Jesteś tutaj:-, Operatorzy, Prepaid, T-Mobile, Taryfy komórkowe-Bankowa rejestracja prepaid także w T-Mobile i Heyah

Bankowa rejestracja prepaid także w T-Mobile i Heyah

T-Mobile udostępnił od dziś swoim klientom prepaid możliwość rejestracji karty T-Mobile i Heyah za pośrednictwem systemu transakcyjnego banku Millenium. Już w przyszłym tygodniu zaoferuje to rozwiązanie klientom kolejnego partnerskiego banku.

T-Mobile dla rejestrujących swoje karty prepaid przygotował bonusy, a niedawno uruchomił Superloterię, która daje możliwość wygrania cennych nagród. Dba także, by sam proces rejestracji był maksymalnie przyjazny dla klienta.

Od dzisiaj klienci T-Mobile mogą skorzystać z kolejnego rozwiązania, które w prosty sposób umożliwi im zarejestrowanie numeru prepaid: posiadający konto w banku Millenium, będą mogli zrobić to za pośrednictwem systemu transakcyjnego banku. Operator planuje też już w przyszłym tygodniu uruchomić tę możliwość w drugim banku a następnie w jednym z najpopularniejszych banków w Polsce.

Rejestracja dokonywana tą drogą jest bardzo prosta, wymaga podania podstawowych danych, tj. numeru telefonu i karty SIM. Pozostałe dane system uzupełni automatycznie, a następnie prześle je w bezpieczny sposób do systemów Operatora.

T-Mobile zadbał od początku, by jego klienci mogli maksymalnie łatwo dokonać rejestracji swojego numeru na kartę. W tym celu jako jedyny stworzył specjalną aplikację dla swoich pracowników, za pośrednictwem której każdy z pracowników operatora może zarejestrować numer w ciągu kilku minut. Jako pierwszy umożliwił przeprowadzenie procesu przez telefon oraz wprowadził możliwość rejestracji bezpłatnie przez kuriera (jako jedyny operator strukturalny). Wprowadził także odpowiednie funkcjonalności do swojej aplikacji self-care.

Obok sklepów T-Mobile, kiosków Ruchu oraz placówek Poczty Polskiej, saloników prasowych InMedio, Relay, One Minute kartę usług przedpłaconych można również zarejestrować w sieci Niezrzeszonych Punktów Sprzedaży Detalicznej.
Więcej informacji o zasadach rejestracji numerów na kartę w sieci T-Mobile można uzyskać na: www.zarejestruj-karte.pl i
pod numerem telefonu +48 606 606 606

źródło: T-Mobile

KanAutor |2016-11-10T18:18:06+01:0010 listopada 2016 18:18|Kategorie: Newsy, Operatorzy, Prepaid, T-Mobile, Taryfy komórkowe|Tagi: , , , |3 komentarze

3 komentarze

  1. JJ 10 listopada 2016 w 17:30 - Odpowiedz

    rejestracja jest juz tak banalna i tak szybka, ale i tak wiem, że tłumy zapomną i się w lutym bez aktywnego numeru obudzą

  2. kubis 10 listopada 2016 w 17:35 - Odpowiedz

    jak ktos ma rejestrowac to juz chyba nie ma na co czekać, prosciej nie bedzie a czasu duzo w sumie nie zostalo

  3. timer 7 grudnia 2016 w 12:35 - Odpowiedz

    jakie są najtańsze prepaidy w tym momencie?

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.