Jesteś tutaj:-, Internet, Newsy, Operatorzy, Opinie ekspertów, Oprogramowanie, Orange, Rynek, Sprzęt, Top7-Orange z mocniejszą siecią na pierwszej linii warszawskiego metra

Orange z mocniejszą siecią na pierwszej linii warszawskiego metra

Wzmocnienie sieci na pierwszej linii warszawskiego metra to efekt udostępnienia dla sieci 4G LTE pasma 2100 MHz oraz kolejnej nośnej 3G w paśmie 900 MHz. Pierwsza z nich odpowiada za ponad 90% całego transferu danych, druga za znaczącą część rozmów, dlatego poczujecie poprawę jakości i zasięgu w obu przypadkach.

 

Pierwsi z agregacją pasm 4G LTE na pierwszej linii metra

Oznacza, to że telefony klientów Orange i nju mobile, jako pierwsze mogą korzystać z agregacji pasma w warszawskim metrze. Co więcej możliwe jest obecnie korzystanie z sieci 4G LTE praktycznie nieprzerwanie na całej linii metra.

Inżynierowie Orange mocno się napocili, by w pierwszej linii warszawskiego metra uruchomić agregację pasm 4G LTE. Nie ułatwiają tego ograniczone zasoby radiowe, ani istniejąca na stacjach i w tunelach instalacja.

 

Jak warszawiacy korzystają z telefonów w metrze?

Największy ruch, także w sieci komórkowej Orange jest na stacji Politechnika, a na kolejnych miejscach są stacje Centrum, Pole Mokotowskie oraz Dworzec Gdański. Godziny szczytu w sieci obsługującej metro są między 8 a 9 oraz 16 a 17.Autor |2020-01-22T12:32:39+02:0022 stycznia 2020 12:32|Kategorie: Inne, Internet, Newsy, Operatorzy, Opinie ekspertów, Oprogramowanie, Orange, Rynek, Sprzęt, Top7|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.