Jesteś tutaj:-, Aplikacje, Inne, Internet, Newsy, Oprogramowanie, Praca, Rynek, Samsung, Sprzęt, Tablety, Telefony, Top7-Samsung DeX – pracuj zdalnie na smartfonie lub tablecie

Samsung DeX – pracuj zdalnie na smartfonie lub tablecie

Prezentacje i dokumenty na dużym ekranie czy jednoczesna praca z wieloma aplikacjami to tylko wybrane benefity, z których skorzystać mogą użytkownicy urządzeń Galaxy z trybem Samsung DeX. Dzięki temu mogą wygodnie pracować zdalnie korzystając ze smartfonu lub tabletu.

Samsung DeX to specjalny tryb, który pozwala pracować na urządzeniach Galaxy, jak na zwykłym komputerze. Umożliwia on m.in. uruchomienie aplikacji w trybie pełnoekranowym, odpisywanie na wiadomości przy użyciu klasycznej klawiatury czy korzystanie jednocześnie z wielu aplikacji otwartych w oknach. Wiodące programy producentów, takich jak Microsoft, Adobe, Google czy aplikacje do współpracy online, jak Bluejeans, Zoom Cloud Meetings, GoTo Meeting, zostały przystosowane do pracy na pełnym ekranie.

Użytkownicy najnowszych smartfonów z serii Galaxy S20, Galaxy 10 czy Galaxy Note10 mogą przy pomocy jednego adaptera HDMI – USB-C podłączyć smartfon do telewizora czy monitora, by wygodnie pracować na dużym ekranie. Nowe tablety Samsung, takie jak Galaxy Tab S6 czy Tab S5e także zostały wyposażone w tryb DeX, który może zastąpić zwykły tryb pracy tabletu. Do pracy wykorzystać można wtedy zarówno dedykowane klawiatury wyposażone w touchpad, jak i zewnętrzne urządzenia Bluetooth.

Samsung DeX świetnie sprawdzi się również w bardziej rozrywkowych zastosowaniach, np. jako konsola do gier albo odtwarzacz filmów i muzyki.

Samsung dex zostan w domu

Szczegółowe informacje o Samsung DeX, instrukcje i oprogramowanie dostępne są na stronie samsung.com/pl/apps/samsung-dex/Autor |2020-04-07T12:22:17+01:007 kwietnia 2020 12:22|Kategorie: Android, Aplikacje, Inne, Internet, Newsy, Oprogramowanie, Praca, Rynek, Samsung, Sprzęt, Tablety, Telefony, Top7|Tagi: , , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.