Jesteś tutaj:-, Operatorzy, Plus, Prepaid, Promocje, Taryfy komórkowe-Plus rozdaje bilety do kina po doładowaniu

Plus rozdaje bilety do kina po doładowaniu

Wystartowała promocja dla klientów usług „na kartę” w sieci Plus, w której za doładowanie konta za minimum 30 zł można otrzymać pojedynczy bilet do Cinema City na dowolnie wybrany seans filmowy.


Promocja Bilet do kina po doładowaniu dostępna jest dla użytkowników wszystkich usług na kartę oferowanych przez operatora sieci Plus. W ramach promocji klienci mogą otrzymać pojedynczy bilet do kina Cinema City na dowolnie wybrany seans (z wyłączeniem 3D i filmów w kinie IMAX) w zamian za doładowanie min. 30 zł.

Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać na nr 80120 bezpłatnego SMSa o treści BILET, a następnie doładować swoje konto za minimum 30 zł. Klienci którzy otrzymają kod na bilet zostaną poinformowani o tym wiadomością SMS. Otrzymany kod należy wymienić w kasie kina na bilet na film 2D w sieci kin Cinema City, których lista jest dostępna na stronie www.cinema-city.pl/cinemas. Liczba kodów jest ograniczona i zostaną one przyznane pierwszym 1954 klientom, którzy w okresie trwania promocji spełnią jej warunki, natomiast pozostali otrzymają jednorazowy Pakiet internetowy 1 GB ważny przez 14 dni.

Promocja Bilet do kina po doładowaniu trwa do 31 października, natomiast ważność kodów jest do 13 grudnia bieżącego roku.

Więcej informacji w regulaminie promocji oraz na stronie www.plus.pl/bilet-do-kina

źródło: Plus

KanAutor |2016-10-05T12:58:29+02:005 października 2016 12:58|Kategorie: Newsy, Operatorzy, Plus, Prepaid, Promocje, Taryfy komórkowe|Tagi: , , , , |4 komentarze

4 komentarze

 1. Bartek 5 października 2016 w 16:19 - Odpowiedz

  O, fajnie, że Plus sobie o tej metodzie promocji przypomniał. Właśnie wchodzi kilka fajnych filmów do kina. A wydawać kasę na Smoleńsk byłoby mi żal 🙂

 2. Jo 5 października 2016 w 17:45 - Odpowiedz

  Nie wiem jak was, ale mnie ten ich bonusowy bilet w żaden sposób nie zachęcił do doładowania konta… Dostaną ode mnie pieniądze w formie doładowania ( i zostanę w tej sieci po 01.02.2017), jak dadzą mi bonus w postaci dodatkowych złotówek na konto główne, a jak nie, to jeszcze 2-3 miesiące i karta PLUSA do kosza, albo do innej sieci… tyle…

  źródło: http://www.telepolis.pl/wiadomosci/bilet-do-kina-po-doladowaniu-w-plusie-na-karte,2,3,37211.html

 3. Gonzo 6 października 2016 w 19:14 - Odpowiedz

  Człowieku, daj spokój, jest tyle fajnych filmów teraz w kinach, że szkoda tego prezentu z Plusa w ten sposób marnować 🙂

 4. levi levi 7 października 2016 w 12:04 - Odpowiedz

  Możliwość otrzymania biletu do CC na dowolnie wybrany seans za doładowanie, które i tak co jakiś czas robię, to ukłon od Plusa. I znakomita gratka.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.