Jesteś tutaj:-, Apple, Inne, Internet, Newsy, Oprogramowanie, Rozrywka, Rynek, Sprzęt, Top7-Apple patentuje inteligentny pierścionek w wyświetlaczem

Apple patentuje inteligentny pierścionek w wyświetlaczem

Firma złożyła patent na pierścień z ekranem dotykowym i wieloma czujnikami. Ten mały gadżet można będzie wykorzystać do sterowania innymi urządzeniami firmy.

W patencie opisany jest pierścień do zarządzania komputerem, tabletem i innymi urządzeniami. Gadżet może przekazywać gesty za pomocą czytnika ruchu ręki lub symulować pracę myszy komputerowej.

W pierścieniu kryje się procesor, bateria, nadajnik, mikrofon, akcelerometr, żyroskop i wiele innych czujników. Znajdzie się tam też szereg czujników biometrycznych i być może pierścień można będzie używać także jako klucz do odblokowania innych urządzeń.

 

inteligentny pierścionek

 

Na powierzchni znajduje się mały wyświetlacz dotykowy do wprowadzania znaków – donosi Appleinsider. Co prawda, na razie nie ma informacji o tym, po co ktoś wprowadzać jakieś znaki za pomocą pierścienia, ale być może jakieś zastosowanie się znajdzie.

„Inteligentny” pierścień od Apple może stać się nowym funkcjonalnym akcesorium i stworzyć konkurencję dla zwykłych pierścionków. W końcu Apple Watch stał się najczęściej sprzedawanym zegarkiem na świecie.Autor |2019-10-16T09:23:37+02:0016 października 2019 09:23|Kategorie: Aplikacje, Apple, Inne, Internet, Newsy, Oprogramowanie, Rozrywka, Rynek, Sprzęt, Top7|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.