Jesteś tutaj:-, Gadżety, Internet, Tablety, Testy i opinie-Recenzja Zyxel Aurora – bezprzewodowy ochroniarz domu

Recenzja Zyxel Aurora – bezprzewodowy ochroniarz domu

Testowane urządzenia składa się z dwóch części: obiektywu, który został umiejscowiony w trójkątnej obudowie i podstawki. Całość została wykonana w z dobrej jakości plastiku. Wszystko jest dobrze spasowane i sprawia wrażenie solidnego oraz wytrzymałego na warunki pracy – środowisko pracy kamery: temperatura: 0°C to 40°C, wilgotność: 10% to 90% (Bez kondensacji). Zyxel Aurora posiada 2.1 MPix sensor CMOS od firmy Sony, który wspomagany jest szklanym obiektywem o kącie widzenia 145 stopni.


Włącznik producent umieścił na górnej części obudowy obiektywu, zaś po prawej stronie znalazło się miejsce na mikrofon i głośnik. Kamera ma do dyspozycji wielokierunkowy mikrofon, który rejestruje dźwięk w formacie AAC.


Z tyłu znajdziemy port USB typu C służący do ładowania urządzenia, dwa miejsca do mocowania urządzenia.


Drugi z elementów to podstawka, która podtrzymuje kamerkę na pojedynczej, metalowej nóżce z plastikową podkładką. Producent zadbał o prostotę tego urządzenia, dlatego też w podstawie kamerki znajduje się magnes. Dzięki takiemu zastosowaniu kamerkę możemy przyczepić do każdej metalowej powierzchni. Do zestawu została dołączona metalowa płytka, którą możemy przykręcić w miejscu pozbawionym metalowych elementów, by móc zamontować Aurorę. Oprócz tego potrzebujemy jedynie możliwości podłączenia kamery do sieci Wi-Fi oraz prądu w miejscu, które chcemy oglądać. Obraz i dźwięk w czasie rzeczywistym można odbierać za pomocą komputera, tabletu lub telefonu.Autor |2017-07-08T13:10:23+01:008 lipca 2017 13:10|Kategorie: Artykuły, Gadżety, Internet, Tablety, Testy i opinie|Tagi: , , , |3 komentarze

3 komentarze

  1. szc 8 lipca 2017 w 14:01 - Odpowiedz

    podobnie działającego chińczyka kupujesz za 200 zł. nie dajmy sie dymać

  2. Runia 9 lipca 2017 w 03:52 - Odpowiedz

    Ciekawe, ale drogi sprzęt

  3. Boit 10 lipca 2017 w 01:40 - Odpowiedz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.