Jesteś tutaj:-, Nawigacje, Newsy, Sprzęt, Testy i opinie, Top7-Test TomTom GO Basic – zawsze gotowa do trasy

Test TomTom GO Basic – zawsze gotowa do trasy

Podsumowanie

Podsumowując, nawigacja TomTom GO Basic jest eleganckim i dobrze prezentującym sie urządzeniem i bardzo fajnie się z niego korzysta. Oprogramowanie jest czytelne, a funkcje nawigacyjne bardzo rozbudowane, co wpływa na funkcjonalność. Nawigację bez problemu zamontujemy w odpowiednim miejscu na szybie i dostosujemy ją do naszej pozycji za kierownicą. W czasie jazdy korzystanie z map jest komfortowe i pozwala bezpiecznie dojechać do celu. Jeśli ktoś twierdzi, że klasyczne nawigacje samochodowe przegrają wojnę z nacierającą z różnych stron konkurencją, jest w błędzie. Producenci tacy, jak TomTom zadbali o to, by oferować znacznie więcej, w świetnej, użytecznej formie i bez dodatkowych kosztów. Jeżeli interesuje Was urządzenie dedykowane, będące jednocześnie czymś więcej niż klasyczną nawigacją, można w swoich planach mieć TomTom GO Basic na uwadze.

Andrzej KisiałaAutor |2018-09-15T07:47:14+02:0014 września 2018 13:45|Kategorie: Artykuły, Nawigacje, Newsy, Sprzęt, Testy i opinie, Top7|Tagi: , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. Nawigacja 13 sierpnia 2019 w 01:43 - Odpowiedz

    Obecnie monitory w nowych autach są standardem. Wtedy posiadanie dodatkowych jest zbędne. Dodatkowo, posiadając smartfona- mamy ułatwienie i wychodzi to taniej. Nie musimy specjalnie uaktualniac map itp. za dodatkową opłatą. Wystarczy, że będziemy uaktualniać aplikację, która obecnie jest zazywczaj „niezawodna”

    Lepiej zainwestować w sprzęt, który poprawi komfort jazdy lub bezpieczeństwo.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.