Jesteś tutaj:-, Aplikacje, Inne, Newsy, Oprogramowanie, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek, Samsung, Sprzęt, Telewizja, Wydarzenia-Oglądaj CDA Premium na telewizorach Samsung Smart TV

Oglądaj CDA Premium na telewizorach Samsung Smart TV

CDA Premium to płatna usługa typu VOD, która umożliwia dostęp do katalogu tysięcy filmów, seriali i bajek. Teraz z aplikacji można korzystać również na telewizorach Samsung Smart TV z lat 2018-2021.

 

QN91A S14 OTS 1

 

Samsung konsekwentnie rozszerza ofertę aplikacji dostępnych na telewizorach Smart TV. Teraz do listy serwisów dołączyła platforma CDA Premium, która będzie prawdziwą gratką dla miłośników filmów. W ramach płatnej subskrypcji oferuje ona dostęp do ponad 10 000 pozycji, a każdego tygodnia pojawiają się nowości. Wśród nich warto wymienić choćby takie tytuły, jak „Peaky Blinders”, czyli wielokrotnie nagradzany angielski serial gangsterski, „Tabu” z Tomem Hardym w roli głównej, francuski dramat kryminalny pt. „Nędznicy” i wiele, wiele innych.

 

cda peaky blinders panorama v01

 

W ofercie CDA Premium znajdziemy filmy praktycznie wszystkich gatunków, od kina akcji, kryminałów i komedii, przez kino obyczajowe i dramat, po głośne i nagradzane filmy dokumentalne. CDA Premium to także jeden z największych wśród polskich platform VOD katalog filmów dla najmłodszych: od animowanych bajek, po fabularne filmy familijne dla całej rodziny. Warto też wspomnieć, że w ramach CDA Cinema odbywają się premiery filmów niepokazywanych dotąd w Polsce. Usługa ta również zarezerwowana jest tylko dla subskrybentów CDA Premium.

 

cda aplikacja 2

 

Stwórz kino w swoim domu

Do oglądania kinowych hitów czy urządzania maratonów filmowych przyda się odpowiedni telewizor, który zadba o niesamowite wrażenia. Dobrym wyborem będzie model Neo QLED, taki jak np. QN91A lub QN85A. Dzięki technologii Quantum Mini LED, która precyzyjniej niż kiedykolwiek steruje podświetleniem, ekran odkrywa więcej szczegółów obrazu i poprawia kontrast. W połączeniu z miliardem perfekcyjnych odcieni kolorów, który jest zasługą 100% Natężenia Kolorów (dzięki technologii Quantum Dot) obraz będzie tak realistyczny i wciągający, że trudno będzie oderwać wzrok od ekranu. Ponadto, dzięki technologii głębokiego uczenia się, Potężny Procesor AI Neo Quantum 4K poprawi jakość wyświetlanych treści do jak najbliższej rozdzielczości 4K.

Uzupełnieniem wizualnej uczty będzie dźwięk przestrzenny, który można uwydatnić za pomocą soundbara z Q-Serii, takiego jak HW-Q800A czy HW-Q700A. Dzięki technologii Doby Atmos i DTS:X, urządzenia te pozwolą usłyszeć każdy pojedynczy dźwięk, płynący ze wszystkich stron. Ponadto Wielokanałowy Dźwięk Przestrzenny w formacie 3.1.2. sprawi, że brzmienie będzie rozchodzić się równomiernie w całym pomieszczeniu.

Spotęgowane wrażenia można uzyskać także, dzięki doskonałej współpracy telewizora Neo QLED i soundbara Q-Serii. Funkcja Q-Symphony sprawia, że głośniki obu urządzeń łączą się ze sobą, kierując dźwięk na boki, do przodu i ku górze. Tym samym widzowie mogą liczyć na pełnię wrażeń audiowizualnych i bez reszty zanurzyć się w filmowo-serialowym świecie.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.