Jesteś tutaj:-, Newsy, Rynek, Sony, Sprzęt sieciowy, Telefony-Telefony komórkowe Sony Ericsson nagrodzone tytułem Dobry Produkt 2010

Telefony komórkowe Sony Ericsson nagrodzone tytułem Dobry Produkt 2010

Program Dobry Produkt został zrealizowany przez redakcję Forum Biznesu w Dzienniku Gazecie Prawnej.

Tytuł Dobry Produkt przyznawany jest na podstawie wyników badań Ogólnopolskich Postaw i Preferencji Konsumentów przeprowadzonych przez Zakład Badań Naukowych Polskiego Towarzystwa Socjologicznego. Wyróżnienie zdobywają te produkty i marki, które mają największą liczbę wskazań ze strony ankietowanych.

Konsumenci w odpowiedzi na pytanie: „Które marki produktów uważają za dobre?” – w kategorii telefony komórkowe najczęściej wybierali firmę Sony Ericsson.

Badanie zostało wykonane przez Zakład Badań Naukowych Polskiego Towarzystwa Socjologicznego pod patronatem Instytutu Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk w 5 największych miastach w Polsce: Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu i Poznaniu na próbie 850 gospodarstw domowych. Dzięki realizacji przez jednostkę akademicką program Dobry Produkt jest niezwykle rzetelny. Wyróżnia się również zasięgiem i poziomem prowadzonych badań społecznych.

Cieszymy się z wyróżnienia, a jest ono tym bardziej cenne, gdyż jest wyrazem opinii konsumentów, bo to dla nich tworzymy produkty. Staramy się dostarczać jak najlepsze urządzenia, które są doskonałym połączeniem idei komunikacji i rozrywki, czego przykładem są między innymi smartfony z rodziny Xperia wprowadzone właśnie w 2010 roku” – mówi Agnieszka Jaśkiewicz, Head of Marketing, Sony Ericsson Polska. „Ten rok należeć będzie do kolejnych smartfonów z najnowszym systemem Android:
Xperia arc
, Xperia neo oraz Xperia PLAY, które już teraz wywołują wiele pozytywnych emocji
”, – dodaje Agnieszka Jaśkiewicz.

Dobry Produkt 2010 to pierwsza edycja Programu, zrealizowanego przez redakcję Forum Biznesu w Dzienniku Gazecie Prawnej.

źródło: Sony ericsson

Kan

Autor |2011-04-06T11:30:52+02:006 kwietnia 2011 11:30|Kategorie: Android, Newsy, Rynek, Sony, Sprzęt sieciowy, Telefony|Tagi: , , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. Tigertygrys 6 kwietnia 2011 w 23:38 - Odpowiedz

    a co z twoją x10 nie tak?

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile