Jesteś tutaj:-, Płatności, Rynek, Tablety-Mariaż komórki z bankomatem Euronetu (video)

Mariaż komórki z bankomatem Euronetu (video)

Można już wypłacać pieniądze ze SkyCash (system płatności przez telefon komórkowy) bez użycia karty w bankomatach sieci Euronet na terenie Polski. Z rozwiązania mogą korzystać wszyscy posiadacze telefonów komórkowych z dostępem do Internetu.

SkyCash: wypłata bez karty w sieci Euronet - ekran główny
SkyCash: wypłata bez karty w sieci Euronet – ekran główny

Środki zgromadzone lub przesłane przez SkyCash można wypłacać w dowolnym bankomacie sieci Euronet na terenie całej Polski. Wypłaty dokonuje się bez użycia karty bankomatowej. Nadawca i odbiorca transferu nie muszą mieć nawet konta w banku. Jedynym warunkiem jest dysponowanie telefonem komórkowym z dostępem do Internetu i zainstalowaną aplikacją SkyCash.

Do transakcji nie potrzeba karty bankomatowej, wystarczy zainstalowana w komórce darmowa aplikacja SkyCash. – powiedział Dariusz Mazurkiewicz, dyrektor zarządzający SkyCash Poland. – Zaletą rozwiązania jest intuicyjność i bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa – dodaje Mazurkiewicz.

Pieniądze w SkyCash przesyłane są natychmiast, niezależnie od pory czy dnia tygodnia, co stanowi znaczącą przewagę w stosunku do zwykłych przelewów bankowych. Proces wypłaty gotówki z bankomatu Euronetu jest szybki i intuicyjny. Należy wybrać opcję wypłaty bez karty SkyCash, wygenerować w telefonie jednorazowy kod wypłaty oraz w wybranym bankomacie wpisać kod i kwotę wypłaty. Odbiór pieniędzy użytkownik zatwierdza indywidualnym PIN-em, którym potwierdza transakcje w SkyCash. Możliwość natychmiastowego przelewu pieniędzy pomiędzy telefonami komórkowymi i wypłaty gotówki w bankomatach na terenie całej Polski to doskonałe rozwiązanie zarówno dla klientów indywidulanych, jak i biznesu. Zainteresowane nim mogą być zarówno handel, jak i usługi, w tym aukcje internetowe, organizatorzy konkursów, loterii i programów lojalnościowych, ze względu na szybkość i niezawodność dystrybucji gotówki.

źródło: Euronet

Kan

Wypłata gotówki z bankomatów Euronet from SkyCash on Vimeo.Autor |2011-08-10T16:39:22+02:0010 sierpnia 2011 16:39|Kategorie: Newsy, Płatności, Rynek, Tablety|Tagi: , , |2 komentarze

2 komentarze

  1. tabamirko 10 sierpnia 2011 w 17:30 - Odpowiedz

    Super usługa!

  2. pln 10 sierpnia 2011 w 20:33 - Odpowiedz

    4 pln za wyplate; ciezko znalezc to na ich stronie…

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.