REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2012-01-16 17:26 | | lycamobile | mvno | promocja | taryfy
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 109

Rozmowy z Lycamobile do Lycamobile 0.00 zł

Nowy operator MVNO – Lycamobile, który podpisał umowę z Polkomtelem na wykorzystywanie jego infrastruktury sieciowej, uaktulanił cenniki swojej oferty.

Lyca to Lyca

Kraje, których dotyczy oferta: Australia, Belgia, Dania, Francja, Włochy, Holandia, Norwegia, Polska, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria oraz Wielka Brytania. Opłata za połączenia wewnątrz sieci Lycamobile wynosi 0,29 zł i jest naliczana za każde ustanowione połączenie. Klienci przez pierwsze 30 min dzwonią za 0zł za minutę, a po upływie tego czasu koszt rozmowy będzie naliczany według standardowej opłaty 0,29 zł za minutę.

  • Rozmowy

    • Rozmowy z Lycamobile do Lycamobile: 0.00*
    • USA i Kanada: 0.19 zł /min
    • Europa od 0.19 zł /min
    • Telefony stacjonarne w PL: 0.19 zł /min
    • Inne sieci komórkowe w PL od 0.29 zł /min
  • SMS

    • SMS z Lycamobile do Lycamobile: 0.09 zł /SMS
    • SMS krajowy: 0.09 zł /SMS
    • SMS międzynarodowy: 0.29 zł /SMS

Zestawy startowe Lycamobile i doładowania dostępne są w wielu punktach sprzedaży na terenie Polski.

źródło: Lycamobile

Kan

Wato przeczytać:
Lycamobile: kolejny operator MVNO w Polsce


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 4.46 (głosy: 68)
Tagi: | lycamobile | mvno | promocja | taryfy Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 109
Komentarze: 109 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

Anonimpaulaaaa
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.10.05 11:11 Odpowiedz
niemiecka lebara bd mi działac w holandi? tak
LesHLesH
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 3569
Zarejestrowany:
2008-04-27 21:37:25
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.10.05 13:46
Lyca.de będzie działać w Holandii, jako roaming UE: rozm odbier 0,05 Eur/m czyli 21 gr/min w takt 1-sek od początku rozmowy, co jest bardzo fair play, natomiast każda rozmowa wychodząca 0,22 Eur/min w taktowaniu 30/1, czyli na początku połowa minutowej stawki a od 30 sekundy już 1-sekundowo. W praktyce: odebr rozm w roam koszt tylko 1 cent co 12 sekund, a inicjowana wychodząca do UE tylko 1 cent za każde 3 sek. Roamingowe MMSy i dane też staniały od lipca 2014.
Anonimadam
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.09.18 04:37 Odpowiedz
witam. zna ktos kod na smsy z belgii for polski w luca?? bardzo prosze o pomoc
AnonimMarlena
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.08.23 21:56 Odpowiedz
Macie jakies kody na minuty Z holandii z Niemiec ?
Anonimangelina
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.08.15 22:03 Odpowiedz
witam, przy połączeniach z polski do belgii na stronie lica pisze, że z lica do lica na komórkę koszt to 9 groszy. ile minut za to porozmawiam?
Anonimajda
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.08.01 21:58 Odpowiedz
Ja zadzwoniłam do biura obsługi i przesympatyczna pani podała mi kody na darmowe minuty np.z Belgi do Polski 200min. za 10euro wysyłacie sms kod 16200 na nr.3535 a z Polski do belgo macie 300min za 20zł kod 16300 na nr.3535
Anonimrenia
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.07.03 09:13 Odpowiedz
Czy zna ktos kody na tansze rozmowy> maz ma szwedzka lajke i z dniem 30 czerwca skonczyly sie tanie rozmowy. moze ktos pomoc?
LesHLesH
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 3569
Zarejestrowany:
2008-04-27 21:37:25
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.07.03 11:17
Rozmowy powinny być tak tanie, by się nie opłacało z miejscowymi zagajanie. Lyca wymaga kodów do gratis połączeń?
Anonimika
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.06.19 13:07 Odpowiedz
Czy ktoś zna kody na darmowe rozmowy z Belgii do Polski czy z Polski do Belgii na karte Lajke to bym bardzo prosiła kogoś o przysłanie.
Anonimkasia
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.05.11 15:06 Odpowiedz
Dostalam starter z lycy i mam na start 7.50 e i nie wiem jak to zrobic zeby je miec na koncie pomozecie?
LesHLesH
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 3569
Zarejestrowany:
2008-04-27 21:37:25
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.05.11 16:16
Najlepiej zadzwoń na podany nr hotline. Aktywują Twoją SIM i powiedzą jak ładować. Aż 7,5 Euro oferują? Pierwsze słyszę. Pisałem już 12. stycznia w komentarzu niżej, że widziałem w sprzedaży startery za 7,5 Euro gdzie cała kwota ceny idzie na ładunek do wykorzystania, a przy aktywacji karty dodają 2,5 Euro bonusu tak, że masz razem 10 Euro. Najczęściej jednak wysyłają darmo kartę z bonusem 2,5 Euro, który doliczają do kwoty pierwszego załadowania. Tak jest w Niemczech. Najniższy ładunek to 5 Euro, ale tylko w teorii, gdyż wszędzie mi oferowano min. 10 Euro. O bonusie aż 7,5 Euro nie słyszałem.
LesHLesH
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 3569
Zarejestrowany:
2008-04-27 21:37:25
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.05.11 16:18
Hotline niemieckiej Lyca ma także polskojęzycznych konsultantów, gdybyś obawiała się problemów językowych. Procedury aktywacji możesz też dokonać internetowo, ale potrafi wyskakiwać błąd w trakcie procesu rejestracyjnego online i karta Lycamobile.de pozostaje nieaktywna, nie wiedzieć czemu.
Anonimadam
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.04.18 21:51 Odpowiedz
Jak uzyskać od Lyca mobile 7,50e. Piszę z holandii. Z góry dziękuję
AnonimJoanna29
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.03.28 10:22 Odpowiedz
Witam, też nie wierzyłam w to, że może być za darmo wewnątrz sieci Lycamobile, ale w 100% potwierdzam, że jest. Mój mąż wyjechał do Niemiec, ja jestem w Polsce. Ja kupiłam polski starter za 5 zł, natomiast mój mąż zamówił przez niemiecką stronę darmowy starter ( co do polskiego start. tez jest taka możliwość.) Ale ja zarejestrowałam tę kartę na polskiej stronie Lycamobile według instrukcji ze startera a mój mąż zarejestrował swoją na niemieckiej stronie. Teraz ja dzwonie do męża za darmo, rozmawiamy godzinami, lecz po 30 minutach na wszelki wypadek przerywamy na chwilę połączenie i za chwile oddzwaniam jak chcemy porozmawiać dłużej, dopiero jak doładuję konto większą kwotą sprawdzimy czy po 30 minutach pobiera kase. Pozdrawiam.
LesHLesH
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 3569
Zarejestrowany:
2008-04-27 21:37:25
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.07.03 11:21
Na wszelki wypadek to powinniście przerywać przed upływem 30 min. Po to może już być za późno i kosztować
AnonimKaka
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.03.08 21:26 Odpowiedz
To jest wcale nie prawda bo ja wysyłając na numer tel do Anglii na lyce płacę 0,29 gr. Na początku tylko płaciłam za sms-a 0,09 gr, za to minuta rozmowy z lyca polskiej do lyca w Wielkiej Brytani kosztuje 0,19 gr.
Anonimkolcius
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.01.12 13:19 Odpowiedz
jaka jest cena tej karty w niemczech??
LesHLesH
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 3569
Zarejestrowany:
2008-04-27 21:37:25
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.01.12 14:47
Dostaniesz darmo, jeśli Lycamobile.de wyśle SIMkartę na adres niemiecki, ale bez ładunku kwotowego, który musisz sobie kupić jako kod i uzupełnić/załadować, wbijając kod z karty lub paragonu. Nie masz adresu w Niemczech? Nawet na rodzinę czy znajomych? To kup sobie kartę w sieci supermarketów. Przykładowo w niemieckich Kaufland-ach przy kasach wiszą. Płacisz tylko za ładunek do wydzwonienia w wysokości 7,50 Euro, zawarty w kupowanej karcie, a przy jej aktywacji dostaniesz od firmy dodatkowe 2,50 Euro i masz razem 10 Euro. Cała zapłacona przy kupnie SIM-karty kwota plus dodatek są do wykorzystania na usługi telekomunikacyjne, czyli na dzwonienie, smsy/MMSy, roaming lub paczkę internetową za 9,90 Euro na miesiąc korzystania - jeśli wolisz zamiast dzwonienia korzystać z internetu mobilnego. Identyczne zasady ma Lebara.de ze swoimi SIM-kartami. Wysyła na adres niemiecki gratis bez ładunku albo kupujesz w supermarkecie po cenie ładunku zawartego na karcie i dostajesz 2,50 Euro bonusu przy aktywacji.
Anonimjulia
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.01.06 14:17 Odpowiedz
cześć mam pytanie a wręcz problem mój chłopak wyjechał do Francji ja jestem w Polsce oboje mamy kart lycamobile czy są jakieś kody na tańsze rozmowy z Francji do Polski jak kośby wiedział to podajcie mi je
AnonimKamila
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.01.05 18:42 Odpowiedz
WITAM SERDECZNIE, Mój mąż wyjechał do niemiec z layką polską, ja mam też laykę w Polsce i jestem w polsce. Co musimy zrobic żeby jak najtaniej rozmawiac i komu z nas dzwonienie wychodzi taniej. Dowiedzieliśmy się o waszej taryfie dopiero 2 dni temu a nie jest tak łatwo wszystkiego zrozumiec. Proszę o odpowiedz. Pozdrawiam, Kamila
AnonimBishop
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.01.05 19:37
Kamilo, przede wszystkim mąż powinien zakupić Lyca niemiecką. Wtedy Ty możesz dzwonić do niego w ramach rej promocji http://www.lycamobile.pl/po/Pakiet-Świat-Lycamobile Albo on może dzwonic do Polski na nr stacjonarny za 1ct/min. w ramach tej oferty http://www.lycamobile.de/po/Polska-1ct
Anonimpitek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.12.10 00:05 Odpowiedz
ja mam lyca i tesciowa ma lyca bo mi kupiła i wygania na zachód co mam robić?
Anonimjanek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.11.21 09:15 Odpowiedz
oszukuja,doładowania gratis piszą ,ze są a nie ma !!..no na 3 razy raz miałem.Przerywane są rozmowy po paru minutach ,aby nabijać od nowa opłatę -29 centów.Na skargi nie odpisują...nie polecam,kazdy inny operator ale nie lyca !Zawiodłem sie na nich i uciekać bo szkoda nerwów
Anonimgo
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.11.21 16:57
Tak masz racje oszukuja są beznadziejni
Anonimzonia
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.11.15 16:03 Odpowiedz
witam potszebuje kod na darmowe minuty do liki z niemiec do polski plis pilne
AnonimKASKA33
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.11.04 11:45 Odpowiedz
tata jest w Niemczech i ma karte lycemobile niemiecką a mama jest w polsce i ma kartę polską lycamobile jakie są koszty połączeń z polski do niemiec i z niemiec do polski
Anonimdupa
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.10.11 19:19 Odpowiedz
on ma inną taryfe ten twój teść -,-
AnonimOliwia
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.10.01 12:27 Odpowiedz
dzień dobry wszystkim. Proszę o podpowiedź.Moje teściowa wyjechała do Niemiec.Kupiłam jej i teściowi karte w Pl lajkę.Jemu nie bierze nic a tesciowej jak za zboże.O co chodzi? Bardzo proszę o podpowiedź.
AnonimKasia
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.11.24 12:10
Bierze jak za zboże bo Pl lyca czyta tam jak roaming. musi kupić tam niemiecką kartę.
Anonimada
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.09.16 23:56 Odpowiedz
prosze pomózcie gdzie moge w polsce kupic lyca ale niemiecka karte sim???????
AnonimYeti
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.09.17 07:55
Napisz do nich na FB. Podobno przysyłają a przynajmniej przysyłali.
Anonimew
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.10.10 01:06
teściowa musi zarejestrować swoją kartę sim (tak niestety działa w Niemczech) i wtedy też będzie mogła rozmawiać za grosze
Anonimewelina
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.08.26 20:28 Odpowiedz
Witm, znalazłam stronę www.aleNumer.pl i tam jest podany numer telefonu przez który można dzwonić za darmo do niemiec, holandii itd. Już kilka razy dzwoniłam do chłopaka i nic mi nie pobrało, co o tym sądzicie??
AnonimDorota
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.08.10 08:17 Odpowiedz
Posiadam kartę zakupioną w PL, małżonek takową kupił w Niemczech i rozmawiamy bez problemu....tylko, że kupując tam trzeba ją zarejestrować
Anonimalibaba
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.08.08 16:59 Odpowiedz
Jestem w Anglii a Żona w Polsce oboje mamy starter z lycamobile i trudno się nam do siebie dodzwonić a jeśli już to nam pobiera za każdą minute z konta. Coś kręcą w tej sieci piszą o tanich rozmowach a na stronach informacyjnych są tylko niejasne informacje o połączeniach i nikt takowych informacji nie chce udzielić
Anonimsykaaa
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.08.01 21:34 Odpowiedz
kupiłam starter do lycamobil bo mój chłopak jest w belgi,nie moge dzwonić ani pisać,dlaczego? prosze o szybką pomoc
Anonimeli
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.11.11 22:14
bo on cię nie kocha ha ha ha
Anonimsabinavp
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.07.27 22:32 Odpowiedz
witam mam pytanie jaki jest kod na minuty z polski do niemiec bo ja mam w lycamobile i muj chłopak ma niemiecka taka karte i na tej stronie nie ma kodu jak mam sobie sciagnoc do niego minuty prosze o szybka odpowiedz dzienkuje bardzo
Anonimaki900
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.07.24 15:14 Odpowiedz
potrzebuje kodu na bardzo tanie rozmowy i sms z holandii do polski pilne!!
Anonimada
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.07.22 20:57 Odpowiedz
mam polska lycamobile mąż jest w niemczech i ma niemiecką czy on musi tez miec cos na koncie?
Anonimbaranek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.07.22 12:04 Odpowiedz
mój mąż jest na terenie niemiec ,ma lyca ... nie może dodzwonić sie do polski ?!Ja też mam tą kartę lyca i mogę z nim rozmawiać .Dlaczego tak jest ?co on ma zrobic by mógł dzwonić do mnie?na stronie www.lycamobile nie ma wyjaśnienia tego problemu!!!!!!!!!!!!!prosze o szybką odpowiedz
Anonimmiirraaggee