Jesteś tutaj:-, Microsoft, Newsy, Sprzęt, Tablety-Na rynku debiutuje Surface Book 2 (wideo)

Na rynku debiutuje Surface Book 2 (wideo)

Poza nowościami dotyczącymi jesiennej aktualizacji Windows, firma Microsoft zaprezentowała także nowe urządzenie: Surface Book 2. To najpotężniejszy członek rodziny komputerów Surface.

Surface Book 2
Surface Book 2

Komputery klasy PC są urządzeniami, które muszą stale ewoluować i walczyć o uwagę konsumentów. Na szczycie tej fali innowacji znajdują się komputery z linii Microsoft Surface. To właśnie te urządzenia pozwalają w pełni doświadczyć możliwości jesiennej aktualizacji Windows 10 Creators Update.

Jesienna aktualizacja Windows 10 Creators Update, poza szeregiem nowatorskich rozwiązań, pociągnęła za sobą także obowiązek stworzenia przez Microsoft takiego urządzenia, które pozwoli użytkownikom na najbardziej komfortowe warunki do tworzenia i pracy. Tym co do tej pory łączy wydajność z nieprzeciętnym designem, są urządzenia z linii Surface.

Surface Book 2
Surface Book 2

Dziś firma Microsoft prezentuje najnowsze urządzenie z rodziny Surface: Surface Book 2. To laptop z imponującą grafiką, który pracuje nawet 17-godzin na jednym ładowaniu. Będzie dostępny w dwóch wariantach: z ekranem 13.5” i 15” cali. Laptop został wyposażony w procesor 8 generacji Intel Dual-Core, a także kartę graficzną NVIDIA GeForce GPU. To wszystko sprawia, że nowy Surface Book 2 ma pięć razy większe możliwości graficzne niż Surface Book oraz dwukrotnie przewyższa wydajnością MacBook Pro.

Oczywiście sama grafika to nie wszystko, dlatego Surface Book 2 kryje w sobie moc laptopa połączonego z wszechstronnością tabletu. To mobilne studio zamknięte w jednym urządzeniu. Surface Book 2 idealnie współpracuje z wymagającym i obszernym oprogramowaniem od Adobe. Z powodzeniem obsłuży aplikacje takie jak Autodesk czy Dessault. Doskonale sprawdzi się również w grach w rozdzielczości 1080p. Tytuły: Forza Motorsport 7 i Gears of War 4 na Surface Book 2 przeniosą graczy w zupełnie inny wymiar.

Surface Book 2 łączy w sobie najlepsze cechy urządzeń Surface Laptop i Surface Pro. Nowe urządzenie dedykowane jest nie tylko gamerom, lecz także artystom, designerom i inżynierom, słowem: wszystkim tym, którzy szukając narzędzia do pracy i tworzenia, nie godzą się na żadne kompromisy.

Firma Microsoft wierzy, że tkwiąca w nas potrzeba tworzenia innowacyjnych i kreatywnych rozwiązań nigdy nie była silniejsza niż dotychczas. Dlatego chce inspirować rynek swoimi produktami i wyzwalać kreatywność w każdym użytkowniku. Ma temu sprzyjać ekosystem Windows 10, dostępny w urządzeniach wielofunkcyjnych, laptopach i komputerach do gier. To właśnie te urządzenia – dzięki partnerom – wyposażone są w procesory Intel ósmej generacji (Generation Intel Core) oraz NVIDIA GPU, a także w ekrany OLED wsparte technologią 4K.

Począwszy od najnowszego Surface Book 2 poprzez zestawy Rzeczywistości Mieszanej Windows wyposażone w czujnik ruchu, a skończywszy na najpotężniejszej konsoli na świecie Xbox One X, Windows 10 pozwala wyzwolić twórcę w każdym z nas.

źródło: Microsoft

KanAutor |2017-10-17T15:28:03+02:0017 października 2017 15:28|Kategorie: Internet, Microsoft, Newsy, Sprzęt, Tablety|Tagi: , , , |3 komentarze

3 komentarze

  1. Diku 18 października 2017 w 04:11 - Odpowiedz

    Fajny ale zapewne będzie bardzo drogi

  2. klik 18 października 2017 w 07:48 - Odpowiedz

    Najlepszy tekst z pierwszego akapitu:
    „To najpotężniejszy członek …” podoba mi się fantazja marketingowa.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.