Jesteś tutaj:-, Artykuły, Produkty z Chin, Sprzęt, Telefony, Testy i opinie, Top7-Test Maxcom MS459 Harmony – prosty w obsłudze smartfon ze zdalnym dostępem

Test Maxcom MS459 Harmony – prosty w obsłudze smartfon ze zdalnym dostępem

8-megapikselowy aparat robi w świetle dziennym zdjęcia całkiem ładne.

DSCF6008

Maxcom MS459 Harmony

Kolorom brakuje może nieco nasycenia, ale odwzorowanie szczegółów stoi na akceptowalnym poziomie. Gorzej już jest, przy słabych warunkach oświetleniowych i w ciemnym otoczeniu wychodzą one nieostro i są zaszumione.   Obsługę aparatu uprzyjemnia standardowe oprogramowanie, dostępne z Androidem. Nie zapomniano również o możliwości wykonania zdjęć panoramicznych trybu pięknej twarzy oraz HDR, umożliwiającym uzyskanie fotografii o rozszerzonym zakresie tonalnym.

Kilka przykładowych zdjęć możecie zobaczyć poniżej.

Niestety, mobilnym filmowcom Maxcom MS459 Harmony oferuje nagrywanie i odtwarzanie filmów w jakości tylko HD (720p), z prędkością 30 klatek na sekundę. Jakość wideo też nie jest najlepsza. Filmy są pełne szumów, a wierność kolorów często słaba. Trudno jest też uniknąć irytującego efektu trzęsienia, co obniża wrażenia estetyczne potencjalnego widza.

MS459 Harmony ma przeciętny apetyt na prąd. Maxcom wyposażył ten model w ogniwo litowo-jonowe o pojemności 2200 mAh, które przy normalnym użytkowaniu wystarczyło na jakieś dwa dni. Intensywniejsze korzystanie sprowadzało się w moim przypadku do codziennego, wieczornego włożenia go do stacji ładowania.

Wymienny akumulator nie zaskoczył w sposób negatywny, ale nie zrobił też na mnie bardzo pozytywnego wrażenia.Autor |2019-01-21T08:26:36+02:0021 stycznia 2019 08:26|Kategorie: Android, Artykuły, Produkty z Chin, Sprzęt, Telefony, Testy i opinie, Top7|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.