Jesteś tutaj:-, Finanse, Inne, Newsy, Operatorzy, Orange, Płatności, Rynek-Tańsze e-faktury z Mój Orange

Tańsze e-faktury z Mój Orange

Orange zmienia zasady otrzymywania rabatu za skorzystanie z e-faktury. Od dzisiaj klienci podpisujący nowe umowy lub je przedłużający – chodzi o Abonament komórkowy, Internet mobilny, Orange Love, Internet domowy/firmowy, Internet Domowy 4G – będą mogli otrzymywać rabat za korzystanie z e-faktury, dzięki regularnemu odwiedzaniu konta Mój Orange.

Co miesiąc w ten sposób zmniejszą wysokość swojego abonamentu – w zależności od oferty – od 4,99 do 5,01 zł miesięcznie.

 

Jak dostać rabat?

Aby otrzymać zniżkę, wystarczy wyrazić zgodę na przesyłanie e-faktur i mieć ją cały czas aktywną, a także zalogować się minimum raz w miesiącu na swoje konto Mój Orange w aplikacji mobilnej lub poprzez stronę orange.pl.

Klienci będą dostawali przypomnienia o konieczności skorzystania z Mój Orange, żeby otrzymać rabat, a także powiadomienia o tym, że w danym miesiącu spełnili już warunki i otrzymają zniżkę na najbliższej fakturze.

 

Co zyskują klienci?

Korzystając z konta Mój Orange i e-faktury użytkownicy oszczędzają czas i pieniądze, ułatwiając sobie korzystanie z usług telekomunikacyjnych. Pośrednio dbają też o środowisko naturalne, ponieważ nie trzeba drukować faktur.

W Mój Orange można: sprawdzić stan konta, opłacić swoje rachunki, skorzystać z atrakcyjnych ofert, włączyć się w akcje charytatywne i odebrać prezenty od Orange, którymi są dodatkowe GB czy darmowe usługi.

 

Jak zacząć korzystać?

Dla użytkowników, którzy nie posiadają konta w Mój Orange i e-faktury polecamy krótki film wideo

 Autor |2021-07-26T11:38:21+02:0026 lipca 2021 14:30|Kategorie: Aplikacje, Finanse, Inne, Newsy, Operatorzy, Orange, Płatności, Rynek|Tagi: , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. viki 27 lipca 2021 w 01:52 - Odpowiedz

    „Pośrednio dbają też o środowisko naturalne, ponieważ nie trzeba drukować faktur”?! Idiotyzm.
    Już dbają korzystając z e-faktury. Nie muszą zaglądać na „Mój Orange” żeby oszczędzić papier.
    Coraz ciekawsze pomysły Orange. Nie wystarczy już wciskanie za kasę 5G którego Orange nie ma?

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.