Jesteś tutaj:-, Bez kategorii, Gadżety, Inne, Inne, Newsy, Operatorzy, Rynek, Samsung, Sprzęt, Tablety, Telefony, Top30, Top7-Samsung celebruje 10 lat serii Galaxy – promocja odkup na Galaxy Watch

Samsung celebruje 10 lat serii Galaxy – promocja odkup na Galaxy Watch

  • Promocja trwa do 17 listopada 2019 roku lub do wyczerpania puli voucherów.
  • Klienci, którzy przy zakupie Galaxy Watch, odsprzedadzą dotychczasowe urządzenie mobilne (lista urządzeń w regulaminie), mogą zyskać dodatkowo 150 albo 200 zł.
  • Galaxy Watch to uznany smartwatch, wyróżniający się klasycznym designem, pojemną baterią oraz rozbudowanymi funkcjami fitness.

 

Promocją objęty jest Galaxy Watch w rozmiarze 46mm oraz 42 mm. By z niej skorzystać należy kupić Galaxy Watch u wybranego partnera handlowego marki Samsung, zarejestrować urządzenie korzystając z formularza na stronie odkup smartwatch.samsung.pl, a po 21 dniach odebrać specjalny kod, zwiększający kwotę odkupu starego urządzenia mobilnego o 150 zł przy zakupie Galaxy Watch 42mm albo nawet 200zł przy zakupie Galaxy Watch 46mm. Voucher ważny jest 7 dni od jego pobrania.

Kolejnym krokiem jest sprzedaż dotychczasowego urządzenia mobilnego (smartwatch, smartfon lub tablet) za pośrednictwem strony samsung.kupimyto.pl. Lista urządzeń biorących udział w promocji, lista autoryzowanych partnerów oraz regulamin dostępne są na stronie odkup-smartwatch.samsung.pl. Pula voucherów jest ograniczona.

Galaxy Watch to linia inteligentnych zegarków marki Samsung. Urządzenia dostępne są w rozmiarach: 46mm oraz 42mm, a także w 2 wersjach różniących się pod względem łączności: Blutetooth oraz LTE. Wyróżniają się klasycznym designem, przypominającym tradycyjne zegarki, obrotowym pierścieniem sterującym oraz zaawansowanymi funkcjami fitness.  Galaxy Watch wykrywa aż 39 różnych aktywności fizycznych, w tym 21 ćwiczeń wykonywanych na siłowni i pozwala także monitorować poziomu stresu i snu. Smartwatch spełnia normy standardu MIL-810-STD, jest wodoodporny do 5 ATM, a jego tarcza pokryta jest szkłem Corning Gorilla Glass DX+, dzięki czemu świetnie się sprawdzi nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Galaxy Watch wyróżnia się też pojemną baterią, która w przypadku modelu 46mm pozwala nawet na 80 godzin pracy na jednym ładowaniu. Galaxy Watch w wersji LTE wykorzystuje kartę eSIM, dzięki czemu nie potrzebuje połączenia ze smartfonem do wykonywania połączeń głosowych, pisania wiadomości SMS czy sprawdzania powiadomień z mediów społecznościowych.1 komenarz

  1. Adalbert 21 października 2019 w 11:51 - Odpowiedz

    Ta promocja to ściema na zasadzie, jest ale i tak z niej nie skorzystasz. Od kilku dni próbuję się zarejestrować i nie da się, bo przycisk „ZAREJESTRUJ” na stronie rejestracji nie działa 🙂 Taka to promocja …..

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.