Jesteś tutaj:-, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt-Synology® wprowadza dyski twarde HAS5300 SAS klasy Enterprise zapewniające skalowalność i wysoką wydajność systemów

Synology® wprowadza dyski twarde HAS5300 SAS klasy Enterprise zapewniające skalowalność i wysoką wydajność systemów

Firma Synology ogłosiła wydanie nowych dysków twardych 3,5″ SAS z serii HAS5300 jako odpowiedź na wzrastające zapotrzebowanie na odporne systemy pamięci masowej o wysokiej pojemności i wydajności do użytku w środowiskach biznesowych.

 

Dostępne w wersjach 16, 12 i 8 TB dyski HAS5300 stanowią najnowszy dodatek do portfolio dysków twardych firmy Synology, które wzbogacono również o dyski twarde SATA z serii HAT5300 wprowadzone w styczniu. Jest to doskonałe uzupełnienie rozwiązań pamięci masowej z serii SA lub UC firmy Synology o wysokiej wydajności i skalowalności.

 

Wysoka wydajność obsługi zadań o znaczeniu krytycznym

Obsługa obciążeń do 550 TB rocznie i szacowany czas awarii do 2,5 mln godzin sprawiają, że dyski SAS HAS5300 zapewniają stałą i najlepszą w swojej klasie wydajność w najbardziej wymagających środowiskach. Technologia trwałej pamięci podręcznej zapisu pomaga zapewnić integralność danych dla aplikacji o znaczeniu krytycznym.

Dzięki wykorzystaniu protokołu SAS dyski Synology HAS5300 umożliwiają klientom przeskalowanie nawet 180 dysków na serwerze Synology z serii SA o wysokiej wydajności oraz osiągnięcie maksymalnej dostępności systemu iSCSI dzięki konfiguracji z dwoma kontrolerami sieci IP SAN o architekturze UC3200 Active-Active. Dyski obsługują również szybki transfer dla konfiguracji obsługujących duże ilości danych.

 

„Dyski utrzymują szybkość transferu danych na poziomie 274 Mb/s, co czyni je doskonałym wyborem dla przedsiębiorstw, w których potrzebna jest maksymalna wydajność i niezawodność”, mówi Peggy Weng, menedżer ds. produktu w firmie Synology Inc. „Niezależnie od tego, czy chodzi o wideomonitoring na dużą skalę, postprodukcję multimediów czy inne procesy wymagające dużej pamięci, dyski HAS5300 zapewniają stałą wydajność na poziomie klasy biznesowej”.

 

Zaprojektowane, by zwiększać wydajność systemów Synology

Ponad 200 000 godzin testów zgodności i testów wytrzymałościowych tych trzech modeli zamontowanych w systemach Synology zapewnia, że dyski z serii HAS5300 zapewniają niezrównaną niezawodność i integrację z wdrożeniami Synology, pomagając klientom tworzyć dogłębnie zweryfikowane i niezawodne konfiguracje przechowywania.

Dyski z serii HAS5300 zostały zoptymalizowane na etapie projektowania w celu zapewnienia optymalnej kompatybilności i najlepszej możliwej wydajności podczas pracy na systemach Synology, dzięki czemu zapewniają znacznie lepszą wydajność odbudowy macierzy RAID.

 

„Niestandardowe oprogramowanie firmware i optymalizacja pod kątem sprzętu Synology zapewniają o 37% krótszy czas odbudowy macierzy RAID w systemach z dyskami HAS5300 w porównaniu z innymi dyskami tej klasy dostępnymi na rynku, dzięki czemu znacznie skracają one czas ograniczenia sprawności macierzy oraz pomagają klientom długoterminowo zwiększyć dostępność systemu”, powiedziała Peggy Weng.

 

Aktualizacje oprogramowania firmware dysku HAS5300 będą dostarczane wraz z najnowszymi aktualizacjami sytemu operacyjnego DiskStation Manager (DSM) firmy Synology, zmniejszając ilość pracy administracyjnej działu IT i zapewniając, że system zawsze obsługuje najnowsze oprogramowanie. Modele z serii HAS5300 są objęte 5-letnią ograniczoną gwarancją firmy Synology.

 

Dostępność

Dyski HAS5300 o pojemności 16, 12 i 8 TB są już od dziś dostępne u sprzedawców Synology na całym świecie.

 

Testy

Testy wydajności zostały przeprowadzone przez firmę Synology przy użyciu 12 dysków w urządzeniu SA3600 skonfigurowanym przy użyciu macierzy RAID 5 i systemu plików Btrfs w porównaniu z dyskami o podobnej pojemności (12 TB) i klasie (Enterprise). Wyniki tylko do celów referencyjnych. Rzeczywista wydajność może się różnić w zależności od obciążenia, metod testowania oraz konfiguracji urządzeń i oprogramowania.

Definicja pojemności: Dyski twarde definiują terabajt (TB) jako 1 000 000 000 000 bajtów. System operacyjny komputera określa jednak pojemność pamięci przy użyciu potęgi 2 do definiowania 1 GB jako 230 = 1 073 741 824 bajtów, dlatego też wyświetla mniejszą pojemność pamięci. Dostępna pojemność pamięci zależy od rozmiaru pliku, formatowania, ustawień, oprogramowania i systemu operacyjnego. Rzeczywista sformatowana pojemność może się różnić.

Średni czas do awarii (MTTF) nie jest gwarancją ani oszacowaniem trwałości produktu; jest to wartość statystyczna związana ze średnim wskaźnikiem awaryjności dla dużej liczby produktów, która może nie odzwierciedlać dokładnie rzeczywistego czasu pracy. Rzeczywisty okres eksploatacji produktu może być inny niż średni czas do awarii.

Okres gwarancyjny rozpoczyna się od daty zakupu podanej na paragonie zakupu. Dowiedz się więcej o zasadach ograniczonej gwarancji na produkt.

 

Снимок экрана 2021 07 22 в 16.18.51

Autor |2021-07-23T07:06:16+02:0023 lipca 2021 08:00|Kategorie: Akcesoria komputerowe, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt|Tagi: , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile