REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-12-22 11:04 | PDA & Navi | edimax | wi-fi
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

Edimax EW-7822ULC - Internet w skali nano

Internet stał się wirtualnym odbiciem codziennej rzeczywistości i coraz większa liczba osób nie wyobraża sobie bez niego życia – czego bywalcy Telix.pl są świetnym przykładem. Aby móc wciągnąć się w wyjątkowy i niezmierzony świat Internetu należy go jednak najpierw uruchomić. Co zrobić, gdy padnie nam karta sieciowa? – co spotkało mój komputer do pracy, a nie chcemy go rozkręcać. Jest na to banalnie prosty sposób - bezprzewodowa karta sieciowa w rozmiarze nano.


Jest także inny rodzaj użytkowników, którzy mają starsze typy komputerów. Ponieważ routery są zazwyczaj szybciej adoptowane do najnowszych standardów Wi-Fi niż większość laptopów, użytkownicy często stają przed problemem dostępu do szybkich prędkości na swoich starszych laptopach. W większości tylko najnowsze wysokiej klasy laptopy oferują natywną obsługę Wi-Fi 802.11ac, dlatego użytkownicy, których laptopy obsługują starszy, wolniejszy standard 802.11n nie mogą w pełni korzystać z tych samych korzyści. EW-7822ULC oferuje, także rozwiązanie tego problemu. I w mgnieniu oka umożliwia natychmiastową modernizację naszego starszego laptopa.

Oprócz tego, że łatwo się instaluje i używa, karta jest również na tyle mała, że może być wpięta bez ryzyka uszkodzenia - zarówno laptopa, jak i samego adaptera.


Karta mierzy zaledwie 7.1 (H) x 14.9 (W) x 20 (D) mm i waży 2g - jest najmniejszym adapterem USB Wi-Fi z technologią MU-MIMO. Jest niewiele większa niż port USB typu A, można więc bez obaw podłączyć ją do adaptera lub portu USB w dowolnym momencie, bez ryzyka uszkodzenia sprzętu. Nie sprawia nam problemów przy przenoszeniu, nie przeszkadza w pracy, praktycznie po wpięciu zapominamy o jej istnieniu. Wygodny, miniaturowy rozmiar nie przeszkodzi, o ile mamy wystarczającą ilość portów, w podłączeniu innych sprzętów do przyległych portów USB. Wewnętrzny szyk antenowy 2x2 (2 transmisja, 2 odbiór) zapewnią stabilne i szybkie połączenie.

Bezprzewodowa karta sieciowa AC1200 EW-7822ULC może łączyć się z routerem bezprzewodowym 11ac Wave 2 MU-MIMO. Dzięki możliwość modernizacji użytkownicy mogą teraz szybko skorzystać z szybkiego dwupasmowego Wi-Fi 802.11ac o prędkości do 867 Mb/s na paśmie 5 GHz lub 300 Mb/s na paśmie 2,4 GHz.


Najnowsza technologia 11ac Wave 2 MU-MIMO (Multiple User - Multiple Input Multiple Output) umożliwia nadawanie czterech strumieni i obsługę wielu urządzeń jednocześnie, zapewniając najwyższą prędkość i stabilne połączenie bezprzewodowe.

Bezprzewodowa nano karta sieciowa USB AC1200 dual-band MU-MIMO EW-7822ULC:

  • Bezprzewodowy standard 802.11ac: przesyłanie danych z prędkością do 300Mb/s (w paśmie 2.4GHz) lub do 867Mb/s (w paśmie 5GHz)
  • Większe możliwości: rozszerzenie bezprzewodowej sieci 2.4GHz do dwupasmowej sieci bezprzewodowej 11ac, lepsze pokrycie i większa prędkość połączenia
  • 11ac MU-MIMO: najnowsza technologia 11ac, wykorzystująca cztery strumienie, co umożliwia obsługę wielu urządzeń jednocześnie
  • Formowanie wiązki: zwiększenie wydajności, zasięgu, pokrycia sieci bezprzewodowej
  • Małe wymiary: najmniejsza na świecie karta bezprzewodowa AC1200 MU-MIMO
  • Zabezpieczenia sieci bezprzewodowej: obsługa szyfrowania WEP 64/128-bit, WPA i WPA2
  • Łatwe połączenie bezprzewodowe: wbudowany przycisk WPS (Wi-Fi Protected Setup)

Karta USB Edimax EW-7822ULC jest dostępna w Polsce w orientacyjnej cenie 120 zł.

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 5 (głosy: 1)
Tagi: | edimax | wi-fi Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test NavRoad UNI - UNIwersalny asystent kierowcy pod choinkę
Gdyby pomyśleć o najlepszych prezentach dla kierowcy, koniecznie należałoby wymienić uniwersalnego asystenta kierowcy. Nawigacja, rejestrator, antyradar i kamera cofania bez kabli? Brzmi ciekawie. A co, jeśli dodamy, że to wszystko znajdziemy w jednym urządzeniu? - to idealny wybór dla kierowców. NavRoad UNI, bo o nim właśnie mowa, to pierwszy w Polsce asystent kierowcy.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 187

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)