Jesteś tutaj:-, e-Handel, Newsy, Operatorzy, Taryfy komórkowe-Zapłać Android Pay w Allegro, a 30 zł wraci na konto

Zapłać Android Pay w Allegro, a 30 zł wraci na konto

Od teraz do 18 grudnia 2017 roku, płacąc z wykorzystaniem Android Pay za zakupy na Allegro, otrzymamy kupon wart 30 zł na następne zakupy. W ciągu 24 godzin kupon zostanie przyznany i będzie można go wykorzystać przez 2 tygodnie. Każdy klient może otrzymać tylko 1 kupon. Można go wydać na zakup o dowolnej wartości, z tym że jeśli wartość przedmiotu jest niższa od 30 zł, wtedy do zapłaty będzie 1 zł.


Allegro udostępniło klientom płatności mobilne z wykorzystaniem usługi Android Pay w marcu 2017 roku. Oprócz tego dostępne są także inne wygodne formy płatności. Najpopularniejsze są płatności bezpośrednio z rachunku bankowego z wykorzystaniem linku specjalnie stworzonego dla konkretnej transakcji. Tę metodę wybiera znacznie powyżej połowa kupujących. W dalszej kolejności są: karta bankowa, PayU Express (czyli przelew z pominięciem logowania się do własnego konta bankowego) i wprowadzony pod koniec 2016 roku BLIK.

Płacenie za pomocą Android Pay w aplikacji mobilnej Allegro jest bardzo proste. Wystarczy, że klient ma zapisaną w aplikacji Android Pay swoją kartę płatniczą i korzysta z najnowszej wersji aplikacji Allegro. Podczas transakcji opcja zapłaty przez Android Pay pojawi się automatycznie obok innych metod płatności.

Obecnie ruch z urządzeń mobilnych na Allegro dorównuje ruchowi z urządzeń stacjonarnych. aplikacja zakupowa Allegro na platformę Android jest obecnie zainstalowana na 3,4 miliona urządzeń. Dziennie aplikacja obsługuje ponad pół miliona klientów.

źródło: Allegro

Kan

Autor |2017-10-17T15:36:20+02:0017 października 2017 15:36|Kategorie: Android, e-Handel, Newsy, Operatorzy, Taryfy komórkowe|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile