Jesteś tutaj:-, Operatorzy, Płatności-Ogólnopolska awaria bankomatów Euronet

Ogólnopolska awaria bankomatów Euronet

Duża awaria bankomatów Euronetu. Nie można wypłacić pieniędzy, ale każda próba kończy się obciążeniem konta. Z komentarzy internautów wynika, że sprawa ma charakter ogólnopolski.


Problemy z wypłatami z bankomatów Euronet zgłaszają klienci w całej Polsce. Maszyny są zablokowane, nie wypłacają pieniędzy, mimo że środków ubywa z konta. Klienci nie dostają też potwierdzenia o braku realizacji transakcji.

W odpowiedzi na sygnały internautów o awarii, Euronet sugeruje kolejnym klientom kontakt poprzez formularz dostępny na kontakt.euronet.pl, jednak użytkownicy informują, że nie otrzymują żadnej odpowiedzi. Niedostępna jest także infolinia sieci.

źródło: Bankier.pl

Kan

Autor |2016-11-10T19:15:16+01:0010 listopada 2016 19:15|Kategorie: Newsy, Operatorzy, Płatności|Tagi: , |3 komentarze

3 komentarze

  1. wlo 10 listopada 2016 w 19:57 - Odpowiedz

    W Piotrze i Pawle miałem problem z płaceniem kartą – jak się udało kartą BZ WBK, to nie drukowało potwierdzeń!! W Kauflandzie nawet komunikowali, że wstrzymują płatności kartą. Mimo to się udało jakoś. A bankomat Euronetu przy wejściu rzeczywiście nie działał.

  2. Tomasz 10 listopada 2016 w 20:52 - Odpowiedz

    Dobrze, że nie wypłacałem dzisiaj pieniędzy, ale współczuje osobom, które zostały dotknięte tym problemem człowiek przychodzi i prosi o kaskę jak na zdjęciu [url]http://www.blasty.pl/9137/blagam-jeszcze-stowke-weekend-jest[/url] a tu nie dość, że nie dostajesz swojej kasy to jeszcze Twoja kasa jest zabierana z konta 😀 ale deal – nie wiem czy to przypadek ale ciekawe czy wszystkim zwrócą kasę.

  3. PTK 11 listopada 2016 w 15:55 - Odpowiedz

    Euronet to najgorsza sieć bankomatów. Zrezygnowałem z wypłat z tych urządzeń nawet jeśli mam po drodze. Wiele reklam wyświetlanych w trakcie wypłaty pieniędzy powoduje znaczne wydłużenie czasu wypłaty środków. Nie polecam !

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.