Jesteś tutaj:-, Apple, Bez kategorii, e-Sport, Inne, Newsy, Operatorzy, radio, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek, Sprzęt, Sprzęt sieciowy, Tablety, Targi i konferencje, Telefony, Telewizja, Top30, Top7, Zdrowie, Zdrowie-Apple przedstawił aktualizację WatchOS 6: zegarek stał się bardziej niezależny

Apple przedstawił aktualizację WatchOS 6: zegarek stał się bardziej niezależny

Na początek prezentacji nowego WatchOS firma Apple pokazała kilka nowych tarcz zegarka. Dostępne są opcje z wyświetlaniem czasu, ale pojawiło się i interaktywne wyświetlenie.

apple Przedstawili aktualizację WatchOS 6: zegarek stał się bardziej niezależny

 

Główną cechą aktualizacji zegarka stało  się „Indepented Apps”  czyli niezależne aplikacje – teraz aplikacje w watchOS 6 działają niezależnie od smartfona. W systemie pojawił się osobny dział z aplikacjami App Store, w którym można wyszukać, pobrać i aktualizować oprogramowanie. Wcześniej wszystko przebiegało za pośrednictwem iPhone.

 

apple Przedstawili aktualizację WatchOS 6: zegarek stał się bardziej niezależny

 

Do systemu dodano też standardowe aplikacje dla audioksiążek, dyktafonu i kalkulatora. W planie zdrowia zegarek będzie porównywać aktualne dane właściciela z danymi za poprzedni rok — to pomoże zrozumieć, czy właściciel starał się prowadzić bardziej aktywny tryb życia, czy też  wręcz przeciwnie – mniej się ruszał.

 

apple Przedstawili aktualizację WatchOS 6: zegarek stał się bardziej niezależny

Dla kobiet Apple przedstawił tez dzienniczek cyklu.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.