Jesteś tutaj:-, Operatorzy, T-Mobile, Top7-T-Mobile uruchamia stronę o trendach telekomunikacyjnych w czasie pandemii

T-Mobile uruchamia stronę o trendach telekomunikacyjnych w czasie pandemii

Nowy portal to nie pierwsza taka inicjatywa T-Mobile – firma od lat uważnie przygląda się rynkowi, czego owocem były m.in. raporty dotyczące cyberbezpieczeństwa polskich przedsiębiorstw, ukazujące obraz dynamicznej transformacji zagrożeń i sposobów zapewniania ochrony w sektorze ICT.

Na początku tego roku operator opublikował zaś dane dotyczące wpływu technologii na związki międzyludzkie. Aktualnie takim ważnym obszarem intensywnej przemiany stał się cały segment usług telekomunikacyjnych i cyfrowych – zarówno pod względem zachowań i potrzeb użytkowników indywidualnych, jak i podmiotów biznesowych. T-Mobile postanowił podzielić się swoimi obserwacjami tym razem nie w formie raportu, lecz specjalnego bloga z przekrojowymi i różnorodnymi danymi na temat obecnie zachodzących zmian w konsumpcji usług telekomunikacyjnych.

 

Interaktywna, lekka forma

Treści, które czytelnicy znajdą na portalu, to interaktywne wykresy ukazujące dane w kontekście konsumpcji usług cyfrowych i telekomunikacyjnych. T-Mobile zaplanował także sekcję blogową z krótkimi notkami, komentującymi i podsumowującymi w jasny i przystępny sposób informacje zawarte w statystykach. Wśród omawianych zagadnień pojawią się m.in. zmiany w mobilności Polaków, nowy sposób użytkowania usług telekomunikacyjnych czy dane dotyczące migracji klientów T-Mobile podczas majówki czy świąt wielkanocnych. Ze strony można dowiedzieć się więcej np. o 40-procentowym wzroście liczby wykonywanych połączeń po wprowadzeniu obostrzeń czy aż 50-procentowym spadku mobilności Polaków w tym okresie. Portal sukcesywnie będzie uzupełniany o kolejne dane i wpisy, dostarczające nowych informacji, stanowiąc – tak ważne w czasie pandemii i chaosu komunikacyjnego – zaufane i pewne źródło wiedzy..

Stronę internetową projektu można odwiedzić pod adresem covid19.t-mobile.pl.Autor |2020-05-18T12:32:34+02:0018 maja 2020 12:32|Kategorie: Newsy, Operatorzy, T-Mobile, Top7|Tagi: , , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. Makówka 20 maja 2020 w 11:29 - Odpowiedz

    Fajny pomysł, szczególnie dla pasjonatów śledzenia wykresów i rankingów prędkości, a dodatkowo pokazuje jakąś przejrzystość przynajmniej.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.