Jesteś tutaj:-, Inne, Internet, Internet mobilny, Internet stacjonarny, Newsy, Operatorzy, Rynek, Sprzęt sieciowy, Voip-StarLeaf Cloud – kompletny system do wideokonferencji

StarLeaf Cloud – kompletny system do wideokonferencji

Coraz większym zainteresowaniem na rynku europejskim cieszy się rozwiązanie wideokonferencyjne najnowszej generacji, które łączy ideę tradycyjnych systemów wideokonferencyjnych z coraz częściej spotykanymi usługami wideokonferencji w chmurze. Tajemnicą sukcesu Starleaf Cloud są najważniejsze cechy tradycyjnych systemów połączone z gwarancją bezpieczeństwa komunikacji, niespotykaną intuicyjnością obsługi, łatwością realizacji połączeń, otwartością na różne typy i rodzaje połączeń oraz zarządzaniem konferencjami bez konieczności angażowania administratorów IT.

W zdalnych konferencjach mogą brać udział użytkownicy z sieci lokalnych i internetu, dysponujący urządzeniami takimi jak: komputery PC z systemem operacyjnym Windows, Mac OS, Linux czy też urządzeniami mobilnymi z Android czy iOS – poprzez bezpłatną aplikację czy przez przeglądarki internetowe (WebRTC). Chmura StarLeaf umożliwia połączenie z użytkownikami platform współpracy sieciowej Microsoft Lync / Skype For Business / Teams. Posiadacze tradycyjnych wideoterminali (H323, SIP) różnych producentów mogą z powodzeniem wykorzystywać je nadal nie tracąc zainwestowanych środków i jednocześnie wdrażając usługi chmury StarLeaf. Wbudowany w chmurę StarLeaf czat tekstowy z historią jest idealnym dopełnieniem sprawnej komunikacji w dowolnej grupie.

StarLeaf

StarLeaf

Data Center chmury StarLeaf rozmieszczone są na całym świecie – gwarantuje to wysoką jakość
i niezawodność połączeń zarówno lokalnych, jak i międzykontynentalnych. Dodatkowym atutem jest to, że system StarLeaf jest produktem angielskim działającym na prawie europejskim.

Producent oferuje całą gamę własnych sprzętowych wideoterminali m.in. StarLeaf GT mini, StarLeaf PT mini i telefonów konferencyjnych. Używanie aplikacji StarLeaf App i obsługa wideoterminali StarLeaf wyposażonych standardowo w panele dotykowe jest równie proste, jak obsługa podstawowych funkcji w smartfonie.

 Większe możliwości

Korzyści płynące z używania tradycyjnych systemów wideokonferencyjnych są oczywiste – system najnowszej generacji daje dodatkowe możliwości.

Jedną z nich jest łatwość połączeń wideokonferencyjnych z każdej lokalizacji i możliwość przyłączenia nieograniczonej liczby gości dysponujących dowolnymi urządzeniami przy jednoczesnym braku obaw o kompatybilność.

 Ekonomiczne rozwiązanie

Ze względu na dużą elastyczność oferty StarLeaf, istnieje możliwość idealnego dopasowania wydatków do potrzeb użytkownika. Można zacząć o wideoterminala grupowego StarLeaf z dostępem do chmury lub – wykorzystując tylko komputery i urządzenia mobilne – realizować połączenia punkt-punkt oraz korzystać z konferencji wielopunktowych w chmurze.

W każdym przypadku powstaje unikalna domena „moja_firma.call.sl„, w której możemy założyć nieograniczoną liczbę kont, z których można wykonywać połączenia punkt-punkt bez ograniczeń zarówno do pozostałych kont jak i do gości spoza domeny np. partnerów biznesowych lub klientów. StarLeaf to rozwiązanie wygodne i ekonomiczne – chmura przejmuje większość kosztów i aktywności utrzymaniowych, które do tej pory obciążały właścicieli tradycyjnych systemów wideokonferencyjnych.

 Wideoterminale grupowe dla Microsoft Skype for Business

Odrębna linia produktów w ofercie firma StarLeaf, to wideoterminale grupowe dla Microsoft Lync / Skype for Business / Teams. StarLeaf jest pierwszym producentem, który dostosował swoje produkty do nowych wymagań Europejskiego Obszaru Gospodarczego, dzięki czemu pozwalają on spełniać dyrektywę MiFID II, wymaganą od organizacji świadczących usługi finansowe na rynku instrumentów finansowych.

źródło: InfosferaAutor |2018-03-01T11:37:41+02:001 marca 2018 11:37|Kategorie: Aplikacje, Inne, Internet, Internet mobilny, Internet stacjonarny, Newsy, Operatorzy, Rynek, Sprzęt sieciowy, Voip|Tagi: |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.