oraz wyłapuje cząsteczki smogu PM1,0; PM2,5 i PM10. Czyste powietrze zapewnia zdrowszy i spokojniejszy sen, a zatem lepszą regenerację organizmu i większą energię w ciągu dnia.

 

Pozbądź się kurzu i alergenów

Oczyszczacz powietrza poradzi sobie z drobinkami kurzu i alergenami znajdującymi się w powietrzu. Z kolei w pozbyciu się ich z podłóg i dywanów, a także z powierzchni mebli podczas codziennego sprzątania pomoże odkurzacz Samsung Jet™. Bezprzewodowe urządzenie o wysokiej mocy aż do 550W, z 5-stopniowym systemem filtracji HEPA wyłapuje aż do 99,99 % mikrocząsteczek kurzu i alergenów, dlatego możemy mieć pewność, że wydmuchiwane przez odkurzacz powietrze jest czyste. Ponadto Samsung Jet™ posiada wydajną baterię, która pozwala na odkurzanie bez ładowania aż do 60 minut. To wszystko sprawia, że Samsung Jet™ jest gwarancją doskonale posprzątanego mieszkania. Do odkurzacza dołączone są akcesoria, które umożliwiają jeszcze skuteczniejsze odkurzanie różnych powierzchni i dotarcie do najmniejszych zakamarków w domu tak, aby był przyjazny dla alergików.

POWERstick Jet Samsung  1024x742

 

Zwalczaj bakterie i wirusy z zewnątrz

Warto pamiętać o tym, że znaczną część zanieczyszczeń przynosimy ze sobą z zewnątrz. Kurtki puchowe, płaszcze wełniane, czy też marynarki wymagają często specjalistycznego prania w profesjonalnym punkcie usługowym, co nie jest rozwiązaniem, z którego korzystamy na co dzień. Dlatego Samsung stworzył AirDresser, dzięki któremu można odświeżać i dezynfekować odzież szybko i wygodnie, nawet codziennie, bez wychodzenia z domu. To innowacyjna szafa, której podstawą działania jest silny nadmuch powietrza skutecznie usuwający z ubrań wszelkie pyłki oraz kurz. Z kolei dzięki technologii JetSteam, która wykorzystuje parę wodną, z czyszczonej odzieży usuwane są zagniecenia, zarazki oraz aż do 99% alergenów oraz bakterii i do 99,9% niektórych wirusów. Dzięki temu rozwiązaniu otrzymujemy efekt pralni we własnym domu, a nasze ubrania są higienicznie czyste.

AirDresser global lifestyle image  13 1024x576

 

Zadbaj o dobry sen

Komfort przebywania w domu wzrasta, kiedy na bieżąco dbamy o czystość domowych tekstyliów. Poszewki na poduszki, ciepłe koce, z których teraz częściej korzystamy, a także pościel bywają siedliskiem bakterii wpływając na pogorszenie jakości snu i odpoczynku. Dzięki nowym pralkom Samsung możemy mieć, że nasze pranie będzie świeże i sterylnie czyste. Odpowiada za to program Higiena w pralkach i pralko-suszarkach Samsung, który dokładnie dezynfekuje tekstylia i usuwa aż do 99,9% bakterii i alergenów. W poprawieniu jakości snu pomoże też oczyszczacz powietrza. Umieszczony w sypialni, zapewni spokojny sen, którego nie zakłóci cicha praca urządzenia w trybie nocnym (do 18 dB). Tak przygotowana sypialnia będzie gwarancją zdrowego wypoczynku.

QuickDrive2.0 Lifestyle Image 3 1024x682

 

Wyjątkowa okazja! Skorzystaj z promocji Samsung

Dzięki urządzeniom Samsung w domu zapanuje porządek, co z pewnością przełoży się na nasze dobre samopoczucie. Aby cieszyć się dodatkową korzyścią z zakupu oczyszczacza powietrza Samsung i odkurzacza Samsung Jet™, warto skorzystać z wyjątkowych promocji przygotowanych przez markę Samsung. Teraz, kupując oczyszczacz powietrza Samsung lub odkurzacz Samsung Jet™, otrzymasz wyjątkowy prezent:

Przy zakupie odkurzacza Samsung Jet™ – modele 90, 75 i 70 – stację czyszczącą, dodatkową baterię lub zestaw akcesoriów, które idealnie sprawdzą się przy sprzątaniu samochodu lub trudno dostępnych zakamarków w domu. Przy zakupie Samsung Jet 70 dostępnym prezentem jest zestaw akcesoriów.

Przy zakupie oczyszczacza powietrza – modele AX90, AX60, AX47, AX40, AX34 – dodatkowy filtr (w przypadku modelu AX90 dwa filtry). Z takim zestawem nie musimy się martwić o zakup nowych filtrów przez okres nawet 2 lat.

Warunkiem przystąpienia do promocji jest rejestracja produktu w ciągu 14 dni od zakupu z załączeniem dowodu zakupu, zdjęcia opakowania i numeru seryjnego oraz zdjęcia wyciętego kodu (tabliczki znamionowej) z opakowania, a także pozostawienie opinii o produkcie.

 

Obie promocje rozpoczynają się 2 listopada 2020 roku. Promocja odkurzaczy Jet™ obowiązuje do 31 grudnia 2020 roku. Promocja oczyszczaczy powietrza Samsung obowiązuje do 31 stycznia 2021 roku.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.