Jesteś tutaj:-, Płatności, Promocje, Raporty i prezentacje, Rynek, Samsung, Sprzęt, Wydarzenia-Przygotuj dom na wiosnę – kup odkurzacz Samsung Jet™, dokup stację czyszczącą i skorzystaj z promocji

Przygotuj dom na wiosnę – kup odkurzacz Samsung Jet™, dokup stację czyszczącą i skorzystaj z promocji

Teraz, kupując bezprzewodowy odkurzacz Samsung Jet™ i dedykowaną dla niego stację czyszczącą, można otrzymać nawet do 600 zł zwrotu na konto.

Po zimie, ze względu na słabą cyrkulację powietrza oraz ogrzewanie wnętrz, w domu nagromadzone są duże ilości kurzu. Dokładne odkurzenie całego domu na wiosnę powinno stanowić priorytet nie tylko ze względu na kwestie higieny i czystości, ale również naszego zdrowia.

 

LP Samsung 5.03.2021 4167 a 1

 

Dom bez kurzu i alergenów

Efektywne pozbycie się kurzu gwarantuje bezprzewodowy odkurzacz Samsung Jet™ z silnikiem Digital Inverter o mocy aż do 550 W. Urządzenie wyposażone jest w wytrzymałą baterię, która umożliwia odkurzanie bez potrzeby ładowania nawet do 60 minut. Posiada również wolnostojącą stację ładującą, która pozwala mieć odkurzacz zawsze pod ręką. Jest to niezwykle lekkie i poręczne urządzenie, dzięki czemu nie musimy wkładać wiele wysiłku w proces odkurzania. Bezprzewodowy Samsung Jet™ wyróżnia także wielowarstwowy systemem filtracji, wyłapujący aż do 99,999% mikrocząsteczek, takich jak kurz i alergeny. Co więcej, odkurzacz posiada bogatą ofertę akcesoriów, umożliwiającą skuteczne sprzątanie powierzchni każdego rodzaju.

 

Higienicznie od początku do końca

Inżynierowie Samsung zadbali także o komfortowe i higieniczne oczyszczanie odkurzacza. W ofercie marki znajdziemy dodatkowe akcesorium – nowatorską stację czyszczącą, która umożliwia proste i sterylne opróżnianie pojemnika, bez konieczności otwierania go. Wystarczy włożyć pojemnik do stacji czyszczącej i uruchomić ją. Pojemnik zostanie otwarty dopiero wewnątrz stacji, a następnie oczyszczony. Hermetyczna konstrukcja powoduje, iż jest to proces 400 razy bardziej higieniczny w porównaniu do standardowego pojemnika na zanieczyszczenia w starszych modelach Samsung. Korzystając ze stacji czyszczącej do bezprzewodowego odkurzacza Samsung Jet™, zapobiegamy więc wtórnemu rozprzestrzenianiu się kurzu, pyłu czy mikroorganizmów.

 

LP Samsung 5.03.2021 4009 a

 

Skorzystaj z wiosennej promocji

Dzięki pomocy Samsung Jet™ wygodnie i higienicznie wysprzątamy dom na wiosnę. Tylko teraz, kupując ten bezprzewodowy odkurzacz możesz otrzymać aż do 400 zł zwrotu na konto, a dokupując do niego stację czyszczącą – aż do 600 zł zwrotu na konto. Wystarczy, że zarejestrujesz zakup i zostawisz opinię o produkcie.

Promocja Samsung trwa od 4 kwietnia do 31 maja 2022 r.

Szczegółowe informacje na temat promocji Samsung, w tym regulamin, dostępne są na stronie jet.samsung.pl.

1 komenarz

  1. adrnew 8 kwietnia 2022 w 13:12 - Odpowiedz

    Hmm z tego co widzę to ta stacją zajmuje strasznie dużo miejsca. Clean base w zestawie z roombą jest bardziej kompaktowa, no i nie wymaga użycia rąk oprócz opróżniania

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile