Test Motorola Atrix

Podsumowanie

Motorola Atrix to przykład świetnego telefonu. Byłby on jeszcze lepszy gdyby nie plastikowa obudowa oraz przeciętny design (kwestia gustu). Jeśli szukacie modelu z dwurdzeniowym procesorem powinniście poważnie zastanowić się nad produktem Motoroli.

Jeśli amerykańska firma nadal będzie tworzyła tak udane urządzenia, to wkrótce powróci ona do łask konsumentów i kwestią czasu jest kiedy jeden z modeli osiągnie sprzedaż podobną do RAZR V3. Nie sądzę, aby Atrix pozwolił osiągnąć wspomniany cel. Raczej drogą ten może pójść nowy smartfon Motoroli – RAZR.

W tym wypadku żałuję, że polski oddział Motoroli był tak opieszały we wprowadzeniu urządzenia na nasz rynek. Jeszcze w wakacje, telefon ten poleciłbym każdemu, kto szuka smartfona z Androidem oraz dwurdzeniowym układem. Teraz powiem, że lepiej wybrać RAZR’a ze względu na świetne wykonanie oraz grubość zaledwie 7.1 mm. Należy na koniec podkreślić, że niektórym może przypaść do gustu możliwość zamiany telefonu w latopapa, za pomocą stacji dokującej – Lapdock, która wyświetla zawartość telefonu na dużym ekranie.

Autor |2011-12-04T08:09:15+01:004 grudnia 2011 08:09|Kategorie: Android, Artykuły, Motorola, Sprzęt, Telefony, Testy i opinie|Tagi: , , , |9 komentarzy

9 komentarzy

 1. akmk 4 grudnia 2011 w 08:22 - Odpowiedz

  Jestem pod dużym wrażeniem,rewelacyjna specyfikacja. Naprawdę się postarali.Szkoda że nie ma radia.

 2. ferdar 4 grudnia 2011 w 09:08 - Odpowiedz

  Rzeczywiście pełen ful wypas. Ciekawe jak z cenami będzie a radio może dołożą w kolejnej odsłonie bo skoro producent pisze że niby jest.

 3. s1k0r3k 4 grudnia 2011 w 09:34 - Odpowiedz

  Bardzo fajny telefon. Mogliby jeszcze zrobić jakąś klapkę, żeby wyglądała identycznie (bo teraz producenci wygląd psują wg mnie) jak stare V-ki i telefony z serii K.

 4. omnomnom 4 grudnia 2011 w 09:48 - Odpowiedz

  Telefon mam w posiadaniu od ponad 3 lat. Przez 2 i pół roku wszystko działało wyśmienicie, nic się nie psuło, nie zawieszało, po prostu wszystko tak jak należy. Niestety schodki się później zaczęły. Przestały mi działać przyciski 7,8 i 9 oraz przyciszania klawisz. Dałem do naprawy, 80zł, wymienili taśmę, przez około miesiąc wszystko było ok, niestety problem znów się powtórzył i postanowiłem sobie wymienić sam, za 10zł go naprawiłem, jak narazie wszystko działa, tylko przyciski sztywno chodzą, bo jakąś lipną taśmę zamówiłem, ale spoko, chcę go jak najszybciej sprzedać, dołożyć trochę i kupić sobie NEO V w plusie.

 5. Kris20 4 grudnia 2011 w 11:22 - Odpowiedz

  Motorola jak marzenie , tylko żeby cena nie była jak z kosmosu.

 6. das72 5 grudnia 2011 w 15:55 - Odpowiedz

  Może nie powinienem się czepiać ale od kogoś kto pisze teksty zawodowo oczekuję jakiejś wprawy w „składaniu” zdań. A tu taki „kwiatek” – ” tutaj telefon wytrzyma przy bardzo częstym użytkowaniu bez problemu do 24 h, podczas gdy nawet nie powstydzi się on dwóch dni pracy na baterii.” Co to za zlepek? To i tak dobrze że nie użyto w tekście słów z „om” typu ” motorolom [b] [/b]” które to końcówki są tak bez sensu używane w mowie i w piśmie i to również przez osoby często wypowiadające się publicznie. Za to dziękuję:) A telefon fajny, Motorola moim zdaniem zaczyna znowu coś znaczyć na rynku i oby tak dalej. Ale brak radia i cena to już granda!

 7. stalewiak 5 grudnia 2011 w 18:54 - Odpowiedz

  Radia nie ma ale jajca 😀
  Ciekawe jak z baterią w tym modelu no i ciekawe kiedy bedzie na allegro po 300zł ;]
  hmm za 2 lata za pewne bo technika goni do przodu 🙂

 8. Blom 11 grudnia 2011 w 00:28 - Odpowiedz

  Bardzo mi się spodobał teścik, jak i sam telefon… ale jednak nadal kuszę Telixa do robienia testów wideo takich przy stoliczku, z głosem i ewentualnie muzyczką. Myślę, że takie testy mogą bardziej oddać ducha testowanej maszyny (np. widać przestoje, jakość wyświetlacza czy ewentualne skrzypienie obudowy) Panowie Redaktorzy nie wstydźcie się 🙂

 9. RYSZARD Z RUMI 6 stycznia 2012 w 04:07 - Odpowiedz

  Defy to dobra motorola. RAZR po tygodniu do naprawy (padł ekran) a tak wogóle telefon padaczka nie warty tej ceny. NIE KUPUJCIE GO.

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.