Jesteś tutaj:-, Nawigacja, Nawigacje, Newsy, Testy i opinie, Top7-Test Navitel R600 QUAD HD – czarna skrzynka dla kierowcy

Test Navitel R600 QUAD HD – czarna skrzynka dla kierowcy

Podsumowanie

 

Navitel R600 QUAD HD  to fajne, kompaktowe, a co najważniejsze proste w obsłudze urządzenie, którego najważniejszą funkcja, jest oczywiście rejestracja sytuacji dziejącej się przed maską naszego samochodu.  2-calowy wyświetlacz, w zupełność wystarczy, aby prowadzić podgląd nagrania na żywo i ewentualnie korygować ustawienie kamerki. Oczko obiektywu obejmuje przestrzeń w promieniu 170°, zatem oprócz jezdni w kadrze znajdzie się też obszerna część pobocza. Komfort szybkiego, zarówno montażu, jak i demontażu urządzenia, docenią kierowcy, którzy chcą na chwile opuścić swój samochód.   Konstrukcja wideorejestratora jest niewielka 54 x 51 x 32 mm, zgrabna, a co ważne przyzwoicie wykonana. Rejestrowany jest także dźwięk otoczenia, za sprawą czułego mikrofonu. Pozostaje tylko pytanie: czy potrzebny nam jest dedykowany rejestrator jazdy? Wideorejestrator ma dla kierowcy realną wartość. Może uchronić przed nieuczciwymi zachowaniami innych użytkowników dróg, pomóc udowodnić niewinność i zaoszczędzić pieniądze. To sprawia, że zakup wideorejestratora może stanowić doskonałą inwestycję. Testowany wideorejestrator można kupić w cenie 369 zł.

Andrzej Kisiała (TECHNOSenior)Autor |2018-11-19T09:59:10+02:0018 listopada 2018 09:48|Kategorie: Artykuły, Nawigacja, Nawigacje, Newsy, Testy i opinie, Top7|Tagi: , |2 komentarze

2 komentarze

  1. szybkaweronika 13 grudnia 2018 w 14:19 - Odpowiedz

    Nie wiem czy już tego nie pisałam, bo często zaglądam na Wasze testy. Ta kamerka ma nieprzemyślane mocowanie, a do tego jeszcze obraz ciemny przy nagrywaniu w dzień. Nie kupię ponownie, tą udało mi się opchnąć koledze.

  2. StiVen 19 lutego 2019 w 19:16 - Odpowiedz

    Jak działa dokładnie ten tryb parkingowy ? U mnie jak jest włączony to cały czas nagrywa, jak jest wyłączony to też nagrywa, czy to tylko taka reklama ? Karta SD formatuje się w EXfat , po zapełnieniu rejestrator się zawiesza nie ma możliwości formatu w FAT32, zostaje tylko komputer.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.