Jesteś tutaj:-, Internet, Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Orange, Promocje, Taryfy-Więcej czasu na promocyjne GB

Więcej czasu na promocyjne GB

Być może zostały nam GB za akcję lato lub GB za mecze. Orange wie, że tak się dzieje i dziać będzie. I nie chce, żeby nam one przepadały. Stąd opcja ich zachowania i możliwość aktywowania nowej usługi.

W ofercie Orange na kartę dostępna jest już usługa umożliwiającą przedłużenie ważności gigabajtów zgromadzonych m.in. w ramach promocji „120GB na całe lato”. Wystarczy wysłać SMS o treści AKT31 pod bezpłatny numer 811. Ważność promocyjnych gigabajtów zostanie przedłużona o 31 dni licząc od końca obecnej daty ważności środków. Opłata za przedłużenie o dodatkowe 31 dni wynosi 9 zł i jest pobierana ze środków z doładowań. Z usługi można skorzystać wielokrotnie. Kolejne dodatkowe dni ważności będą się sumować.

Aktualną ilość i ważność promocyjnych środków w ramach portfela promocyjnych gigabajtów można sprawdzić wysyłając ILE DANYCH pod 901 (koszt 20 gr)

Usługa jest dostępna we wszystkich taryfach w Orange na kartę. Przedłuża środki z promocji „120GB na całe lato” oraz wszystkich promocji w których klient zgromadził lub zgromadzi w przyszłości środki w ramach portfela promocyjnych gigabajtów.

 

Od reguły są wyjątki. Usługa nie przedłuża ważności GB przyznanych w ramach:

  • Doładowań konta w Orange Free na kartę (standardowych i online)
  • Bonusów na start
  • Stałych usług płatnych typu „Elastyczne Pakiety Internetowe”, „Bez limitu” itp.


Autor |2021-09-13T14:49:16+02:0013 września 2021 15:00|Kategorie: Inne, Internet, Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Orange, Promocje, Taryfy|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.