Jesteś tutaj:-, Operatorzy, Płatności, Prepaid, Rynek, Taryfy komórkowe, Top7-Jak kontrolować wydatki na telefon? Analiza na przykładzie oferty nju mobile

Jak kontrolować wydatki na telefon? Analiza na przykładzie oferty nju mobile

Artykuł sponsorowany

W każdym domowym budżecie trzeba zaplanować wydatki na telefon. Dziś jednak operatorzy dają tak szeroki wachlarz możliwości do wyboru, że z jednej strony łatwo dobrać usługę idealnie skrojoną pod konkretnego użytkownika. Z drugiej jednak łatwo się pogubić i dobrać usługę droższą niż potrzeba lub odwrotnie – tanią, ale niedostosowaną do potrzeb. Część operatorów stara się więc maksymalnie uprościć swoje oferty, aby ułatwić abonentom wybór. Tak działa między innymi nju mobile. Na przykładzie propozycji nju przeanalizujemy, jak w łatwy sposób kontrolować wydatki na telefon.

 

Karta czy abonament – co ułatwia kontrolowanie wydatków?

Obie formy korzystania z usług telekomunikacyjnych mają swoje niezaprzeczalne zalety w kontekście kontroli wydatków. W przypadku usługi na kartę płaci się zawsze za to, co realnie się wykorzystało. Wysoka jest więc optymalizacja wydatków. Należy jednak pamiętać, że oznacza to konieczność cyklicznego doładowania, co może oznaczać mniejszy komfort. Abonament z kolei najczęściej oznacza comiesięczną opłatę, za którą abonent otrzymuje stały dostęp do usług. Wiąże się to jednak zazwyczaj z długoterminowym zobowiązaniem.

 

nju mobile – usługa na kartę i abonament w ciekawej odsłonie

nju mobile, zarówno do oferty na kartę, jak i abonament podchodzi w sposób, który różni się od tradycyjnego rozumienia tych rozwiązań. W przypadku nju abonament użytkownik dostaje do wyboru ofertę za 19, 29 lub 39 zł i rachunek nie przekroczy tej kwoty, a dodatkowo operator nie wymaga długotrwałego zobowiązania. Umowa podpisana jest na czas nieokreślony i można ją w dowolnym momencie wypowiedzieć. To oznacza, że nie tylko kontroluje się wydatki bieżące, ale również długoterminowe.

W przypadku oferty na kartę użytkownik może zdecydować się na pakiety okresowe – miesięczne lub dzienne. W ich ramach dostaje nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz paczkę internetu do wykorzystania. Może włączać je w dowolnym momencie i w tym czasie nie przejmować się kosztami, bo nie zapłaci więcej, niż kwota usługi – w miesiącu lub w danym dniu, w zależności od wyboru.

Można więc w pewnym uproszczeniu stwierdzić, że oferta nju mobile na kartę ma w sobie zalety abonamentu – wygodę i stały dostęp do usług za z góry określoną stawkę, a oferta na abonament ma w sobie zalety prepaida, czyli brak długoterminowego zobowiązania. Obie formy pozwalają lepiej kontrolować koszty i lepiej dobrać usługę do swoich potrzeb.

 

Kontrola bieżących wydatków i optymalizacja kosztów – jak można to robić w nju?

Na ciekawej ofercie nie kończy się jednak optymalizacja i kontrola kosztów w nju mobile. Użytkownicy nju abonament mogą skorzystać dodatkowo z oferty dla par – drugi numer to tylko 9 zł miesięcznie. Każdy, bez względu na to, czy korzysta z prepaidu czy abonamentu może cieszyć się rosnącym wraz ze stażem pakietem internetowym. To dzięki usłudze „Im dłużej, tym lepiej” – po pół roku w sieci pakiet internetowy rośnie dwukrotnie, po półtora roku – 2,5 razy, a po dwóch latach aż trzykrotnie! Płacąc tyle samo, abonent otrzymuje więcej – to najlepszy przykład na dobrą kontrolę wydatków i optymalizację kosztów!

Na koniec warto wspomnieć, że każdy abonent może w łatwy sposób kontrolować stan swojego konta w nju mobile – sumę dostępnych środków czy bieżące zużycie pakietu internetowego. Może to robić za pomocą „mojego konta” odstępnego w serwisie njumobile.pl. Dzięki temu, koszty nigdy nie będą zaskoczeniem! Jeśli chcesz poznać dokładniej możliwości, które daje nju mobile w kontekście kontroli wydatków i optymalizacji kosztów przeczytaj ten artykuł: https://www.njumobile.pl/artykuly/jak-kontrolowac-wydatki.

Autor |2020-05-18T13:33:41+02:0018 maja 2020 11:34|Kategorie: Newsy, Operatorzy, Płatności, Prepaid, Rynek, Taryfy komórkowe, Top7|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile