Podsumowanie

Ekran Goclever Quantum 450 jest poprawny, poprawnie można ocenić, także zdjęcia zrobione tym telefonem. Skrytykować trzeba obsługę multimediów oraz baterię, która w oferuje kiepski czas pracy. Można także narzekać na zbyt cichy głośnik do rozmów, przy wyższych nastawach słychać pogłos. Naszym zdaniem Goclever Quantum 450 to ciekawa oferta dla kogoś, kto chciałby zacząć swoją przygodę ze smartfonami, a nie chce przeznaczyć na zakup telefonu więcej niż 400 zł.
Andrzej Kisiała
Zalety, biorąc pod uwagę cenę:
- Dobry stosunek jakości do ceny,
- Poprawny aparat
- Dobre wykonanie
- Dual-SIM
Wady:
- Mało pamięci RAM
- Słaby odtwarzacz wideo
- Kiepski czas pracy baterii


































Ciekawa propozycja za tę cenę
Mam telefon od 6 miesięcy. Jestem z niego zadowolony. Jednym minusem jest to że WiFi dzień po skończeniu się gwarancji producenta się zepsuło. Dobra rada dla tych którzy cenią wydajność: Zainstalujcie Cyanogenmod 11 i Dark Kernel 11 i podkręccie sobie procesor do 1.8ghz wtedy to rakieta!
Tak się składa że koniec czerwca/początek lipca quantum 400,450,500 + mają dostać 4.4.2 tak jak wybrane tablety z serii Aries już od dawna GC zapowiadał i pokazywał efekty prac. Orion 785 też dostał 4.4.2. IMO lepiej kupić coś od MyPhone bo mniej awaryjne. Mam Fun 2 ale w wakacje planuje kupić Cube
jak sobie kobietę wychowasz tak masz….
Tak się składa że mam starszy model goclevera i zaskoczyl mnie bardzo pozytywnie.dual sim działa ok.
z taka iloscia RAMu kazdy sfon bedzie przymulał.
Coś tu Goclever sknocił, identyczne układy CPU / GPU siedzą w Samsung Galaxy Trend Plus i tam zachowują się wręcz idealnie. Dziwne, że tu się nagrzewają i występują lagi.
Panie Andrzeju, zabrakło informacji na temat GPSu, jak szybko zaskakuje, jakie są problemy w pochmurny dzień. Zabrakło też informacji o jakości połączeń(istotna informacja w tanich słuchawkach). GC obiecało na FB, że wszystkie ich (nowe) słuchawki dostaną KitKata, ale ile w tym prawdy to ja nie wiem, bo ja i moja Terra70 kupiona w zeszłym roku nadal czekamy na obiecane 4.2.2 lub 4.3 Ma Pan również mały błędzik w podsumowaniu.
@Fesdfewwe, czy MyPhone jest taki mniej awaryjny to ja nie wiem 😉 Wystarczy sobie poczytać o problemach z wtyczką USB(Next) zdychających ekranach(Next S) Problemy z softem w Biedronkowym Smartcie, natomiast mój DuoSmart(wygrany w Telixowym konkursie) wytrzymał ledwie miesiąc lajtowego używania, po czym się nagrzał, powyświetlał artefakty i zdechł, teraz jedzie do mnie nowy model i zobaczymy jak długo wytrzyma. Na plus w miarę dobry serwis, choć obiecane 14 dni można potraktować z przymrużeniem oka, a dodzwonienie się do nich i dowiedzenie kiedy telefon wyjdzie z serwisu, graniczy z cudem. No ale wiadomo, to wszystko to są typowe kontenerowce, ma być dużo i tanio, jak się zepsuje to nawet nie naprawiają tylko wymiana i kolejna seria.
Jeszcze nie kupiłem ale planuje. Moze nawet dzis? Jednak jest to chyba ZA PIĘKNE ABY BYŁO PRAWDZIWE. 4’5 cala multi touch 5.0 i 0.3 mpx, 4 rdzenie (!), i dual sim. I to wszystko za JEDYNE 400 zł.
Telefon zajebisty tylko ma jeden malutki minus a mianowicie ma słabą baterie mi wystarcza na 1 dzien …. Ale w tym gram i idzwonie i inne aplikacje i tak prawie caly dzien korzystam z telefonu wiec 1 dzien mi trzyma batreria……. GORĄCO POLECAM MAM I NIE NARZEKAM
[quote]Jeszcze nie kupiłem ale planuje. Moze nawet dzis? Jednak jest to chyba ZA PIĘKNE ABY BYŁO PRAWDZIWE. 4’5 cala multi touch 5.0 i 0.3 mpx, 4 rdzenie (!), i dual sim. I to wszystko za JEDYNE 400 zł. [/quote]
nic specjalnego, naprawdę.