Synology® wprowadza C2 Password

Firma Synology poinformowała o wprowadzeniu na rynek C2 Password, bezpiecznego rozwiązania do zarządzania poświadczeniami oraz cyfrowego sejfu na prywatne dane.

 

C2 Pasword

Zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie i prywatności, projekt szyfrowania z wiedzą zerową gwarantuje, że tylko uwierzytelnieni użytkownicy mogą uzyskać dostęp do poufnych danych. C2 Password to coś więcej niż tylko menedżer haseł – usługa ta ma także wbudowaną obsługę bezpiecznego przechowywania i udostępniania plików, a w przyszłości zostanie wyposażona w jeszcze więcej funkcji.

 

C2 password 1080x1080 pl pl

 

Dostępność

Bezpłatny plan usługi C2 Password jest już dostępny.

Zaloguj się do swojego konta Synology (lub bezpłatnie załóż nowe, jesli jeszcze nie posiadasz) i zacznij z niej korzystać.

Do założenia konta Synology nie jest wymagane posiadanie macierzy Synology!

 

O firmie Synology

Firma Synology produkuje rozwiązania z zakresu pamięci masowej dostępnej sieciowo, nadzoru IP i urządzenia sieciowe, które zmieniają sposób, w jaki użytkownicy zarządzają danymi i siecią oraz realizują zadania związane z nadzorem w erze usług chmurowych. W pełni wykorzystując zalety najnowszych technologii, firma Synology zapewnia użytkownikom niezawodne i przystępne cenowo rozwiązania służące do:Autor |2021-07-22T16:15:53+01:0022 lipca 2021 19:00|Kategorie: Bezpieczeństwo, Inne, Internet, Newsy, Oprogramowanie, Raporty i prezentacje, Rynek, Wydarzenia|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.