Test Nokia X3

Dziś przedstawiamy pierwsze urządzenie z Series 40, dające dostęp do Ovi Store z muzycznej serii telefonów fińskiego producenta. Nokia X3 posiada wyjątkowo mocne głośniki stereo i dostępna jest w cenie, która nie powinna obciążyć zbytnio kieszeni przeciętnego słuchacza „empetrójek” ściągniętych z sieci, czy płyt CD zgranych na komputer.

By |2010-02-06T11:30:12+01:006 lutego 2010 11:30|Kategorie: Artykuły, Nokia, Sprzęt, Telefony, Testy i opinie, Top30, Top7|Tagi: , , |44 komentarze

Test Nokia Booklet 3G

Zainteresowania mini-komputerkami trwa w najlepsze więc nic dziwnego że coraz nowi producenci chcą uszczknąć dla siebie trochę z netbookowego tortu. Jakiś czas temu Nokia zaprezentowała swój nowy produkt – Booklet 3G. Teraz mamy możliwość przetestowania tego urządzenia w naszej redakcji.

By |2010-01-21T08:48:11+01:0021 stycznia 2010 08:48|Kategorie: Artykuły, Inne, Internet mobilny, Nokia, PC i Laptopy, Sprzęt sieciowy, Testy i opinie, Top7|Tagi: , , , , |5 komentarzy

Test Nokia N86 8MP

Nokia N86 8MP to urządzenie, które dzięki szerokokątnemu obiektywowi marki Carl Zeiss Tessar oraz 8 megapikselowej matrycy może z zastąpić aparat cyfrowy. Za pomocą tego urządzenia możemy łączyć się z internetem (Wi-Fi i HSDPA) lub używać telefonu, jako urządzenia do nawigacji samochodowej, za pomocą wbudowanego odbiornika GPS.

iPhone vs Nokia N96

Od dawna jestem maniakiem mobilnych technologii. Nokia gości w mojej kieszeni od kultowego modelu 2110 po dziś dzień. iPhone'a testowałem tylko pod kątem kilku aplikacji, ale postanowiłem sprawdzić czy aby nie robę błędu wierząc w technologię Nokii i może posiadacze gadżetu Apple mają rację!

Z Nokią N95 na szczycie klimatycznym COP14

Redakcja portalu Telix.pl miała okazję zwiedzić wystawę najnowszych technologii związanych z ochroną klimatu. Wystawa związana była z obradami toczącymi się podczas szczytu klimatycznego COP14 w Poznaniu. Wraz ze zdjęciami wykonanymi przy pomocy telefonu komórkowego, prezentujemy także krótkie opisy prezentowanych technologii.

By |2009-01-04T16:40:09+01:004 stycznia 2009 16:40|Kategorie: Artykuły, Nokia, Pozostałe, Sprzęt, Telefony|Tagi: , , , |0 komentarzy

Test Nokia N79

Nokia N79 jest telefonem komórkowym Nokia Nseries na systemie operacyjnym Symbian. Fiński producent zalicza ten model do serii mobilnych komputerów multimedialnych, a to oznacza, że posiada praktycznie wszystko, czego dziś oczekujemy od nowoczesnej komórki.

Przejdź do góry