Jesteś tutaj:-, Internet, Newsy, Operatorzy, Orange, Rozrywka, Rynek, Top7, Wydarzenia-Bramki SMS i MMS za chwilę będą niedostępne. Ostatnia szansa na wysłanie wiadomości

Bramki SMS i MMS za chwilę będą niedostępne. Ostatnia szansa na wysłanie wiadomości

Kiedyś popularne, dzisiaj zapomniane i odchodzą na drugi plan. Zdecydowana większość użytkowników nie korzysta już z bramek SMS, więc Orange podjął decyzję o wyłączeniu tej usługi. Wysyłanie SMS-ów z bramki internetowej będzie dostępne do końca stycznia.

z25620857IH,Bramka sms

 

Zazwyczaj był to tani, albo w ogóle darmowy sposób na przekazywania wiadomości. W związku z tym, że dzisiaj operatorzy proponują dużo pakietów z darmowymi SMS, staje się niepotrzebne. Stąd taka decyzja Orange.

Za pomocą strony internetowej sms.orange.pl oraz mms.orange.pl można będzie do końca stycznia wysłać wiadomości. Po tym okresie usługa będzie deaktywowana. Operator prosi, aby wszyscy użytkownicy, którzy korzystali z serwisu, w jakiś sposób zabezpieczyli ważne informacje (przykładowo skopiowali wiadomości).

 

Oficjalna treść oświadczenia operatora poniżej:

1.02.2020 usługa „SMS/MMS z Internetu” zostanie wyłączona. Użytkownicy Bramek SMS/MMS, dostępnych pod adresami sms.orange.pl i mms.orange.pl, utracą możliwość dalszego korzystania z tych serwisów.
Do 31.01.2020 prosimy o ewentualne zabezpieczenie (np. skopiowanie) treści wybranych wiadomości. Dodatkowo nadawca korzystający z tych serwisów ma możliwość usunięcia wiadomości ze skrzynki odbiorczej poprzez wybranie opcji „usuń wiadomość”.

Autor |2020-01-22T12:45:02+01:0022 stycznia 2020 12:45|Kategorie: Inne, Internet, Newsy, Operatorzy, Orange, Rozrywka, Rynek, Top7, Wydarzenia|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.