Jesteś tutaj:-, Internet mobilny, LTE, Newsy, Operatorzy, Promocje, Telewizja, Top30-Cyfrowy Polsat – Internet Domowy LTE na święta przez 6 mies. bez opłat

Cyfrowy Polsat – Internet Domowy LTE na święta przez 6 mies. bez opłat

Gorączka zakupów świątecznych trwa, a w Cyfrowym Polsacie można skorzystać z nowej promocji Internetu Domowego LTE. Teraz superszybkie LTE w domu można mieć aż przez 6 miesięcy bez opłat! Oferta jest dostępna w punktach sprzedaży operatora.


Internet Domowy LTE (ODU-IDU 200) to unikatowy zestaw składający się z zewnętrznego modemu LTE (ODU-200) i routera Wi-Fi (IDU-200), który szczególnie sprawdza się na obszarach o trudnych warunkach geograficznych lub urbanistycznych, na granicy zasięgu i wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do Internetu stacjonarnego, zarówno w blokach, jak i domach jednorodzinnych.

Nowa promocja to idealny moment na wypróbowanie możliwości Internetu Domowego LTE także dlatego, że oferta zawiera opcję „Internetu na próbę”. Oznacza to, że możemy testować Internet Domowy LTE aż przez 2 miesiące i sprawdzać jego zalety w miejscu naszego zamieszkania bez obaw o długoterminowe zobowiązania. W przypadku zwrotu − zapłacimy tylko opłatę aktywacyjną w wysokości 9 zł i ewentualnie czynsz za udostępnienie sprzętu (opłata miesięczna za zestaw to 15 zł).
Zakup Internetu Domowego LTE jako pierwszej usługi z portfolio Cyfrowego Polsatu i Plusa otwiera także możliwość dołączenia w przyszłości kolejnej usługi – telewizji satelitarnej lub telefonu w sieci Plus – z rabatem 50% w programie smartDOM.

Jak działa zestaw Internetu Domowego LTE?

Zestaw Internetu Domowego LTE sprawdza się idealnie w miejscach nietypowych, jeżeli chodzi o dostępność i siłę sygnału internetowego. Zastosowanie modemu zewnętrznego LTE, który umieszcza się na budynku, pozwala zwiększyć siłę sygnału poprzez wyeliminowanie tłumienia przez ściany i inne elementy konstrukcyjne budynku. Montaż na wysokości ogranicza też wpływ naturalnych barier, np. wysokich budynków lub wzniesień w okolicy. Dzięki temu korzystamy z usługi o dużo lepszych parametrach. Modem można zainstalować niezależnie lub zintegrować z istniejącą instalacją antenową telewizji satelitarnej lub naziemnej, co ogranicza liczbę kabli doprowadzonych do domu. Za pośrednictwem kabla antenowego sygnał trafia do routera Wi-Fi znajdującego się w mieszkaniu, który rozprowadza go po wszystkich pomieszczeniach.

Promocja jest dostępna w salonach sprzedaży Cyfrowego Polsatu i Plusa do 14 lutego 2018 r., a jej szczegóły znajdują się w regulaminie „Internet Domowy Power LTE 2.0 – 6 miesięcy bez opłat”.

źródło: Cyfrowy Polsat

KanAutor |2017-12-22T12:26:28+02:0022 grudnia 2017 12:26|Kategorie: Internet, Internet mobilny, LTE, Newsy, Operatorzy, Promocje, Telewizja, Top30|Tagi: , , , |8 komentarzy

8 komentarzy

 1. Duszek 22 grudnia 2017 w 12:30 - Odpowiedz

  Fajna promocja, wiedziałem, że najlepiej będzie poczekać do ostatniej chwili, żeby znaleźć fajny net. Pod tym względem Cyfrowy Polsat akurat nie zawiódł.

  • gosc 23 grudnia 2017 w 12:55 - Odpowiedz

   Spieprzaj płatny klakierze naganiaczu cyfrowego szajsu. Ich internet to dno. Z daleka od całej grupy CP!

  • Janusz 27 grudnia 2017 w 14:20 - Odpowiedz

   Każdy może mieć własne zdanie. Gdyby Cyfrowy Polsat miał słaby net, to nie miałby tylu klietnów, bo by przecież wypowiadali umowy. A tak nie jest.

 2. thx 22 grudnia 2017 w 14:01 - Odpowiedz

  15 zł miesięcznie za sam sprzęt, a co później kiedy umowa się kończy? Sprzęt przechodzi na własność czy trzeba zwrócić?

 3. Niko 22 grudnia 2017 w 18:39 - Odpowiedz

  Właśnie odesłałem ten syf z Cyfrowego Polsatu to żaden Internet dno nawet strony nie można załadować proszę nie brać tej nędzy.

 4. ktry 22 grudnia 2017 w 20:05 - Odpowiedz

  Trzeba być kompletnym cymbałem aby płacić 15 zł za wynajem sprzętu i po umowie go oddać. W Tmobile płaci się 20 zł ale sprzęt po 24 miesiącach przechodzi na moją własność i mogę go sprzedać za 300-400 zł.

 5. Martin 23 grudnia 2017 w 16:59 - Odpowiedz

  Promocja polsatu dość późno bo przed samymi świętami, ale wygląda nieźle, tym bardziej, że dają 6 miesięcy za free.

 6. ktry 23 grudnia 2017 w 23:18 - Odpowiedz

  Jakie nie żle ? Czy wy ludzie nie potraficie liczyć? Do domowego od Tmobile to nawet nie da się z tym porównać. Drożyzna na maxa i jakość totalnie niedoinwestowanej sieci.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.