Jesteś tutaj:-, Internet, Newsy, Operatorzy, Opinie ekspertów, Plus, Raporty i prezentacje, Rynek, Taryfy, Top7-Plus liderem w przenoszeniu numerów w 2 kwartale 2019 r.

Plus liderem w przenoszeniu numerów w 2 kwartale 2019 r.

Według najnowszego Raportu opublikowanego przez Urząd Komunikacji Elektronicznej sieć Plus miała najlepszy bilans przenoszenia numerów spośród dużych operatorów komórkowych.

 

To już kolejny kwartał, w którym Plus miał najlepszy bilans przenoszenia numerów spośród dużych operatorów komórkowych.

Według Raportu UKE za drugi kwartał br. do Plusa przeszło w tym czasie ponad 87 tys. nowych klientów i operator zakończył go z dodatnim bilansem w wysokości blisko 25,5 tysiąca.

Spośród czwórki największych operatorów, tylko jeszcze jeden miał wynik dodatni i był to T-Mobile z bilansem niecałych 900 numerów. Pozostałe dwa telekomy, czyli Orange i Play zanotowały ujemny bilans, z czego Play minus  45,5 tys., a Orange ponad 12 tys. na minusie.

Potwierdza się również, że klienci Plusa należą do najbardziej zadowolonych i lojalnych. Spośród czterech największych operatorów najmniej klientów odeszło z Plusa (61 tys.). Następny w kolejności jest T-Mobile (73 tys.), a z Orange i Play opuściło po ponad 100 tys., przy czym liderem z minus ponad 120 tys. klientów jest Play.

Drugi kwartał 2019 roku jest już kolejnym okresem raportowania, w którym Plus ma najlepszy bilans przenoszenia numerów wśród czterech największych telekomów. Tak było w zestawieniu za pierwsze trzy miesiące bieżącego roku oraz podsumowaniu za cały rok 2018.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.