Projektory i wyświetlacze firmy Panasonic, które są zgodne ze specyfikacją Intel® Smart Display Module (SDM), współpracują z gamą płyt funkcjonalnych zarówno od producenta, jak i od firm trzecich

Firma Panasonic Connect Europe ogłosiła rozszerzenie swojej gamy produktów kompatybilnych z gniazdami spełniającymi specyfikację Intel® SDM podczas targów ISE 2024, potwierdzając swoje zaangażowanie w elastyczność i wybór poprzez swoje rozwiązania wizualne. Dzięki zastosowaniu specyfikacji Intel® SDM systemy wizyjne firmy Panasonic mogą ewoluować wraz z potrzebami klientów, umożliwiając użytkownikom dostosowanie się do nowych trendów przy jednoczesnym zwiększeniu elastyczności, wydajności i zrównoważonego rozwoju.

 

Wdrażając korzyści z kompatybilności ze specyfikacją Intel® SDM

W sytuacji, gdy nie pojawił się jeszcze dominujący standard AVoIP, kompatybilność ze specyfikacją Intel® SDM przynosi wiele korzyści, w miarę jak przemysł przechodzi do rozgłaszania N-to-N za pomocą AVoIP.. Wybór płyt zgodnych ze specyfikacją Intel® SDM pozwala klientom wybrać standard AVoIP, który najlepiej odpowiada ich potrzebom, co redukuje urządzenia konwersyjne, upraszcza złożoność systemu i umożliwia przesyłanie treści multimedialnych na duże odległości przy użyciu ekonomicznego kabla CAT5/6.

 

Zdobywanie zaufania dzięki rygorystycznym testom

Wizją firmy Panasonic Connect jest przyszłość, w której rozwiązania wizualne przekształcają się w wysokowydajne terminale na krawędzi sieci, zwiększając funkcjonalność przy jednoczesnym minimalizowaniu złożoności systemu. Projektory i wyświetlacze zgodne ze specyfikacją Intel® SDM współpracują z szeroką gamą zastrzeżonych kart funkcyjnych firmy, jak i osób trzecich. Rzetelna weryfikacja wewnętrzna tych płyt modułów potwierdza ich zdolność do współpracy i budzi zaufanie oraz pewność klientów.

Panasonic Connect będzie kontynuować weryfikację komponentów PC zawierających procesory nowej generacji oraz karty funkcjonalne zgodne z różnymi standardami AVoIP, takimi jak NDI,® SDVoE™, IPMX i inne. Pracuje także nad specjalnymi integracjami z platformą IT/IP KAIROS, które umożliwiają płynne nadawanie i przesyłanie strumieniowe na żywo od początku do końca.

Panasonic oferuje pełen zestaw produktów kompatybilnych z technologią Intel® SDM i będzie nadal rozwijać partnerstwa w celu wspierania zgodnych produktów firm trzecich, takich jak nowo uruchomiona platforma Crestron DM NVX dostępna na technologii Intel® DM, która będzie prezentowana na stoisku Panasonic podczas targów ISE, mówi Hartmut Kulessa, European Marketing Manager for Visual System Solutions w Panasonic Connect Europe. Ta zmiana zapewnia klientom dostosowane aplikacje, które upraszczają układy systemów i poprawiają niezawodność, zmniejszając zależność od serwerów multimediów, konwerterów sygnału, przełączników, szaf, i innych urządzeń peryferyjnych.

 

Korzyści dla zrównoważonego rozwoju

Korzyści zrównoważonego podejścia opartego na technologii Intel® SDM obejmują możliwość modułowej modernizacji punktów końcowych wyświetlacza bez konieczności całkowitej wymiany jednostki oraz elastyczność w zakresie łączności, przy jednoczesnym redukowaniu zużycia zasobów i emisji dwutlenku węgla. To podejście ogranicza konieczność korzystania z dodatkowego sprzętu peryferyjnego, co przyczynia się do obniżenia zużycia energii i jest zgodne z celami zrównoważonego rozwoju operatorów. Użytkownicy własnych kart funkcjonalnych mogą także korzystać z zoptymalizowanego procesu rozwiązywania problemów oraz zdalnego zarządzania urządzeniem za pomocą oprogramowania Multi Monitoring & Control. Wszystko to uzupełniane jest przez usługi serwisowe od wspólnego producenta.

 

Na stoisku Panasonic na targach ISE prezentowane są rozwiązania następujących partnerów:

  • Crestron
  • Matrox
  • Apantac
  • Birddog
  • Hive
  • FRAMR
  • Spinetix
  • Sedna
  • ETC Onlyview
  • Advantech
  • Giada
  • Aaeon
  • Axiomtek
  • GigaIPC