Jesteś tutaj:-, Internet mobilny, Internet stacjonarny, Newsy, Sprzęt sieciowy-Netgear D6300: szybsza sieć w domu

Netgear D6300: szybsza sieć w domu

W ofercie NETGEAR pojawił się router D6300. Urządzenie zostało wprowadzone na rynek głównie z myślą o użytkownikach domowych, którzy korzystają z wielu sprzętów wymagających podłączenia do sieci. Dzięki zastosowanym technologiom produkt zapewnia wysoki zasięg połączeń bezprzewodowych – zarówno w mieszkaniach o dużym metrażu, jak i domach, składających się nawet z kilku kondygnacji.

Netgear D6300
Netgear D6300

Model D6300 posiada wbudowany modem ADSL2+ oraz wzmacniacz sygnału, który gwarantuje najwyższą wydajność zasięgu sieci bezprzewodowej. Router korzysta z najnowocześniejszego standardu 802.11ac, dzięki czemu zapewnia trzy razy szybszy przesył danych niż w przypadku rozwiązań sieciowych działających w standardzie 802.11n. Użytkownicy nowego urządzenia mogą liczyć na osiągnięcie przepustowości na poziomie 300 + 1300Mbps, największej w swojej klasie. Produkt wykorzystuje technologię Dual Band D6300, pozwalającą uzyskać maksymalny transfer danych przy minimalnych interferencjach.

Router jest kompatybilny z większością urządzeń wymagających podłączenia do sieci. D6300 współpracuje z niemalże wszystkimi sprzętami (m.in. PC, MAC) i systemami operacyjnymi (np. IOS, Android). Wyposażony jest w rozwiązanie AirPrint, które umożliwia przesył danych do drukarki z iPada czy iPhone’a,.

Nowy produkt NETGEAR umożliwia użytkownikom zarządzanie domową siecią poprzez aplikację GENIE. Za pomocą specjalnego panelu internauci mogą kontrolować i monitorować wszystkie podłączone do sieci urządzenia. Z kolei dzięki zainstalowanej usłudze Live Parental Control rodzice mogą chronić swoje dzieci przed niepożądanymi treściami w sieci poprzez blokowanie dostępu do wybranych stron, z opcją aktywacji usługi w wyznaczonych godzinach. Urządzenie jest również bardzo przydatne, gdy w domu przebywa więcej osób chcących skorzystać z Internetu. Wówczas do ich dyspozycji pozostaje specjalne, dedykowane łącze o poziomie bezpieczeństwa WPA/WPA2.

Na rynku dostępny jest również router NETGEAR D6200. który posiada wszystkie cechy oraz właściwości swojego „większego brata”, zapewniając swoim użytkownikom przepustowość do 300+867 Mbps.

źródło: NETGEAR

Kan

Autor |2013-12-17T13:15:29+01:0017 grudnia 2013 13:15|Kategorie: Inne, Internet mobilny, Internet stacjonarny, Newsy, Sprzęt sieciowy|Tagi: , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. kserus 30 grudnia 2013 w 13:59 - Odpowiedz

    Pierwsze testy – pozytywne. Mamy potężne łącze, ale dzielone na dużą ilość urządzeń. Nikt jak na razie nie zgłasza problemów, pomimo tego, że mocno obciążamy sieć. Czy próbowaliście testować router na > 10 userów?

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile