Jesteś tutaj:-, Operatorzy, Play, Promocje-Play Ubezpieczenia trafiły do klientów biznesowych

Play Ubezpieczenia trafiły do klientów biznesowych

Od 27 marca br klienci biznesowi Play, prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, będą mogli skorzystać z dowolnego indywidualnego ubezpieczenia w ramach oferty Play Ubezpieczenia.

Zgodnie z przyjętym modelem biznesowym Play Ubezpieczenia jest miejscem, w którym klient Play bez problemu znajdzie potrzebną polisę oraz podpisze umowę, dostosowaną do jego oczekiwań. Dzięki Play Ubezpieczenia teraz również klient biznesowy będzie mógł o dowolnej porze i z dowolnego miejsca na świecie ubezpieczyć siebie oraz swoją rodzinę. Dedykowana aplikacja, jak i proces zakupowy oraz wszystkie pozostałe elementy z punktu widzenia klienta pozostają bez zmian. Wystarczy w rejestracji podać numer telefonu oraz utworzyć hasło, za pośrednictwem którego będzie można logować się do aplikacji. W kolejnych krokach klient wpisuje imię, nazwisko, numer pesel oraz adres zamieszkania. Po zakupie ubezpieczenia polisa w ciągu kilku minut będzie już dostępna.

Doświadczenie ostatnich tygodni pokazało nam, że również klienci korzystający z taryf biznesowych aktywnie ściągają aplikację i próbują kupować produkty w Play Ubezpieczenia. Dotychczas było to formalnie niemożliwe. Dlatego też wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, rozszerzamy naszą ofertę o możliwości kupowania naszych produktów przez klientów biznesowych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą i będących jej właścicielem. – mówi Rafał Bednarski z Play Ubezpieczenia

Operator udostępnił swoim klientom aplikację na smartfony z systemem android i iOS, za której pośrednictwem klient może w kilku krokach wykupić interesującą go polisę. Tym samym teraz oferta Play Ubezpieczenia dostępna dotychczas tylko dla klientów indywidualnych, korzystających z usług abonamentowych w Play, rozszerzona zostaje o ubezpieczenia indywidualne dla klientów biznesowych. Składki ubezpieczeniowe tak samo jak taryfy indywidulane, są doliczane do comiesięcznych rachunków od Play za wykupione usługi telekomunikacyjne.

źródło: Play

Czytaj też: Play Ubezpieczenia rozwija ofertę produktów zdrowotnychAutor |2018-03-27T12:45:20+02:0027 marca 2018 12:39|Kategorie: Newsy, Operatorzy, Play, Promocje|Tagi: , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. […] Play Ubezpieczenia trafiły do klientów biznesowych 2018-03-27 […]

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.